Домакини 66/ Чест е не да попаднеш в рая, а да те изгонят от ада

  • 57 381
  • 739
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 855
Аууу, Калинка, с д-р МакДрийми ме уцели в сърцето! Разбира ги Кратун нещата, не му пипай хубава коса. Има време, жив и здрав да е, след още мнооого години ще го докара кат’ Бруса Вилиса, както биха казали местните, хаха!
За килограмите не го мисли, друго е по-важно в момента. Ще им дойде времето и на тях!

# 406
  • Мнения: 11 666
Смърфи Кратун каза, че ще се опита да съвмести д-р McSexy и д-р McSteamy LaughingLaughingLaughing
Вече мечтая да излиза от пубертета, а пък все още не е навлязъл истински.....

# 407
  • Мнения: 3 855
Смърфи Кратун каза, че ще се опита да съвмести д-р McSexy и д-р McSteamy LaughingLaughingLaughing
Вече мечтая да излиза от пубертета, а пък все още не е навлязъл истински.....

Е, те тогава отидоха два часа на ден пред огледалото 😂😂😂

# 408
  • Мнения: 11 666
абе смешно ти е на теб, ама на мен като ми изкочи отнякъде Патрик Демпси и настръхвам Laughing Мм и аз харесваме марката дизел, а до сега Кратун категорично я отказваше, защото ние сме дърти и задръстени Laughing Обаче при последното пазаруване, ние се засилваме към магазина на дизел, сина решава, че ще чака отвън, но..... от дъното на магазина ни гледа Патрик Демпси от един постер....... е - вече сме само стари, но не и задръстени LaughingLaughingLaughing и от дизел по-добра марка няма! Лошото е, че той рекламира и това LaughingLaughingLaughing

# 409
  • Мнения: 3 855
Ооо, Калинка, лоша работата тогава, че то Патрик Демси рекламира и едни неевтини часовници, пък и запален фен на Порше... Леле, мале е работата! 😂😂😂

# 410
  • Мнения: 39 740
Аз очаквам гаджетата на Тод! Да видя по коя реклама ще ги подбира!

# 411
  • Мнения: 1 826
Ама Калинка наистина знае как да си прави прическата.А щом няма против ранното ставане,остави го да се кипри. Grinning
Посмях се хубаво с Тод.А как е кучето.А за кг хич не го мисли,важното е да си здрава и да не губиш никога това добро настроение.
А да кажа, че покрай групата създадох доста приятелства,срещата ви я показах лятото.Явно сме луди по плетките  и за това сме малко ,но  обединени.
Свърших си задачата за днес,сготвих грах и продължавам да си плета на топло вътре.Вън напича ,ама подухва.

# 412
  • София
  • Мнения: 8 461
Момичета, днес май сте закусвали нещо смешно, еле па ЛЕЙДИ. Wink
КАЛИНЧИЦЕ, посмях се на твоите приказки. Остави го Кратун да се вихри-сега му е времето. Да си доволна, че е свалил от вас етикета "задръстени" малко ли е това? Joy Полека лека ще се съгласи донякъде с вас, но му трябва време, а ти се запаси с търпение. Покажи блузата, която правиш. Мисля, че ще е много интересна. Да ти напомням ли, че от хубав човек трябва да има по много?
ПИСЕНЦЕ, как сте днес с водата? Тука има, тука нЕма, а? Mr. Green
МАРИАТ, ти как?
ВАЛЕНЦЕ, мисля, че управляващите отново се подиграха с мъката и болката на хората. Излъгаха и този път. За кой ли път??? #2gunfire
СМЪРФИЕТКА, за теб отново музикален поздрав от братска Украйна Wink





# 413
  • Мнения: 39 740
Фло, надявам се, че съм по- добре!

# 414
  • Мнения: 11 666
Мария Kissing Heart дано проблемите са зад гърба ти! За гаджетата още нищо не знам, ама ми показва момичета от училище, които харесва - общото е, че са руси, с дълги коси и повечето са с очила...... едипов комлекс... ама видиш ли на, на мен ми се вдига самочувствието, че мога да съм харесвана от McSteamy  LaughingLaughingLaughing
Фло с удоволствие ще покажа блузата, ама като стане - защото не е ефектна на парчета.  А пък за "задръстените" - колкото и да не ми се вярваше имаме сблъсък на поколенията.... В момента сме на етап каквото и да кажа - без да е чул казва "не". За това ми е и весело - цял ден си повтарям "ом" "ом" "ом"....
Писе в момента съм бясна на кучето - тръгнах да го извеждам в градината, обаче хукна по улицата, комшията си сложил фанелата на колата, сваля багаж - нашия му открадна фанелата и се скри в градината.... Ако някой знае как се лекува клептомания - веднага да каже, че у наше село няма кучешки психиатър ..... такова крадливо псе не съм виждала! Ако види, че някой се облича да излиза и не му приготвя намордника - от бяс се втурва и все намира какво да открадне - ей тъй цял ден се чудя как да не го ядосвам LaughingLaughingLaughing
Най-добрите приятелства са по "интереси", ама не "интереси", като изгода, а като хоби Flowers Hibiscus
Смърфи чорбата е пълна Laughing Кратун не е фен на porsche, ама е фен на lamborghini LaughingLaughingLaughing Обаче съм му обяснила като във вица за Иванчо/леко изменено/ - кой кара тези коли - отличниците сине, отличниците Laughing
Мъча се да му "набутам" някой друг сериал, ама въртим Адвокатите на Бостън, Анатомията на Грей и Междузвездни войни....

# 415
  • Мнения: 11 666
Добро утро момичета!
Вале да ти е жива и здрава Миме! Да е все така упорита и устремена!

# 416
  • Мнения: 39 740
И от мен честит празник на адашката! Да е здрава, щастлива, целеустремена! Весел празник!

# 417
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Вале, да ви е жива и здрава! Да постигне мечтите си!

# 418
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 278
Честит рожден Ден на милото Миме !!! Нека е здрава и много щастлива.Сбъдване на всички мечти.

# 419
  • Мнения: 3 855
Честита да е Мимето! Много здраве и успехи!

Ние ходихме да гледаме апартаменти. Имаме си фаворит, стиснете по едни палци да стане работата, че тук много не искат да дават на фирми, че ще плащат данъци.
Вчера се разхождахме, много хубаво временце е - слънчево и около 18 градуса. Градът е много зелен, имат прекрасни църкви и манастири в самия град. Запознахме се и с едно българско семейство, заведоха ни на много хубав ресторант. Изобщо засега нещата вървят добре.

Общи условия

Активация на акаунт