ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 18

  • 17 690
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 374
Зайко, вярвам, че ще свикнем и ще ни харесва. Ако тя е щастлива, усмихната и с Марио до себе си, бързо ще забравим с каква коса е и няма да мрънкаме. Joy

# 46
  • Мнения: 4 059
Зайко, вярвам, че ще свикнем и ще ни харесва.
На мен не.
Спирам!  Animal Joy Cat

# 47
  • Мнения: 9 374
Зайко, вярвам, че ще свикнем и ще ни харесва.
На мен не.
Спирам!  Animal Joy Cat
Ужас, чувствам се като предателка сега. Scream Joy

# 48
  • Мнения: 2 282
Зайко, вярвам, че ще свикнем и ще ни харесва.
На мен не.
Спирам!  Animal Joy Cat
Ужас хиля се а трябва да спя.Айде лека нощ Joy

# 49
  • Мнения: 5 846
Добър ден  😁

# 50
  • Мнения: X
Добро утро Simple Smile
Ани П. хич не беше зле в Мисия Лондон, помня, че през целия филм се надявах героинята ѝ да се събере с героя на Вергов. Но там е....пълна с живот и не е била една година в кома Joy Абе готина е.
Сега очаквам заради нечии приказки и нея да не искам да я гледам. Rage

# 51
  • Мнения: 2 653
Аз очаквам страхотна игра и от Ани, и от Вергов, но просто не искам историята им да превземе сериала. Иначе, не се съмнявам, че ще са добри.
Снощи изгледах няколко епизода от началото на пети сезон и Марио толкова ми харесва - в операционната, с Тони, със Зорница, челният сблъсък с Калин, абе страхотен.

# 52
  • Мнения: 12 404
Поне един трябва да е щаслив.Аз като видях косата на Диана за новия сезон бях така Ели,това беше в твоя чест.
Зайко и аз бях така и продължавам много да й се кефя. Отчаяно имах нужда да видя промяна в нея и ме радва и съм сигурна, че ще е яката лекарка пак. Heart

Зайко, снимка на Марио и Зорница ще има, защото е потвърдено от фотографката, айде малко търпение още месец-два и ще я видим Grinning

# 53
  • Мнения: 5 846
Дона, абе Митето И Диде малко като мираж стоят. Леко се мержелеят😁😂

# 54
  • Мнения: 2 282
След месец два? Егати успокоението. Joy Светлата коса на Зорница и обръснатия Марио са единственият лъч спокойствие, които виждам в момента. Kissing Heart
По отношение на новите попълнения аз искам да съм обективна. Няма да гледам с лошо око на тях, само защото са взели от времето на нашите. Това са си решения на екипа и актьорите с нищо не са ми виновни. А за глупавите сравнения, които ще се правят вина имат само онези квачки с претенциите,които не ги е срам да бълват обиди постоянно.

# 55
  • Мнения: 4 059
Сега разбирам, че фотографката е потвърдила за снимките и сега ще умра от любопитство и нетърпение Animal Joy Cat

# 56
  • Мнения: X
Абе Зайо. Вие поне получихте някакви снимки аххахха Някои хора сме яко на сухо от май месец JoyStuck Out Tongue Winking Eye  А за претенциите - с техните камъни по тяхната глава. Сами са си виновни!

И за да ни започне със смях седмицата, колаж на танцьор номер едно на Свети Кирил Joy Да не си помислите сега, че съм някоя изтрещяла фенка - просто си играх с новото приложение за колажи Joy

Скрит текст:

# 57
  • Мнения: 9 619
А бе хора, вие не спите ли, ами пишете по нощите? Grinning

Диана има много голям късмет с екраните си партньори. Определено, според мен де, това че игра с Вергов, когато дойде в 4-ти сезон имаше влияние така тя да изпъкне за публиката, двамата като двойка направиха огромен фурор. Само си я представете с Сашето, майкоууу, то само визуално не си отиват. Сега с Велислав си пасват също много добре и работят чудесно заедно,а това ми беше голямо притеснение преди 5-ти дали ще стане спойката между тях, радвам се че стана и то много успешно. Simple Smile

Ди, не мога да те намеря Grinning Wink

# 58
  • Мнения: 4 059
Всъщност спим и пишем, както и сега се случва същото Animal Joy Cat
Еее, Майче, не знаех, че толкова ще те затрудня.
Дона, много добър колаж Animal Joy Cat

# 59
  • Мнения: 2 282
Това е по повод отиването и спойката. Отивам да поздравя новата работна седмица след 4 часа сън. Rolling Eyes Димитрова ти си виновна.

Общи условия

Активация на акаунт