КГБ = Клуб на Готините Баби - 190.

  • 58 603
  • 761
  •   1
Отговори
# 195
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 040
Здравейте на всички!

Бог да прости Мимито! Нека е светъл и лек пътя и!

# 196
  • Мнения: 1 051
Нощес сънувах бистра вода и цял ден се чудех за какво ще плача.
Сбогом, Мими Sob Sob Sob
Светъл път, приятелко!


# 197
  • Мнения: 1 082

  Сбогом Миме-нека пътят ти е облян в светлина!!!
Добро утро дружки-лека седмица и дай Боже добри неща да ни се случват!

# 198
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро и от мен.
Метнала съм домашната работа, а после и на тръстиката. Докато се обърнеш и времето хвръкнало.
Лека и спокойна седмица да е.

# 199
  • Мнения: 109
Добро утро  Hug
Кафе, музикален поздрав - благодаря на Дидимити и Фурийка  bouquet
Дидия, как е ръката?
Янче, пиши как си, как е кръвното?
Усмихнат ден и спокойна нова седмица ви пожелавам!

# 200
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 040
Здравейте!
Усмихната нова седмица ви пожелавам!

# 201
  • Мнения: 7 440
                        Привет,момичета!
                        Доби,ръката е добре,ама от вчера вечерта зверски ме боли гърба от дясно.Там се друснах та взех да се чудя да не съм пукнала някое ребро.През нощта обиколих всички спални,че да си намеря удобно място за спане.
                        За сега лежа и примък - отмък .....носят ми каквото искам.
                        Лека вечер!

# 202
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 317

     

 Добре съм, но още ми е мъка!

# 203
  • София
  • Мнения: 16 143
Янке, на всички ни е мъка.
Но остават хубави спомени и снимки.
Все си спомням, как в Брезник не можах да позная Мими.
Но аз съм тежък случай, хич не съм физиономист.
Може да помня на коя дата сме се видяли с г-жа Х., но ми се губи образа.
Какво става с кръвното?
Ако е все така ниско - солен айрян, малко черен шоколад.
Моето все си е много ниско, въпреки качените кг. и други екстри. Та като стана 125/90 и бях в ужас, туптеше, сякаш ще ми се пръснат вените. За случая имам хлофазолин,само бърза помощ не викнах.
Кардиолога  в чудо се видя - до 140 било нормално според ЕГН. Сега пак съм с двуцифрени стоности и ми е екстра.
Дидиа, ти не посети ли работното място на дъщерята? Поне щяха да те прегледат да няма пукнато ребро или друга екстра. Утре да те заведат, то не боли - казах.

# 204
  • Мнения: 18 707
Тъй сме ние ,дебели глави и аз не ходя на лекари
И днес  и вчера все мисля ,като си отида някой ден ,че ще си отида  е сигурно ,не искам съболезнования , а по една хубава песен да ми пуснете ,че цял живот не мога да слушам музика,там няма болести ,ще чуя.

# 205
  • София
  • Мнения: 8 431
Привет, милички! Hug
Както виждам, всички сме настроени на една вълна... Cry
АЙША, наистина добре, че са снимките. Снощи поне час разглеждах брезнишките, но после два часа не можах да заспя.Избрах две хубави снимки на Мимето, исках да ги сложа в темата, но не ми се получи - неграмотна съм Embarassed Ще чакам МАРИНКА да се появи на хоризонта, че тя е специалист.
БОРЯНЧИЦЕ, това с песните и на мен ми е минавало през ума Simple Smile
ДИДИА, не се инати, ами иди да те фотографират. Интелигентна жена си.
ЯНЕ, spoko
АЛФЕЯ, ДОБИ, АРИТА, толкова се радвам, че ви виждам сред нас. Hug Hug Hug Пишете, момичета - винаги може да се намерят десетина минути. Нали сме си говорили, че кой знае какви новини не можем да сътворим, но няколко човешки думи стигат.
ФУРИЙКЕ, и на теб ти се радвам. Свикна ли с новата работа? Според мен ти си дялан камък - където и да те сложат, ще се впишеш в общата картина. Hug
ДИДИМИТИ, за теб е днес чувалът с прегръдките Hug Hug Hug. Поздрави на твоя гласовит съпруг Simple Smile
ТАНУ, няма ли да се излъжеш, да дойдеш към столицата?
ГРЕТИ, къде развяваш поли насам, натам? Завърши ли с ремонтите? До къде стигна с реставраторската работа? Чакам да се похвалиш.
ЛУСИ, как върви при вас изолацията? Ние пак зациклихме. Едни се отказаха, други продължават. Увеличиха се и парите. Само да довършат и да се махат.
Отивам да пека чушки, а утре ще видя на какво ще ги правя - на миш маш, пълнени със сирене и яйца или панирани. Внучките са дали заявка за супа топчета и виенски шницел.
А вие какво искате да ви приготвя?
За КАРИ знам какво иска.  Wink Ще го направя тези дни Simple Smile
На вас лека нощ, а аз заставам до печката. cook

# 206
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 317

               

 Аз отлитам на репетиция!

# 207
  • Мнения: 1 250
Привет на всички😊 В къщи съм,нервирам се, вдигам си кръвното за глупости, но какво да се прави🤔Досега тичах, оправях но има неща които не зависят от мен😡
Ако на някоя от вас или на много от вас им се пие кафе или каквото и да е и имате малко свободно време, свиркайте
Хубав и приятен остатък от деня

# 208
  • София
  • Мнения: 8 431
Привет! Ей ме на, първа кандидатка за среща и кафе.
След кратко допитване до инициаторката, обявявам:

СРЕЩА В ДЪРВЕНОТО НА ПАРКА ЗАИМОВ - ЧЕТВЪРТЪК, 23.08, ОТ 17.00. ПРИЕМАТ СЕ БАБИ С ВНУЧЕТА - ИМА ДЕТСКИ КЪТ.

Отивам да вечерям, че се чувствам като ламята Спаска. Глад, глад...

# 209
  • София
  • Мнения: 16 143

СРЕЩА В ДЪРВЕНОТО НА ПАРКА ЗАИМОВ - ЧЕТВЪРТЪК, 23.08, ОТ 17.00. ПРИЕМАТ СЕ БАБИ С ВНУЧЕТА - ИМА ДЕТСКИ КЪТ.



Ако сте там към 18.15 ч. ще се видим.
Ако ви няма вече - ще се разходя по центъра.
Едно време старите съседи в Лозенец казваха, че отиват в града.
А ние децата се смеехме - да не би да сме на село.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт