CLEAR TEST

  • 30 644
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
Момичета, моля кажете ми от къде в София, мога да си купя тест за бременност Clear Vue ChHG - 2 ? newsm78 Никъде не мога да го намеря Thinking Благодаря ви предварително   bouquet

# 31
  • Мнения: 2 120
Не само този тест върши работа. Ако имаш закъснение от поне два-три дни и другите ще отчетат.

# 32
Ами нямам още закъснение - остават ми 2 дена до деня на М. - но искам вече да го направя  #Crazy Имам цял набор от признаци - гади ми се много често, вие ми се свят, гърдите ми са набъбнали и са целите във вени и освен това чертата на корема ми много потъмня. Знам, че трябва да изчакам закъснение, но утре ми предстои дълго пътуване и искам да знам ако е станало нещо (или си въобразявам само  Rolling Eyes), за да се опитвам да се пазя повече  Thinking Така че кои са по-чувствителните тестове ако има такива?  newsm78 Благодаря пак!

# 33
  • Мнения: 15
Момичета, моля кажете ми от къде в София, мога да си купя тест за бременност Clear Vue ChHG - 2 ? newsm78 Никъде не мога да го намеря Thinking Благодаря ви предварително   bouquet


Има го в аптеката на завод Електроника- намира се точно до офиса на банката (обаче коя е , не ме питай   newsm78) .Мисля , че струваше някъде към 4 лв.

# 34
Момичета, купих си един тест - Home test се казва и на опаковката му пише, че дава резултат 7 дена след половия акт  Rolling Eyes Това ми се стори доста невъзможно, но пусто нетърпениe!  #Crazy - направих го, въпреки че до датата на М. ми остават  5 дена - имам много странни усещения този месец и така! Оказа се отрицателен  Cry Въпроса ми е, някой ползвал ли е такъв тест и може ли да му се вярвя? newsm78Ии това за 7те дена #Crazy

# 35
  • Мнения: 9 990
Ами пусто любопитство-ти си си го казала.Не може да се вярва.То може да не се е имплантирало още, ти тест правиш.Изчакай си датата.

# 36
  • Мнения: 3 154
На това за 7-те дена аз не вярвам Naughty Рекламни трикове...
Изчакай закъснение и пак се тествай.
Успех!

# 37
Трябва да не им се разрешава да пишат каквото си искат!  Naughty Сега тука съм увесила нос до земята! Cry Имам наистина много симптоми - обаче след този отрицателен тест вече каква ли не болест си мисля че имам  newsm78 Наистина се чувствам странно и ако не е бебе, не знам какво ще е - гади ми се, вие ми се свят, зърната ми ще изхвръкнат, температурата ми от 10 дена не е падала под 37.3, 37.2  Sick Ох, може и нещо да ми има... Confused

# 38
  • UK
  • Мнения: 1 351
Трябва да не им се разрешава да пишат каквото си искат!  Naughty Сега тука съм увесила нос до земята! Cry Имам наистина много симптоми - обаче след този отрицателен тест вече каква ли не болест си мисля че имам  newsm78 Наистина се чувствам странно и ако не е бебе, не знам какво ще е - гади ми се, вие ми се свят, зърната ми ще изхвръкнат, температурата ми от 10 дена не е падала под 37.3, 37.2  Sick Ох, може и нещо да ми има... Confused


 Да има ти... Бебе...  Wink  Hug

# 39
  • Мнения: 7 640
много чувствителни са и тези на OZONE, дават го 10mIU/ml.
То направо като кръвен тест, чак съмнително Mr. Green
За протокола- при мен също тест, който уж отчител преди закъснението, ми отчете отрицателен резултат преди датата на М.

# 40

 Да има ти... Бебе...  Wink  Hug
[/quote]

Ооо Мегита, дано си права  Praynig Специално за гаднето не ми се е случвало досега 2 седмици непрекъснато всеки ден да ми е кофти - то настинка, вирус, все щеше да ми мине  newsm78 А тези Озон не съм пробвала, но момичетата в темите май не ги одобряват много! Има ли въобще на нашия пазар някой тест, който да е по-благонадежден? Confused

# 41
  • Мнения: 112
Включвам се само информативно за тестовете на Clear Test за овулация...

Почва едно такова съмнение при мен, че ClearOvu Test нещо не са на ред... Втори месец ги пробвам, все отрицателни... Вярно още ми е рано да кажа със сигурност, ама нещо ме съмняват. Миналия месец бяха с една ясна и наситена тестова магентена черта, тоя месец даже и нея едвам я забелязвам  newsm78 Не са с изтекъл срок, не са с нарушена опаковка, правя ги с педантична точност... ама доста ми е старнно... А виждам, че повечето са доволни от тази марка. Леко съм объркана, но искам да поекспериментирам още малко и така да кажа със сигурност. Чичо доктор ще си каже тежката дума, но аз като себеуважаващ се козирог ще си продължа с експеримента и ще кажа като имам по-пълни впечатления  Grinning

# 42
  • Мнения: 2 120
Това са перфектните тестове за овулация. Незабавно иди на фоликулометрия, защото ме съмнява нещо ... ще го кажа -- съмнявам се дали имаш овулация? Иди на лекар, непременно, всичко е поправимо, а може и да греша.

# 43
  • Мнения: 7 640
Включвам се само информативно за тестовете на Clear Test за овулация...

....................
възможно е да са се случили ановулаторни цикли Thinking
С други тестове за ову пробвала ли си?

# 44
  • Мнения: 112
PolarFox Не съм пробвала с други тестове. За сега ще си продължа през ден с тези, докато ме види доктор, че имам още три от тях, сетне ще мисля  newsm78 А два цикъла ановулаторни... незнам... аз нещо не разбрах обаче, чета че не може да има цикъл ако няма овулация. Има но не като нормален цикъл а по-различен и то понякога. Никога през живота ми не се е случило да нямам цикъл или да е по-кратък от 4 дена или да не е обилен. Пък нещо не се получава. Втори месец засичам, а няма нищо... тая седмица ако успея да се добера до доктор ще си покаже... ако не е късно 13-15 ден от началото на цикъла де, ако не другия месец.

Сори ако съм разводнила темата   bouquet

Успешна седмица на всички  Joy

Общи условия

Активация на акаунт