КГБ = Клуб на Готините Баби - 190.

  • 58 324
  • 761
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 18 493
О, Жабке ,само пазаруваш ,паднала си на меко с твоя  деди.Обаждай се ,аз ще ти завиждам ,на другите оставям да се радват.Само така и напред дет се вика.Така ми се иска да се срещам и аз ,надявам се скоро да мога,такива са плановете ,сметката ,без кръчмар.

# 481
  • Мнения: 1 250
Айде Жабче , дойде време сле 9 год да се видим и на живо. Ние със щерката и средния внук пристигаме на 16.9 сутринта .
Девойки топката е хвърлена при вас 😀

# 482
  • София
  • Мнения: 2 672
Вечерен привет и от мен!

Борянчице, специални благодарности на теб, на Кари и на Пипи за поздравите! Трогнаха ме и обадилите се по телефона и на тях благодаря! Както и на девойките от ФБ споделянето. Стана малко като на ОСкарите, ама си трябва.  Heart Eyes

Смятам, че съвсем скоро ще има изненади и срещи не само с издалата се Жабка, но и с други момичета. Съвсем е дошло времето. Стягайте се другата седмица. Ще се радвам да видя и новата модерна баба. Любопитна съм да се запозная с теб! Звучиш ми като наш човек пък и да обменя опит с дама, живееща в къща. На мен ми предстои да ида отново да живея в къща. Не, че не съм живяла, де. Ама, друго си е сега в 21 век!  Joy


Ето я тортата, дето я спретнах по заръка Владкова.



И лека да ви е нощта!


ЕЕЕЕЕЕЕ, Кари се е издала! Но, нищо! Купан да става! Гответе се, мацки!  Joy

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 23:26 от marina_vladi

# 483
  • Мнения: 5 490
Smiley
Скрит текст:
Браво, ДЕЛТА! Започваш да се включваш в групата Simple Smile
Ще те изчакаме да довършите ремонтите, redecoration pironi че ей я есента вече тропа на вратата и веднага ще организираме среща. В кой район на столицата си? Хубаво е, че имаш мечти - иначе сме загинали Simple Smile Защо не с внучката на пиано? Ще правите концерти, а ние ще идваме да ви слушаме. bouquet
Днес след обяд яко поспахме Wink luvbed. Сега съм се развихрила из КПП-то ( за ДЕЛТА превеждам: кухня, печка, перална). Бабин убавец си поръча кокосов сладкиш, та вече е изпечен. Утре ще сложа сметаната и кокоса и дядо му ще му го занесе. ММ значи моя мъж, а ТМ - твоя мъж. За тръстиката да обяснявам ли - работното място. Имаме неработещи и работещи баби. Струваш ми се ентусиаст-май ще си допаднем. thumbsup
По въпроса за мъжкия подарък newsm78 Да видим колективният ум какво ще измисли.
БОРЯНЧИЦЕ, мой човек си ти. 25 годишна, а? Преди 42 съм минала покрай тази възраст. Прочетох твоето обяснение на гаджето-повдигна му настроението, разсмя го.
Ей затова и аз търся контактите с вас-тази баба каже нещо, друга й отговори и стане весело. Радваме се на постиженията на внучетата-на едно му поникнали зъбки, друго проходило, тръгнало на градина или в първи клас, даже по едно време се сватосвахме, като българи от старо време. Чувствам се прекрасно в нашата си къщичка.
Къде изчезна ЖАБКАТА? Аааа, момиче я се появи, разкажи какво става в страната Дон Кихот де ла Манча.
ФУРИЙКАТА и тя се покри. А какви времена бяха-сутрин за разкършване и настроение ни пускаше музикален поздрав. Четеш ли ни, миличка?
ДЕБОРАНА сладурана я чувам отвреме навреме, много работна го раздава, а и грижи си има със стара майка.
АРИТА също ми липсва. Яви се на рапорт около рождените ни дни и от тогава 2 месеца - ни вест, ни кост.
ДАЯ все още е в имението си с внучката. След месец ще стане столичанка.
Да продължавам ли списъка с нередовните? Mr. Green Хайде ще ги пощадя hahaha JoyТе се знаят кои са.
В нашата символична къщичка сме като в приказката за мързелива Богданка - която иска пише, която не иска, не пише. Ама като седнем после на трапезата и започнем да раздаваме питката, да не се сърдят, че за тях няма Wink
КАРИ и ПИПИЛОТА, гушкам ви Hug Hug

Еха, Фло, страхотно!
Абревиатурите са супер. КПП - няма как без КПП в един дом. Имах жена, която ми помагаше, но се наложи да напусне и сега аз съм главнокомандващ на КПП. Поне докато й намеря заместник. Мисля си колко хубави времена бяха, когато жените не трябваше да сме слаби като вейки...Толкова обичам сладкиши, обаче вече не правя, поради това, че вечно пазя линия. Няма как, линията е важна за житието-битието на една жена, пък било и то баба. Satisfied

Вечерен привет и от мен!

Скрит текст:
Борянчице, специални благодарности на теб, на Кари и на Пипи за поздравите! Трогнаха ме и обадилите се по телефона и на тях благодаря! Както и на девойките от ФБ споделянето. Стана малко като на ОСкарите, ама си трябва.  Heart Eyes

Смятам, че съвсем скоро ще има изненади и срещи не само с издалата се Жабка, но и с други момичета. Съвсем е дошло времето. Стягайте се другата седмица. Ще се радвам да видя и новата модерна баба. Любопитна съм да се запозная с теб! Звучиш ми като наш човек пък и да обменя опит с дама, живееща в къща. На мен ми предстои да ида отново да живея в къща. Не, че не съм живяла, де. Ама, друго си е сега в 21 век!  Joy

Ето я тортата, дето я спертанх по заръка Владкова.



И лека да ви е нощта!


ЕЕЕЕЕЕЕ, Кари се е издала! Но, нищо! Купан да става! Гответе се, мацки!  Joy

Марина Влади, тортата е страхотна...да е живо и здраво рожденичето.

Ето за това говорех, за неустоимите изкушения а ла "Сексът и града". С годините сексът все повече преминава в кекс. Smiley Smiley

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 23:43 от DeltaAzimut

# 484
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ееее Кари , чудесно.
Дай тел. на ЛС. Аз съм с испански номер и ще звъня от него.
Нямам , а и не ми трябва Бг номер.

# 485
  • София
  • Мнения: 8 356
Сколасах най-накрая. Подредих къщата! Изпрах одеяла, покривки, а  сега имам планина колкото Витоша за гладене. Нооо и баба е ора. Мисля да си дам кратка почивка на селски въздух.
Заподозрях аз КАРИ ( нали сме от КГБ-то ) като каза, Марина да й запази няколко парчета торта за другата седмица. Излових те, миличка! Голяма изненада ни спретна! За колко дни идвате? Да си направя и аз сметката, бързо ли да почивам или по-спокойно да е. Mr. Green
ЖАБКЕ и ти ни изненадА. Дано можеш да отделиш време и за нас. Дали някои няма да забегнат насам натам, че тогава и 24.09. е празничен ден newsm78 Живи да сме, както дойде.
ДЕЛТА, ние си имаме любима приказка - От хубав човек трябва да има по много.  Joy Линия, линия, ама на нашите години една възрастна дама казваше - Лице дупе продава. Друго си е да опънем бръчките, а то иначе на стафиди ще заприличаме hahaha Joy
Хайде сега, завивайте се, гася електриката и лека нощ. Утре май аз ще сложа кафето, че съм от ранни зори на тръстиката.

# 486
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Фло , ще следя за деня на срещата.
Ще се класирам , може да е за малко , но ще намина на уречения
ден и час.
Борянка , златен ми е дедко. 35 г. заедно , един ден трудов нямам. Гледа си ме ,
какво да ме птрави. хаххаа Обичал да изкарва пари , но друг да ги харчи. Ми е на ,
намерил е точния човек в моя лице. хахаха Колко толкова , здраве да е. Не се оплаквам ,
рекламации нямам.
Айде и аз полегвам , че два дена ми бяха динамични много , не се наспах много , много.
Лека нощ и сладки сънища!


# 487
  • Мнения: 1 250
Егати, събудих се в 2.30 и досега чаках да светне навън. Май тренирам за утре вечер, че полета е в 7 сутринта, което значи че от 4 трябва да сме на летището.
Идваме за 10 дни, само де надявам внука да не се наскучае🤔
Лек ден на всички, от телефона нещо кафето не ще да заври

# 488
  • София
  • Мнения: 8 356
Добро утро, красавици! Hug
Закъснявам, кафе няма. Спасявайте се по единично Simple Smile
Желая ви хубав ден! wavey

# 489
# 490
  • Мнения: 5 490
Кафе, кафееее...! Вече трето пия, че като съм мъжествена, така ми се полага. Чакам в сервиза да ми оправят колата, че съм с вързани ръце. А внучето вече си държи шишето с ръце! На два месеца пу пу, оправна мадама, на баба си се е метнала. Simple Smile )))

# 491
  • София
  • Мнения: 1 739
      Момичета,имам два въпроса:
 
    1.Веднъж на колко време, Жабка и Кари идват едновременно и то-точно в навечерието на РД на темата?! Схващате ли на къде ми лети мисълта?  
    2.В състояние ли е КГБ да свири сбор и да се справи с организацията?

  

Последна редакция: пт, 14 сеп 2018, 17:20 от Яжка

# 492
  • София
  • Мнения: 8 356
Ей, красавици, защо мълчите?
Я се размърдайте. Кажете коя какви днес ги натвори. Ние променихме плановете. Изникнаха задачи.

ДЕЛТА, оправиха ли ти колата? В групата на шофьорките си имаме свежа сила newsm44 Щеше да ми кръстосаш погледа, ако можеше и сама да си я оправиш #Crazy

Специален поздрав за всички мъжки момичета Simple Smile



Градско, на въпрос 1 отговарям веднага. ЖАБКА и КАРИ да се засекат, това се случва за 9 години за пръв път. А в навечерието на рождения ден на КГБ, за 11 години за пръв път. Усещам те на къде ти лети мисълта.  lalalala
На въпрос 2 пак мога да отговоря. Има ли нещо което, да не го може  КГБ-то Mr. Green Този път лично аз не се наемам да организирам срещата, защото не знам дали ще съм в София по това време. Не върви да свиря сбор, а после да си нарамя чукалата и да изчезна. Освен това У наше село И-нет нЕма. Няма да имам връзка с вас.
Днес се видяхме с ИХА. В тези почивни дни тя ще е гроздоберачка. С други момичета не съм говорила.
Имаме още малко време за размисъл. Добре ще е да се срещнем. Нека момичетата, които ще са в София по това време - 20 - 23 септември да се обадят и тогава ще се разберем.

РИМАРЧЕ, тенкю за "сърцатото" кафе Hug

Отивам да спя. Утрото е по-мъдро от вечерта Simple Smile


# 493
  • Мнения: 5 344
Ходих, видях, ахках и се дивях на многовековни и съвременни красоти. Върнах се преди 2 часа. Оправих багажа и ей ме при вас.
 Не съм ви  чела, защото съм пропуснала 10 дни. Ще наваксвам утре и в неделя.
Пътешествието беше много хубаво. Изключително съм впечатлена и горещо препоръчвам и пожелавам на всички да отидат  да видят с очите си и да почувстват със сърцето си Венеция, Сан Марино, Рим, Триволи, Пиза и Флоренция.
У дома вместо хаоса, който оставих, заварих  холокухнята с нов латекс, почистено и мебелите по  местата им . Това го свършило голямото ми момче. Снахата сготвила и ми оставила вечеря.  Малкият ме взе от Пазарджик, където слязох  и ме докара у дома.  Изненадаха ме тотално.
Това за сега. Лягам да спя. Лека нощ и до утре със здраве.

# 494
  • София
  • Мнения: 4 177
На тези дати съ м тук. Само да не съм на работа .(четв и събота от 16 до 19ч.)

Общи условия

Активация на акаунт