Много се притесних

  • 1 179
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 672
не си чак толкова престаряла Grinning
щом всичко е ок, защо ще си правиш амнио. Излишно е

# 16
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Пупупуп, че сладък този Даниел и въобще не ми прилича на двумесечно бебе.  Hug Да ти е жив и здрав!  Peace
Сори за ОФФ-а!  Wink
Мерси много.  bouquet
И аз сориии.

# 17
  • Мнения: 5 790
Я се успокой. И аз не съм правила БХС по собствено желание. Просто така реших, като си поех рисковете. За твоя информация, родих на 30 години, пък я ми виж лентичката. Давай го по-ведро и се радвай на бременността си. Успех!

# 18
  • Мнения: 2 614
Хич не се притеснявай, аз си правих и какво от това, това чудо БХС въобще не е някаква точан диагностика - теория на вероятностите - дали си в рисков фактор, или не си - аз също родшх на 30.
ЗА щастие всичко си беше наред!
От все сърце и на те бпожелавам здраво бебче, приятно бременеене!
Отдай се на почивка, разходки и правене на всичките ти любими нещица, за които после няма да остава време!  bouquet
Леко раждане!

# 19
  • Мнения: 4 621
Успокий се и се наслаждавай на бремеността си Grinning
Доколкото знам рискова се води групата над 35 години, но при тях също не е задължително да се прави амниоцентеза.
Щом всеичко при теб е наред и си вече в седми месец нама от какво да се притесляваш Laughing

# 20
  • Канада
  • Мнения: 264
Ето и от мен едно спокойно!!!
Наистина риска е по-голям при жени на 35-37 години.На мен ми правиха БХС и резлтатите показаха, че риска е мн.малък и няма нужда от амнио.На моя приятелка, на 37, бхс показа завишен риск, направи амнио и всичко се оказа фалшива тревога.
При теб щом не е имало поводи за съмнение, няма от какво да се плашиш.


За сведение аз съм на 36, почти 37 Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Подрави и всичко хубаво

# 21
 Thinking Доколкото си спомням това изследване е опасно и не се препоръчва на всички....Щом лекарката ти е решила, че нямаш нужда, значи е така Laughing
Успокой се и всичко ще е наред  bouquet

# 22
Аз също съм на 32 години.Не съм правила такива изследвания, а преди 3 месеца родих здраво,красиво момиченце.Така че спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт