CLEAR TEST

  • 30 647
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 270
Аз правих в понеделник (първи ден от закъснението)Sure Check - отрицателен, разочарованието ми, както можете да предположите беше огромно, но днес - все още не ми идва! Моля, да ме посъветвате какъв тест да си взема и кога да го повторя!
Благодаря!
Хубав ден!!!

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
аз правих тест на 1-ви, 4-ти и 7-ми ден от закъснението - резултатите: "-". "+" (с много бледа втора чертичка) и пак "+". И трите теста бяха различни - не се втелявайте чак толкова на тема марка и вид - всички са еднакво (не)надеждни Simple Smile
При мен резултата се забави заради по-късна овулация и следователно по-късно зачеване. На първия преглед и доктора успях да ошашкам и заблудя Simple Smile

# 17
  • Мнения: 547
Аз пък имах втора бледа,но съвсем видима чертичка на клиър тест един ден преди /не/очакваната менстр.После имах един ден закъснение и на втория с много болки ми дойде.Трая един ден оскъдно,после още два дни съвсем леко зацапване.нов тест друга марка с едвам забелижима може би само за мен втора чертичка.След като тъй или иначе ми дойде от първия ден започнах противозачатъчните за да тормозя ендометриозата.Но мерак за бебе голям.Правих кръвен тест.Отрицателен макар и със странни референтини стойности.После правих още един домашен от друга марка и той вече си беше отрицателен.4етох че щом има втора чертичка колкото и да е бледа има бременност,но при мен не беше така.А колко вълнения и скрита радост преживях заради тази бледа чертичка и цели два дни се надявах и кроях планове.Още повече че една бременност сега освен неописуемата радост която ще ми донесе ще ме спаси и от ендометриозата и няма да се налага да си слагам инжекции за предизвикване на климактериум.Така че кръвния тест е най-сигурен.Тези с чертичките могат да ни подведат в едната или другата посока и да причинят много излишни разочарования.И все пак дано твоите чертички djidjo /мое интернет почти адашче  Grinning/ да са си съвсем истински показател за началото на нов живот.Желая ти го от сърце и после да се похвалиш.

# 18
  • Мнения: 5 468
Когато се появи втора чертичка, бледа не бледа, означава бременност. Поздравления! И си направи още един.

# 19
  • Мнения: 15
Аз пък имах втора бледа,но съвсем видима чертичка на клиър тест един ден преди /не/очакваната менстр.После имах един ден закъснение и на втория с много болки ми дойде.Трая един ден оскъдно,после още два дни съвсем леко зацапване.нов тест друга марка с едвам забелижима може би само за мен втора чертичка.След като тъй или иначе ми дойде от първия ден започнах противозачатъчните за да тормозя ендометриозата.Но мерак за бебе голям.Правих кръвен тест.Отрицателен макар и със странни референтини стойности.После правих още един домашен от друга марка и той вече си беше отрицателен.4етох че щом има втора чертичка колкото и да е бледа има бременност,но при мен не беше така.А колко вълнения и скрита радост преживях заради тази бледа чертичка и цели два дни се надявах и кроях планове.Още повече че една бременност сега освен неописуемата радост която ще ми донесе ще ме спаси и от ендометриозата и няма да се налага да си слагам инжекции за предизвикване на климактериум.Така че кръвния тест е най-сигурен.Тези с чертичките могат да ни подведат в едната или другата посока и да причинят много излишни разочарования.И все пак дано твоите чертички djidjo /мое интернет почти адашче  Grinning/ да са си съвсем истински показател за началото на нов живот.Желая ти го от сърце и после да се похвалиш.

Точно такъв случай имах миналия месец със тест на OZONE (който беше положител + М. и липса на бременност в последствие), за това пуснах и тематата с въпрос дали на Clear може да се вярва.
Благодаря ти миличка за подкрепата и се надявам до другата седмица да не ми идва;)
P.S. Имам още 2 положителни - един Clear от тестовете за ову и един ClearBlue , прясно купен вчера.Дано не ме подведат  Praynig

# 20
  • Варна
  • Мнения: 248
Аз ползвах UNIMARK Professional- 2 теста в опаковка. Аз го ползвах след закъснение,  но на опаковката пише че може да отчете от 2 до 4 дни преди датата на цикъла. Пожелавам ти двете чертички скоро да се потвърдят  newsm10

Успех!!! И да не забравиш да се похвалиш после...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 248
И да допълня специално за pretty и аз започнах тестването със Sure check и беше отрицателен или поне аз не различих втора , но после с Unimar нямаше никакви съмнения

# 22
  • Мнения: 5
аз сам операционна сестра ш говорих с колега гинеколог и ми каза че най-добрите са SURE CHECK,направих си и 2 чертички,но днес ще ходя на лекар,,защото на тези тестове не им вярвам много. Успех  Peace

# 23
  • Мнения: 2 120
Тетовете  на `Озон` винаги могат да покажат втора черта, даже се чудя защо ги пускат на пазара. За мен са само за заблуда.  Wink

# 24
  • Мнения: 2 270
dani barabani, благодаря много, но няма да е този месец, след 6 дневно закъснение ми дойде и разочарованието ми отново беше огромно!
Успех на всички момичета!
Целувам ви

# 25
  • София
  • Мнения: 3 064
Ха! Това за тестовете Озон за пръв път го чувам!!! Добре че при мен не беше такъв случаят...

На трети ден закъснение отидох в аптеката, казах - дайте тест, те ми дадоха Озон, беше положителен -  и, на другия ден докторката го потвърди!

# 26
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
на мен Озон винаги ми дава положителен резултат.
Бясна съм на тези тестове..

# 27
  • UK
  • Мнения: 1 351
  Значе аз имам около 3 дена до цикала... значи мога да си направя от Унимарк Професионал ???????  newsm78 Shocked

# 28
  • Мнения: 9 990
Ами ако си толкова нетърпелива-то прави.Но иначе изчакай поне датата на цикъла или няколко дена закъснение...

# 29
ama hora, vnimavaite kakvi testove si kupuvate. Estestveno, 4e ako si kupi6 test za 1-2lv s neizvesten proizhod na opakovkata otvutre, nqma6 i garanciq za ka4estvo. Az li4no sum si pravila test 2 puti - vesnuj Home test, po preporuka na aptekarkata i vednuj Clear Wiu(te puk sa dosta skupi) i sum napulno dovolna. I dvata puti qsen otricatelen rezultat.

Общи условия

Активация на акаунт