Домакини 66/ Чест е не да попаднеш в рая, а да те изгонят от ада

  • 56 235
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 9 862
Вио, с малко закъснение- честито на Ванко, на този прекрасен младеж! Здрав и щастлив да е!

Никакви почерпки, нещата са жестоко гадни, качила съм 4 кила. Тази сутрин се прибрахме в Сф и се престраших да имам близък контакт с господин Кантарев и той не ме задоволи.
Нищо, не е страшно, ще ги сваля бързо...ще се гладува явно.

Днес бихме ваксина на Бубка, как плака не е истина. Но свърши и тоя зор. Оправихме медицинските документи за училище.
Тия три дни в Сф ще оправям разни такива бюрократични работи покрай започване на учебната година, че време не остана.
Мими отиде на пазар с приятелка, порасна, дрехи и трябват нови. И на сватба ще ходим, да си купи нещо. А аз какво ще облека - не знам. Ще си купя едно платно брезент и ще се увия. Пфу.

Айде дами, много работа отхвърлих днес в апартамента, но и много остана. Обаче ми е готино и тук, и на село, и навсякъде. Какво по-хубаво от това!

# 241
  • Мнения: 1 826
Вале идвам с точилката....Какви брезенти какви кг си качила.Спокойно като тръгнеш на училище с Бубка и ранното ставане си готова,ще изчезнат кг ,а ти ще си прекарала едно превъзходно лято.
Калинче ми уж добре,ама като не съм я видяла....Днес и телефоните не си чува,ама все е така.Ще видим тези дни като ходим,дано всичко е минало вече.Иначе приключи с двора и само едно зеле остана да гледа,та поне съм спокойна ,че ще се спре.

# 242
  • Мнения: 39 409
Ох, Лейди, ще те прекръстя на Скруч!
Вале, 4 кила са малко. Споко!

# 243
  • Мнения: 11 625
Обаче ми е готино и тук, и на село, и навсякъде. Какво по-хубаво от това!
Kissing Heart
Писе щом не се оплаква..., че тоз херпес е кошмарен.
Мария - Скруч ряпа да яде LaughingLaughingLaughing Със сигурност е някакво психично отклонение, но имам проблем както с даването, така и с получаването на пари....

# 244
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Ама, Калинче, като имаш да вземаш някакви пари, пък не ти се ще, обаждай се. Ще ги взема вместо теб JoyJoy
Писе, дано майка ти си чуе телефона, че да се успокоиш
Вале, не се кахъри с тези килограми. Много хубаво ми прозвуча как добре се чувстваш и тук и на село
Вио, тези деца не са от теб, нито от мъжа ти. Колкото повече растат са като близнаци на братовчедите си, но с вас нямат нищо общо Joy Особено Ванко

Бях поръчала един шкаф за спалнята, но явно поръчката не е стигнала до магазина. Говорих с едно момче по телефона, след като си тръгнах от магазина и уж го поръчах, пък днес го нямаше в магазина, а шкафа миналата седмица още трябваше да е готов. Уф, още чакане, че и магазина ще сменя

# 245
  • Мнения: 2 169
Цитат
Вио, тези деца не са от теб, нито от мъжа ти. Колкото повече растат са като близнаци на братовчедите си, но с вас нямат нищо общо Joy Особено Ванко
Ма ко, разсмя ме рано рано Laughing Laughing Laughing
Ай добро ви утро, кака ви вече пие второ кафе и бачка, та пушек се вдига!

# 246
  • Мнения: 39 409
Къде са тия деца- близнаци, питам аз, вместо Добро утро!

# 247
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Добро утро!

Мария, сестрата на Вио също има момче и момиче, които са доста по-големи от нейните. Но много си приличат децата и всичките са руси.
Вио, намали малко пушека, че да остане работа до края на седмицата

За днес имам да изчистя аквариума, да сготвя нещо и да ходя до друг магазин за шкафа

# 248
  • Мнения: 39 409
Ма ко, знам за сестрата на Вио, за болежките й, децата й...... За снимките питам аз!

# 249
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Аааа, коментирах снимката на Ванко, която беше пуснала във ФБ  за рождения му ден. Все едно гледаш племеника ѝ на неговата възраст. Пък и децата на живо съм ги виждала, с изключение на племеничката, нея само на снимки

Изчистих аквариума, обаче помпата с която вадя водата сдаде багажа. Изчезвам за нова и да взема на майка лекарствата, че са на определени дати

# 250
  • Мнения: 39 409
....щото се обърках. Има коментари за снимка, а снимки няма....

# 251
  • Мнения: 2 169
Ей опасни сте значи Nerd

# 252
  • Мнения: 11 625
Добро утро!!!
Ваканцията свърши Angry
Вчера росна - пряса излизам в 3ч. да пазарувам - не мога да се включа в главната улица! Седя и се чудя какво се е случило, докато не се светнах, че за "малките" училища е първи учебен ден.... Днес училището на Кратун започва с учениците, които са първа година в секъндъри и тези, които са първа година в шеста форма - на спокойствие да опознаят и да се ориентират в новата сграда. От утре с песен тръгва и Кратун Laughing
За днес задачата ми е да оправям гардероби - най-вече на сина, че летни "цивилки" вече няма даса му нужни Laughing
Усмихнат ден ви желая!

# 253
  • Мнения: 39 409
Лейди, успех с гардероба. При мен предстои да се организирам за основното чистене преди началото на учебната година. Пердета, прозорци, гардероби.....

# 254
  • Мнения: 11 625
Мария стига с тез пердета - ти едва сега ги сложи Trollface

Общи условия

Активация на акаунт