КГБ = Клуб на Готините Баби - 190.

  • 58 413
  • 761
  •   1
Отговори
# 525
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 012
Аз съм за  срещата следобяд в събота. Може би около 16 часа, или по-рано, какво мислите? И да решим за мястото.

# 526
  • София
  • Мнения: 4 177
Аз съм за  срещата следобяд в събота. Може би около 16 часа, или по-рано, какво мислите? И да решим за мястото.

Нека да е по-рано от 16ч. за да мога поне за час да дойда. Но не е нужно да се съобразявате с мен.

# 527
  • Мнения: 5 346
Отделих час време за почивка пред компа. Прочетох ви ОТ ДО. Вече съм "в час" със ставащото с вас и около вас.
Кари, добре дошла отново! Приятно изкарване в София!

Аз вече съм почти готова с подреждането на къщата.  Много съм назад със зимнината, ама си казвам, че в магазина има всичко и май тази зима ще разчитам на него.

Сега пожелавам на всички ученици и действащи учителки успешна учебна година! Да върви леко   и всички ние да се радваме на отлични оценки в бележниците  на нашите мили внуци и внучки!    


До скоро!



# 528
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 Ето съм и аз!
Изчетох ви! Кари, пак добре дошла! То бива гръм и трясък, ама твоето е прекалено! Софийски момичета, я вземете й направете питка за прощъпулник като на Здравка Joy Тъй де, може да не й е правено на времето! Вижте, че Здравчето не е падала скоро \ пу, пу, пу! \!
Радвам се, че се готвите за среща Не се карайте, моля, и без това тук останахте малко пишещите. От една група от повече от 15 жени от София пишат само 5-6: Фло, Айша, Пипи, Маринка, Римар и от време на време Дидия. Мамси нещо зачезна, Иха е по вилите, Джили е някъде, Мая идва на вашите срещи, но не пише....и да не изброявам повече!Нещо темата зачезва! Дано съм лош пророк Praynig
Дори аз бих дошла на тази среща, ако нямах друга: дъщерята на моя първа братовчетка \ от София \ е решила да направи нещо като мини родова среща в тези три свободни дена, за да се опознаят братовчедите и децата им! Хвала на такива млади хора! Та ще сме в Исперих през тези почивни дни.
С Анжелка решихме да дадем куча на други хора \ от Беловец, с двор! \ . Не можем да се справим с нея! Та ето - ние ще бъдем поне два дена на срещата! Какво да правим с нея! Да не казвам, че терасата ми пак е осрана \ след поредното чистене от мен \, а тази вечер на два пъти повърна върху килима и във второто имаше едно л...но! Чистих и повръщах! Неееее! Просто не искам повече домашни любимци! Ще я дадем, докато не сме се привързали прекалено към нея. Защото си мисля, че след година просто няма да мога да я дам!

Последна редакция: нд, 16 сеп 2018, 18:26 от Янче-то

# 529
  • София
  • Мнения: 16 024
Кари, добре дошли! Дано падането да е единствения инцидент.  Praynig
Питката е добро предложение. И на мене не са ми правили и се спъвам често.  Party
Янке, добре завърнала се! Много хубаво решение сте взели за лайномета. Давайте го,докато хората не са размислили.  Joy
Как мина срещата? Явяваха ми се снимки във ФБ, но не те видях. Реших, че си била фотографа.  Wink

# 530
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Айша, няма как да бъда фотографинята, защото все още съм си със старата Нокийка! Но има и доста с мен! И в тази връзка да попитам: Ивето ми е пратила снимки на лични, но не мога да ги смъкна в компа си. Излиза ми : Неуспешен опит - дискът е пълен! Ами изтрих повече от 200 снимки \ много повтарящи се, много в различни пози на едно и също място... \ , но пак не мога да ги смъкна. Може би трябва време да даде пространство newsm78 Пък не знам как да ви покажа снимки, като са ми пуснати само на лични! Освен да ги споделя в профила си newsm78 Е, две-три бих могла!

# 531
  • Мнения: 109
Янче, кошчето изчисти ли? Докато не го изпразниш, не се освобождава място на диска
За показването тук - ако си през новата версия, доколкото знам може да се споделят снимки направо от компютъра.

Кари, добре дошла отново в София!
Как е кракът? Дано бързо отмине!
 
КАГ, добре си се прибрала и ти, хубави места си посетила

Момичета от София, стиснете си ръцете и се насладете на предстоящите срещи!

# 532
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 Доби, изпразвах кошчето на 3 пъти! Въпреки това не ме пуска никъде да си смъкна снимки #2gunfire На старата версия съм още. Ако трябва ще мина на новата, ама...Може пък време да му трябва newsm78
 току що ми се обади Тони - сритала без да иска една каса бира и си счупила палеца на единия крак! Сега слага компреси, защото не може да се гипсира! И много я боли!

# 533
  • Мнения: 1 998
Кари, добре си дошла !😍
Добре дошли и на децата ти в Бг!🌸🍀
Дано коляното минава по-бързо!
Важното е,че с това си се разминала!

И аз ви изчетох,че последната седмица ми беше много натоварена и изморителна.

КАГ-браво на децата ти!
А ти се беше размислила,че оставяш всичко наопаки!😊

Сигурна съм ,че срещи ще има щом има желаещи❤

Затварят ми се очите.
Надявам се новата седмица да е по-лека 😁

Лека и спокойна нощ за всички!🌼🌼

# 534
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

       

# 535
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

           

 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СОФИЯНКИ !

# 536
  • Мнения: 109
Честит първи учебен ден!
На добър час на учениците и учителите от темата ни!
Спокойна и ползотворна учебна година!

Честит имен ден на празнуващите днес!

Честит празник и на софиянки!

# 537
  • Мнения: 1 998
Добро утро!
Честит първи учебен ден на всички учуници и учители в къщичката ни!
Успешна и здрава да е учебната година!

Честит празник на дружките софиянки!

Честито на имениците!

# 538
  • Мнения: 1 563
Добро утро готини момичета!
Честит празник !
Честит имен ден на всички празнуващи днес и
на тези ,които имат в семействата си такива!
Щастлив ден,изпълнен с много вяра ,надежда и любов!

Честит празник на София и на Софийските момичата!



Честит първи учебен ден на нашите внуци и на нашите момичета-учителки!
Успешна и здрава учебна година!



Нищо не съм чела ,но разбрах ,че Кари и Жабка ще  си идват в България!
 Ние тези дни бяхме заедно с Янка във Велико Търново .Радвам се ,че си поприказвахме и имахме възможност по дълго да се видим и повеселим.
Ще пиша пак по-късно като ви изчета.

Хубав ден на всички ви!

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 10:03 от lusi60

# 539
  • Мнения: 7 386
Честита нова учебна година на всички ученици и учители в темичката ни!Да са живи и здрави,много успешни и да им е спокойно и леко!

Честит имен ден на всички,които празнуват днес!От здраве и късмет да не се отърват!

                                 Кари,добре си дошла!Имам голямото желание да те видя,но от 20-24.09. няма да мога ,защото съм в Истанбул.
                                 Надявах се на среща на 18-ти,ама четох по диагонал и не разбрах остана ли тази дата или не!Ако - не - жалко  разминавам се отново.
                                 Жабче,до кога си тук?Надявах се да те видя и теб,ама май и тук ще ударя на камък.
                                 Лек и успешен ден,а аз да се подготвям за тръстиката!

Общи условия

Активация на акаунт