Барселона - тема 9

  • 59 427
  • 780
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна
  • Мнения: 2 101
Здравейте,
Билети за мач купихме от официалния сайт на отбора  https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/football#. Като цъкнеш върху мястото ти показва как ще виждаш от там. Като цяло стадиона така е изграден, че се вижда отвсякъде добре. Нашите места бяха в сектора до централната трибуна, точно до пътеката, на среден ред. Виждаше се чудесно. Нямаше билети един до друг, но взехме в максимална близост, а всъщност на место имаше възможност да седнем на съседни. Голямо преживяване беше!

# 586
  • Мнения: 7 190
Благодаря за отговора!

Последна редакция: вт, 30 апр 2019, 21:43 от Фран

# 587
  • Варна
  • Мнения: 2 101
Избирахме ги в процеса на купуване.
Сега проиграх и аз покупка, не ми дава да избирам и на мен, изписва “Paired seats guaranteed”.

# 588
  • Мнения: 49
Здравейте,
Билети за мач купихме от официалния сайт на отбора  https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/football#. Като цъкнеш върху мястото ти показва как ще виждаш от там. Като цяло стадиона така е изграден, че се вижда отвсякъде добре. Нашите места бяха в сектора до централната трибуна, точно до пътеката, на среден ред. Виждаше се чудесно. Нямаше билети един до друг, но взехме в максимална близост, а всъщност на место имаше възможност да седнем на съседни. Голямо преживяване беше!
Благодаря. Simple Smile
И пак се връщам на пешеходните трасета Simple Smile вървейки по улица La Rambla, може ли да стигнем до аквариума, много ли е като разстояние.
Също искам да попитам за билета Т10, разбирам го така- удачен е примерно за 4 човека, в 75 мин. се таксува 1 пътуване, за всички, но не схванах за колко дни важат тези 10 пътувания.

# 589
  • Мнения: 972
По La Rambla можете да стигнете до Аквариума, много приятна разходка, до паметника на Колумб, пристанището и накрая Аквариума, 20 мин. вървене според гугъл мапс от началото на La Rambla.
За Т10 няма ограничения в дните, можете да ги използвате за 1 ден, може и за 1 месец.

# 590
  • Мнения: 48

моят син също е голям фен на Барселона, и имам идея за посещение на мач. Може ли да споделиш от къде купи билети, на каква цена, на по-високите редове ли бяхте /вижда ли се нещо от толкова високо/. Предполагам, че колкото по нагоре са местата, са по- евтини.
Аз си взех ваучери от Групона и билетите ми излезнаха с 50% намаление, по 47Е всеки за 4ма човека.Ние бяхме в средната част на най горната част и се виждаше много добре, а и Меси който ни интересуваше играе с различен цвят бутонки и се виждаше идеално Sunglasses . За ваучерите условието беше с един ваучер-един билет. Само не помислих а и те няма как да знаят че сме семейство и ни бяха дали 2 от билетите в различни сектори ама ние се нагласихме след началото на мача в един сектор разбира се Grinning но мисля че от всички страни се вижда много добре

# 591
  • Мнения: 15
Здравейте! Ние имаме закупени билети за мач на Барселона на 12.05., но пишеше че 48 часа преди мача ще ни разпределят местата и ще ни ги изпратят на мейла. Това така ли е? Може би глупав въпрос, но за да избегнем изненади по-добре да питам Simple Smile

# 592
  • Sofia
  • Мнения: 4 751
Здравейте! Ние имаме закупени билети за мач на Барселона на 12.05., но пишеше че 48 часа преди мача ще ни разпределят местата и ще ни ги изпратят на мейла. Това така ли е? Може би глупав въпрос, но за да избегнем изненади по-добре да питам Simple Smile
Да, така е. Може би не за всеки мач, но със сигурност го има като вариант.

# 593
  • Мнения: 48
Да така е.И аз се притеснявах че сме в хотела трябваше да ги разпечатам, но точно 48ч преди това ни ги пратиха, като мой съвет е да ги имате дори може би по-лесно на телефона също. При нас на единия билет баркода мастилото беше леко по-бледо и той ни искаше от друго място да покажа баркода и тогава ни пусна Blush

# 594
  • Мнения: 468
Някой от ходилите наскоро може ли да сподели какво се вижда от фасадата на Casa Batllo? Цялата ли е закрита? Някъде прочетох, че в началото на май трябвало да приключи по график, но обикновено отнемало повече време.  В платената част на парк Гюел има ли части, които са затворени за реставрация също?
Колебая се как да организирам деня в парка Гюел. Дали да започнем с платената част или да я оставим за края? В този случай колко време да предвидя за разходка в свободната част?

# 595
  • Мнения: 6 033
Фасадата е закрита с платно. Бях там преди 14 дни. Но си заслужава вътре да се види. Всичко е предвидил и изпипал.
В парк Гюел също една много малка част е закрита. Вижте първо платената част, за другата колкото време, ентусиазъм и сили ви останат. Разучете добре входовете. Ние отидохме с метро и се оказа, че трябва да изкачваме едни стълби, после да вървим доста и да търсим къде е входът за платената част, а времето течеше..

# 596
  • Мнения: 4 581
За парк Гюел - платената част е с точен час на влизане, така че първо посетете нея. Билетът ви включва и безплатен автобус от станция Alfons  X на метрото, линия 4. Спира точно където започва платената част. Имаше и някакви други автобуси. Паркът е доста голям. Ако отидете с метро  линия 3, се влиза точно от входа, към който има стълби, но той е отдалечен от платената част.

# 597
  • Мнения: 6 033
Именно за него писах преди Вас, че не е удобен и е уморителен със стълбите и далечния вход.

# 598
  • Мнения: 468
На официалния сайт е обявен шатъл от метростанция Алфонс 10. Този вариант за пътуване ми изглежда удачен. Мисля да заложа на него.

# 599
  • Мнения: 4 581
На официалния сайт е обявен шатъл от метростанция Алфонс 10. Този вариант за пътуване ми изглежда удачен. Мисля да заложа на него.
Да, това е най- удобният вариант.

Общи условия

Активация на акаунт