Барселона - тема 9

  • 59 226
  • 780
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1
Привет на всички! Имам въпрос: някъде бях прочел, че в момента има отстъпка за билетите за аквариума, но не мога да открия кой го беше пуснал. Някой може ли да помогне? Или май беше за зоологическата градина?

Последна редакция: ср, 06 мар 2019, 20:12 от Димитър Колев 623323

# 316
  • Мнения: 2 298
Имаше 50% за зоопарка и 50% за музея на илюзиите, като билетите и за двете важат 6 месеца. За аквариума не съм срещала.

# 317
  • Мнения: 204
Имаше да, за зоологическата преди месец или 2 - взех 5 билета по 10 евро билета, и за илюзиите също, до преди няколко седмици ги имаше пак в групона - проверете за всеки случаи. Имаше промоция и за аквариума, но само февруари - с един билет влизаха двама или нещо подобно, но вече не е така.

# 318
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,

след като изчетох няколко от темите ,които много ми помогнаха ,сега искам и аз да направя нещо за форума- в момента в grupon.es има ваучери на 50% отстъпка за посещение на стадиона Камп ноу , за вход в музея на илюзиите и за вход за Двореца на Каталунската музика. Отделно има и за Фламенко шоу и разходка с катамаран и др. Аз си купих вече за стадиона и за музея ня илюзиите и ползвах кода от ваучера за стадиона ,за да си купя от официалния им сайт билети. Вече са ми в пощата и само остана да ги разпечатам. Надявам се да съм била полезна и някой да успее да се възползва.
Приятно изкарване на всички.

# 319
  • Мнения: 204
Здравейте момичета,

след като изчетох няколко от темите ,които много ми помогнаха ,сега искам и аз да направя нещо за форума- в момента в grupon.es има ваучери на 50% отстъпка за посещение на стадиона Камп ноу , за вход в музея на илюзиите и за вход за Двореца на Каталунската музика. Отделно има и за Фламенко шоу и разходка с катамаран и др. Аз си купих вече за стадиона и за музея ня илюзиите и ползвах кода от ваучера за стадиона ,за да си купя от официалния им сайт билети. Вече са ми в пощата и само остана да ги разпечатам. Надявам се да съм била полезна и някой да успее да се възползва.
Приятно изкарване на всички.
Как става купуването на този намален билет за стадиона? Пише, че се плаща 1 евро и после вземаш тези 50%?

# 320
  • Sofia
  • Мнения: 4 705
Zozinka , билетите може и от телефона, не е нужно да се разпечатват.

Мис Съншайн, ще получиш код за отстъпка , с който можеш да купиш билетите от официалния сайт.

# 321
  • Мнения: 48
Здравейте на всички! Предстои ни пътуване края на март и събирам и попивам всичко написано тук доколкото мога и благодаря за всяка полезна информация. Навили сме се да купим билети за Барселона-Еспаньол. Въпроса ми е за тези които са ходили дали има агресивни фенове или някокво подобие като на нашите, защото мъжа ми обикновено пази тукашните мачове и има професионално изкривяване да е многоо предпазлив Grinning но децата са големи фенове и това ще е за тях голям подарък. И в деня на мача не може да посетим музея нали така беше?

# 322
  • София
  • Мнения: 11 994
Няма кретени като на БГ мачове.
Агитката на Барса е малка и е точно зад едната врата. Агитката на гостуващия отбор обикновено е в противоположната част на стадона на най-горното ниво.

# 323
  • Мнения: 48
Благодаря. И аз така мислех че е, като аз съм избрала места най-горните редове на централната част или на средните редове ще преценя.

# 324
  • Мнения: 7 161
Въпроса ми е за тези които са ходили дали има агресивни фенове или някокво подобие като на нашите, защото мъжа ми обикновено пази тукашните мачове и има професионално изкривяване да е многоо предпазлив Grinning но децата са големи фенове и това ще е за тях голям подарък. И в деня на мача не може да посетим музея нали така беше?
И ние бяхме предубедени първия път. Какво ще е на стадиона? Как ще влезем? Как ще излезе толкова народ? И т.н.
Ако мога с една дума да охарактеризирам мач на Камп Ноу, то това би била думата: СПЕКТАКЪЛ.

Културна публика, без грубости, просташки крясъци и обидни думи.
След добра асистенция или гол хората ръкопляскат като на театър.
Трябва да се види и усети, не може да се опише.
Емоцията е толкова голяма, че не съветвам посещение на музея на Барса и мач в един ден.
Мисля, че ако желаете да посетите музея в ден, когато има мач, достъпът до стадиона ще бъде е ограничен.

# 325
  • Мнения: 5 936
Погледнах да купя билети за музея на илюзиите и се оказа, че има намаление за двама четирима и т. н. Ние сме трима. Не че не можем да отработим ситуацията, но затруднение все пак.

# 326
  • Мнения: 204
И аз така ги купих, пак ни излезе по евтино - ние сме 5- ма.

# 327
  • sf
  • Мнения: 10 175
Здравейте, април ни предстои ходене на мач, та имам няколко въпроса. На летището има ли хартиени карти улиците на града? Кацаме късно вечерта, къде бихме могли да ядем?

# 328
  • Мнения: 7 161
Кацаме късно вечерта, къде бихме могли да ядем?
Има, да!
Може предварително да проучиш заведения чрез гугъл около мястото ви за настаняване и да провериш работното време.
Ние вечеряхме около Камп Ноу след 23.00ч. Донесоха ни такава прекрасна вечеря, че още я помня, но за съжаление не помня името на ресторанта.

# 329
  • Sofia
  • Мнения: 4 705
silviamoni , можете да посетите стадиона и музея в деня на мача , но условията са по различни, има някои ограничения и цената е по - висока , match day tour се казва опцията, можеш да погледнеш в сайта и да прецените дали ви устройва.

Общи условия

Активация на акаунт