Барселона - тема 9

  • 59 331
  • 780
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 162
Миналата година ясно помня, че на 14 февруари имаше 20% намаление в Уиз.  С нетърпение чакам, защото иначе трябва да купувам на скъпите цени.

Oхххх. И 50% да е намалението, пак е ужасно скъпо за Барселона за моите дати.

1350лв в двете посоки с уиз дискаунт клуб за трима, ако сега купя. Без него скачат още много.
Ами скъпо ми е, при положение, че декември пътувахме за 4 път и по-малко пари, а лятото цената е била 3 пъти по-малка от тази, като билетите са закупени около месец и половина по-рано от датата на пътуване.
Ще чакам.

# 271
  • София
  • Мнения: 12 011
A защо не потърсите варианти с прекачване.

# 272
  • На ръба..
  • Мнения: 2 124
Проверете и с България Еър, аз като вземах билетите от Уиз не беше голяма разликата. Аз първо купих с Уиз после проверих с тях...

# 273
  • Мнения: 204
Или от София до Палма де Майорка и от там до Барселона - има часови диапазон доста добър, а и билетите не са никак скъпи.

# 274
  • София
  • Мнения: 15 255
Може ли линк към приложението. Google maps обикновено предлага маршрутите с метро.

https://www.tmb.cat/ca/tarifes-metro-bus-barcelona/senzills-i-in … compra-amb-tmbapp

# 275
  • Мнения: 357
Може ли линк към приложението. Google maps обикновено предлага маршрутите с метро.

https://www.tmb.cat/ca/tarifes-metro-bus-barcelona/senzills-i-in … compra-amb-tmbapp

Благодаря много!

# 276
  • Варна
  • Мнения: 750
Миналата година ясно помня, че на 14 февруари имаше 20% намаление в Уиз.  С нетърпение чакам, защото иначе трябва да купувам на скъпите цени.

Oхххх. И 50% да е намалението, пак е ужасно скъпо за Барселона за моите дати.

1350лв в двете посоки с уиз дискаунт клуб за трима, ако сега купя. Без него скачат още много.
Ами скъпо ми е, при положение, че декември пътувахме за 4 път и по-малко пари, а лятото цената е била 3 пъти по-малка от тази, като билетите са закупени около месец и половина по-рано от датата на пътуване.
Ще чакам.

Миналата година купих билети по около 180лв двупосочни през Февруари за Август с Райън. После проверявах от любопитство цените.Имаше само ден в който бяха по-ниски с 20%.Връщането беше 20 евро, но отиването беше скъпо.

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 4 725
Трансфер от летището да центъра ползвали ли сте, евентуално да ми препоръчате нещо на по - сносна цена? Това, което ми излиза в гугъл на първо четене , е над 120 евро двупосочно.

Общественият транспорт не ми е вариант в случая.

# 278
  • sofia
  • Мнения: 183
 Благодаря, на всички!!! Прекрасни сте- следвам съветите ви.Всичко добро

# 279
  • Мнения: 896
В момент съм в Барселона и ми прави впечатление че по рибните щандове продават някаква силно осолена бяла риба. Как я консумират?
Мислех да си взема 100 гр.  реших първо да попитам дали става за директна консумация.

# 280
  • пловдив
  • Мнения: 30
Здравей vanqivanova, може ли да ми  кажеш как е времето в момента там. Летим във вторник и се чудим с какви връхни дрехи да сме. Дават го 14-15 градуса. Мислим за кожени якета , дали става или ще ни е студено.

# 281
  • Мнения: 896
Времето е доста топло, но и ветровито.
Сутрин излизам с пролетно яке и тънък половер. На обяд вече е топло и пуловера в раницата и като задуха си закопчавам якето. Днес в 11 имаше няколко човека във водата на плажа и една жена по монокини.

# 282
  • пловдив
  • Мнения: 30
Времето е доста топло, но и ветровито.
Сутрин излизам с пролетно яке и тънък половер. На обяд вече е топло и пуловера в раницата и като задуха си закопчавам якето. Днес в 11 имаше няколко човека във водата на плажа и една жена по монокини.

Много ти благодаря. Весело изкарване !

# 283
  • Мнения: 896
Весело, весело... вече приключва.
Пазете си много телефоните и портфейлите. На позната и го задигнаха както си говори.

# 284
  • България, Шумен
  • Мнения: 77
Привет! В събота тръгваме и все още е каша в главата ми, но вярвам ще си прекараме много добре! Въпрос за три дни сме, да купим карта Т10 или Барселона карт, има също Експрес за 2 дни 18 евро. Барселона карт не разбрах за един човек, ли е? За съжаление парк Гюел е затворен, не разбрах коя част за реконструкция. Също фуникуляра на Монжуик също е затворен до 28.02. За съжаление и фонтаните са затворени, а така ми се искаше и тях да видим. Иска ни се да усетим духа на града. Няма да ходим по музеи. Отседнали сме на 5 ми. Пеша от парк Цитадела. Искаме да гледаме паркове, на Монжуик и Тибидабо, също испанското село, Ла рамбла и Букерия е много близо пеша.

Общи условия

Активация на акаунт