Какво им става на тез мъже???

  • 4 827
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
 Peace Мислех да пускам подобна тема тези дни...
Когато започнах да посещавам форума, бях останала с впечатление, че тук всички са щастливи и някакси това ми даваше стимул. Бях започнала да вярвам, че наистина има добри хора и щастливи семейства и те не са малко..
А напоследък какво? Като че ли се случват само гадни неща?!  #Crazy И нещата не се оправят, а само задълбават..  #Cussing out
Дано СКОРО започне вълната с хубавите новини...  bowuu  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 202
В мъжките форуми сигурно е обратното  Laughing
В мъжките форуми не коментират съпругите си. Но със сигурност има и нас за какво да ни упрекнат Thinking
Как ли се оплакват и те от нас? newsm78Какво да се прави идеални хора няма.Но поне има този форум та да си помагаме  в трудни моменти. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 001
Май само жени отговарят на въпрос, отправен към мъжете?!?
Предполагам знаете сентенцията, че любовта е това, двама човека да гледат в една посока. Дали с времето, и особено след раждане не започвате да гледате в различни посоки.
Със съпругата ми (жена ми ми звучи много собственически) се познаваме от Декември 1987 (повтарям хиляда деветстотин ОСЕМДЕСЕТ и седма), а кога са родени децата пише по-долу. И причината не е в проблеми със забременяването, просот и двамата трябваше да "узреем" за това. А вие "узряхте" ли.
За домакинствоте не знам, но аз бях една година отпуска по майчинство с Александра и пак бих го направил - просто Тъщата (наистина е златна) идва и гледа Никола, а сега от както Александра е във ваканция, и нея.
Та пак питам - вие "узряхте" ли (и Тя и Той) и все още ли гледате в една посока. Ако не, кое е провокирало изместване на погледа?

# 18
  • Мнения: 302
Има изиграни и мъже и жени, но е истина, че в последно време хората изтрещяват все повече и повече Rolling Eyes

# 19
...Моят мъж домакинства повече от мен, въпреки,че аз не работя в момента,помага ми без да го "карам" и живо се интересува как се чувствам.За това на свеки съм и безкрайно благодарна.
И моят е от помагащите, грешка няма Peace Обаче аз не съм благодарна на свеки, а на свекъра, бог да го прости - той го е научил на всичко, което може Peace То като се оженихме, мъжът ми буквално очакваше, че той трябва да готви - свеки цял живот си е стояла със скръстени ръце и свекъра вършеше почти всичко в дома им. Той това е виждал и това е очаквал... почти. Но пък моето семейство е в другата крайност (баща ми не побутва домакинска работа ooooh! ) и аз очаквах, че аз трябва да върша всичко Laughing (А аз пък хич не обичам домакинската работа Blush ) Но добре стана - разпределихме си задълженията и всичко е ок Peace

# 20
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Във всяко семейство има на моменти някакво сътресение, това не значи че всичко е свършило, просто тук се драматизират повече нещата.

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не всички са еднакви ..... но за съжаление има и лоши моменти ..

# 22
  • Мнения: 479
Вероятно при всеки е различно, но при себе си едно забелязах. От много четене можеш да изпаднеш в две крайности - или да решиш, че половинката ти е цвете, каквото друго няма, или да започнеш да се питаш дали и при вас няма проблеми, дали само привидно всичко е супер.. Щом с толкова двойки, които са били заедно години наред се случват такива "смешни" истории, какво би останало за вас... newsm78
И истината е, че няма общо правило и навсякъде всичко е индивидуално..
Просто исках да кажа, че понякога от това затваряне във виртуалния свят човек малко губи представа за истинското около него   bouquet

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Eli4ko, и аз вече започвам да си мисля същото newsm10
Май повече четем и се вживяваме отколкото трябва Peace

# 24
  • Мнения: 479
Eli4ko, и аз вече започвам да си мисля същото newsm10
Май повече четем и се вживяваме отколкото трябва Peace
smile3521 smile3525

# 25
  • Мнения: 479
И друго, за което се сещам да добавя.
Ясно е, че няма идеални хора, идеални двойки, идеални семейства. Навсякъде по нещо куца (или е куцало). Лично аз не бих поставила въпрос от кардинално значение тук. Не защото нямам вяра, че ще ми бъде даден добър съвет. Напротив. Сигурна съм, че моите интереси биха били защитени от участниците във форума  Simple Smile По - скоро -  първо, защото каквото и да ме посъветват хората, в крайна сметка ще направя това, което съм решила и второ, защото, когато един проблем се "раздуе" и да е бил малък, изведнъж се превръща в ОГРОМЕН.   bouquet

Целувки на всички  Hug

# 26
  • Мнения: 7 391
Та пак питам - вие "узряхте" ли (и Тя и Той) и все още ли гледате в една посока. Ако не, кое е провокирало изместване на погледа?
       Само внимавайте да не "презреете",че хората на ваша възраст ще са си отгледали и внуците Mr. Green

 Бях започнала да вярвам, че наистина има добри хора и щастливи семейства и те не са малко..

   А защо смяташ,че няма?Нали се сещаш,че човек когато е щастлив рядко търси съпричастност,рядко споделя радостта и щастието си особено публично.А когато има проблем утехата по-лесно се намира ,когато я споделиш с повече хора.Ако нямаше много добри и щастливи хора кой щеше да откликне в тежките ви моменти.Щастливите и добри хора обикновенно са готови да откликнат,да поделят щастието си ,да подадат ръка.Така,че не губи вяра в доброто и хората това е човешката същност и не е лесно да я запазиш,да оцелееш и отново да си ти -  недокоснат от злоба и отчаяние.  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 001
Та пак питам - вие "узряхте" ли (и Тя и Той) и все още ли гледате в една посока. Ако не, кое е провокирало изместване на погледа?
       Само внимавайте да не "презреете",че хората на ваша възраст ще са си отгледали и внуците :mrgreen

Това удар под кръста ли е?
Да, познавам една дама, кочто на 36 години стана баба. Аз лично не бих се гордял с това. Освен да ги създадеш (а това май доста го могат), е необходимо да можеш да се грижиш за тях, а и да ги възпитаваш. Не че и на 18г. не можеш, но на мен родителите ми не могат да ми помагат финансово.

# 28
  • Мнения: 1 849
Klisurov, все едно моя мъж ги е писал твоите постинги Peace
ние мислим по същия начин.

За да взем решение да се оженим доста време мина, за да решим какво искаме да постигнем, как ще го постигнем. Мина време докато наистина узреем да носим отговорност не само за себе си но и за децата си. Двете си ги гледаме сами и работим и двамата, е аз по малко бебето е само на 6 месеца. Но всеки може да роди деца, но по-трудното е да ги възпиташ и отгледаш.

Мисля, че проблема днес е, че хората започват да живеят заедно без да отдават голямо значение на това. Създават семейства просто защото в момента се чувстват добре...Винаги има изклчения. Но малко са тези които мислят, че това е за цял живот и да изследват добре с кого се свързват.

Неудобството на този форум е, че за даден проблем може да се чуе само едната страна. Интересно би било да можеше да чуем и противоположната. Агресията не може да е вродена...тя е предизвикана по някакъв начин.

# 29
Момичета,Аз имам момиченце но мечтая  за момче.Надявам се едим ден и това да стане.Не искам да обидя никой но мисля че
проблема на мъжете идва от възпитанието.В повечето случей ние даване много от себеси за нащите ангелчета, но не си даваме сметка за бъдещичт МЪЖ или естественоЖЕНА.Искам пак да кажа че се извинявам ако някои се е засегнал

Общи условия

Активация на акаунт