КГБ = Клуб на Готините Баби - 190.

  • 58 428
  • 761
  •   1
Отговори
# 135
# 136
  • София
  • Мнения: 8 375
Я аз да ви питам - днес казал ли ви е някой, че ви обича? За другите не знам, но аз ви го казвам съвсем искрено и лично.Обичам ви, готини баби!!!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 137
  • Мнения: 7 386
                               Приятели НЕ СЕ НАУЧИХ..



                               Но НАУЧИХ СЕ.......

Последна редакция: пт, 17 авг 2018, 12:03 от Didia

# 138
  • Мнения: 5 346
Не  ми е в ред Интернетът. Или го няма, или е много бавен. Затова набързо.

Щом е ден за  обичане, аз обичам всички, които обичат мен.
На другите желая да са здрави, но аз също  не ги обичам.

Моите родители-атеисти не са ме кръстили. Правили са ми гражданско "кръщене" в съвета.  Аз се кръстих заедно с големия ми син, тъй като имало изискване майката и бащата да са кръстени, за да се кръсти дететo. И така на 25 г. станах християнка едновременно със сина ми. Не съм фанатично вярваща, но все пак имам вяра. Ходя на църква, паля свещ и се кръстя, когато почувствам някаква вътрешна потребност.

За днес толкова. Вас ви обичам, защото сте част от дните ми!

# 139
  • Мнения: 156
Обичам ви, момичета, нищото, че се явявам рядко.Да си го знаете!

# 140
  • София
  • Мнения: 16 025
 Hug Hug Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 141
  • Мнения: 18 546
Кратко и ясно обяснение в любов.
Оплаквам се ,излиза ми че имам прекалено голям трафик в гугъл и имам блокаж ,намерих странен начин да вляза ,но дали ще нацеля втори път начина ,не знам,дава че е  за определен период ,но за колко време пак не  е ясно. Чудя се дали е вирус някакъв ,но пратих десетина книги по АБВ пощата ,дали от тях  и защо има лимит ,или че и сина бе тук и с рутер ползва??? Ще видим какво е, дано отпадне скоро че не мога да зяпам.Дават и опция че бързо правя заявки ,то пък сега с блокажа нета бърз за разлика от преди.Та може да имам проблеми тези дни.

# 142
  • Мнения: 1 563
Добър вечер!
Включвам се и аз да ви кажа ,че ви Обичам!


Тази вечер имахме събиране организационният комитет за  родовата среща.
Отчетохме приходите и разходите ,плюсовете и минусите ,поуките за следващата среща.
Накрая се и почерпихме и преди малко се прибрах.
Утре съм на Аквапарк Санкт Петербург с внучката. Бяхме се уговорили с нея  утре да отидем само двечките
и да си се поглезим.Малко подготовка за морето ,че в понеделник отлитаме към Несебър с ММ.
КАГ и аз не съм фанатично вярваща. Ходя на църква по големи празници и когато имам потребност. Важното е какво  ти е в душата! Времената са били такива ,че сме били духовно ограничени.Баба и мама тайно ходеха на църква,а за Великден леля идваше от село ,за да отиде на църква в града,че беше учителка и под наблюдение.

При нас загърмя ,затрещя ,ха дано да завали малко да разхлади.

Лека и спокойна нощ на всички ви !

# 143
  • Мнения: 1 998
И аз ви обичам мили приятелки!


Каним се утре да  "фатаме" нанякъде.
Не може само работа.
И Асан е хора😁😊

Ще ставаме рано сутринта.
Трябва да спя бързо😃

Лека и спокойна нощ за всички.

# 144
  • Мнения: 1 082

 Добро усмихнато петъчно утро Ви пожелавам и лек път за отлитащите към морета и океани! А моята участ е-на работа.

# 145
  • София
  • Мнения: 8 375
Добро утро, поспалани!
Спането е хубаво нещо, но предозирането му има отрицателен ефект. За нашата възраст е достатъчно по 6, 7 часа сън. В краен случай може и 8 часа.
Тази сутрин аз съм от ранобудните.
Изпих кафето от ДИДИМИТИ, на ум й пожелах лека работа. Hug
ДИДИА, много истински слова е написала поетесата. Съгласна съм с нея Simple Smile
ГЪБКЕ, на където ви видят очите - бягайте по-бързо и по-далеч от работата, починете си. Тя няма да избяга - ще ви чака Mr. Green
ЛУСИ, приятни забавления с внучката. Студентът записа ли се, на квартира ли ще е или на общежитие?
БОРЯНЧИЦЕ, изпращам ти чувала с прегръдките Hug Hug Hug
НЕША, ще те чакаме да се прибереш от вилата, за да се видим. Сега събирай слънчеви лъчи за зимата, дишай планински въздух и се наслаждавай на тишината и спокойствието.
ГРЕТИ, и моите родители бяха атеисти, бабите ми също. Кръстих се на 41 години, заедно с децата ни. В черква отивам, когато почувствам необходимост. ММ се е родил много хилавичък и дядо му е настоял да побързат с кръщенето, че да не умре некръстено детето. Извикали свещеник у дома и на 20 дни вече е бил кръстен. О времена, о нрави... Simple Smile
АЙША, накара ме да се усмихна с това обяснение в любов hahaha Joy. Сетих се за емотиконните постове на ЗДРАВКА МРАВКА.  Simple Smile
Отивам да готвя-мусака ще правя и таратор.
Спорен ден ви желая! Hug

# 146
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 От мен добър ден!
Ние се завърнахме от гости. Чествахме вчера РД на сина на Тони, който е в Германия и моя. Дори имахме торта! Доста позакъсняхме и останахме да спим там. За първи път оставихме кученцето само. И да не казвам какво сварихме днес #2gunfire Анжелка беше дошла с ролерите и тази сутрин я пратих да си дойде по бързия начин Joy

# 147
  • София
  • Мнения: 16 025
Янке, май си взехте беля с малкия лайномет.
Дано някой от блока се съгласи да го наглежда, че иначе няма мърдане дори за 2 дни на някъде.
Това ми беше най-трудно докато гледах куче 8 години.
То не, че сега много пътувам, но самата мисъл как няма на кого да го оставя.
В нашия блок има 1 млад пенсионер - редовно храни и разхожда кучетата на пътуващи съседи срещу заплащане. Но моя помияр го хапеше и не даваше да му сложи каишката.

# 148
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

       

# 149
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 Преди малко ми се обади Тони: МИМИ Е ПОЧИНАЛА! БОГ ДА Я ПРОСТИ! МИЛАТА МИ ДРУЖКА newsm45

Общи условия

Активация на акаунт