На море в Турция - тема 53

  • 79 261
  • 764
  •   1
Отговори

Анкета

От къде черпите информация при избор на хотел за почивка?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 16 окт 2018, 00:25
* Може да изберете максимум 5 опции.

# 615
  • Мнения: 1 231
Ще почиваме в Турция и искам да попитам как стои въпроса с телефоните.Включвате ли си роуминга от БГ ,или  ползвате само интернета на хотела за комуникация с България.
В нашият хотел интернета беше много слаб, сто часа да зареди нещо, ако изобщо успее. До колкото следя темата, в повечето хотели е така. Аз съм на А1, включих си роуминг план Europe&Balkan - 1.99лв на ден, включва 1000 мин, 1000 SMS-а и 200МВ интернет. На Виваком има подобен план, но е 6лв. Приятел си купи на място карта на Водафон за около 35лв му излезе, с включени 10GB интернет.

# 616
  • Мнения: 4
Ще почиваме в Турция и искам да попитам как стои въпроса с телефоните.Включвате ли си роуминга от БГ ,или  ползвате само интернета на хотела за комуникация с България.
В нашият хотел интернета беше много слаб, сто часа да зареди нещо, ако изобщо успее. До колкото следя темата, в повечето хотели е така. Аз съм на А1, включих си роуминг план Europe&Balkan - 1.99лв на ден, включва 1000 мин, 1000 SMS-а и 200МВ интернет. На Виваком има подобен план, но е 6лв. Приятел си купи на място карта на Водафон за около 35лв му излезе, с включени 10GB интернет.
Благодаря, и ние сме на А1 и ни предлагат същият план за 1,99лв-за 24ч.Ще бъдем в Дидим в AQUASIS DELUXE RESORT & SPA ,а за там четох че интернета е бил перфектен навсякъде ,даже и на плажа.Ако някой е бил там скоро ,моля да сподели мнение,благодаря!

# 617
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
Ще почиваме в Турция и искам да попитам как стои въпроса с телефоните.Включвате ли си роуминга от БГ ,или  ползвате само интернета на хотела за комуникация с България.
В нашият хотел интернета беше много слаб, сто часа да зареди нещо, ако изобщо успее. До колкото следя темата, в повечето хотели е така. Аз съм на А1, включих си роуминг план Europe&Balkan - 1.99лв на ден, включва 1000 мин, 1000 SMS-а и 200МВ интернет. На Виваком има подобен план, но е 6лв. Приятел си купи на място карта на Водафон за около 35лв му излезе, с включени 10GB интернет.
Благодаря, и ние сме на А1 и ни предлагат същият план за 1,99лв-за 24ч.Ще бъдем в Дидим в AQUASIS DELUXE RESORT & SPA ,а за там четох че интернета е бил перфектен навсякъде ,даже и на плажа.Ако някой е бил там скоро ,моля да сподели мнение,благодаря!
За този хотел му се прави в момента реклама от Версо Травел във фейсбука.Там доста хора пишат, че духа постоянно вятър през цялото време.Виж в коментарите под публикацията.

https://www.facebook.com/verso.bg/posts/10160676348735702?commen … eed_comment_reply

# 618
  • Мнения: 4
Благодаря rusalka1  Simple Smile

# 619
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 651

Споменаха ми приятели и за организирани турове плуване с делфини, че се предлагали, но нищо повече като инфо...

Плуване с делфини има в Адаленд. Делфините са ужасно красиви! През юни таксата беше 100 евро. Обличат ти неопрена и минаваш кратък инструктаж как да се държиш и как да докосваш делфините. Има и опции за снимки от професионален фотограф. Скъпи са си, но си струва.

Ще почиваме в Турция и искам да попитам как стои въпроса с телефоните.Включвате ли си роуминга от БГ ,или  ползвате само интернета на хотела за комуникация с България.

Включихме една услуга на Виваком за 100 минути, 100 мега байта и 100 смс-а на ден за 2 лв, в роуминг от Турция към България. Ако използваш което и да е от тях ти начислява 2 лв. за деня, Ако не използваш нищо, нямаш такса. основно през вайбър комуникирахме, но все пак е път.

# 620
  • София
  • Мнения: 1 412
Тази сутрин се върнахме от Batihan Кушадасъ.Меко казано.........напразно дадени пари.Няма да съм многословна.С няколко думи.......мръсотия,котки и кучета се разхождат между почиващите.Храната ужасна.Сладкишите са само нишестени кремчета и пастички с растителна сметана.Нито веднъж не предложиха баклава.Основните бяха 2-3 разновидности на телешко със зеленчуци.Опашките за храна са много дълги защото капацитета на ресторанта не може да побере толкова много хора.
Стаите стари и занемарени.Не мога да повярвам,че някой хвали този хотел.
В Турция сме за 12-ти път (не го казвам да се хваля),а за това ,че имаме горе долу  опит в почивките и ме е яд на мен си,че се подведох и резервирах почивката в последния момент .Били сме в Анталия,Бодрум,Мармарис и в няколко хотела в Кушадасъ.В Трипадвизор имаше доста негативни коментари за Batihan,но си казах.........българите толко го хвалят,най-вероятно тези чужденци които са недоволни са много претенциозни.Не.....написали са самата истина.Хотела в никакъв случай не отговаря за 4 звезди.
Мислех нищо да не пиша,но може пък някой да прочете коментара ми и да му спестя провала на почивката.
100% лъжа. Ама грам истина няма.

# 621
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Здравейте на всички! Има ли някой пресни впечатления от Turan Prince world Side? Наши приятели ще  ходят и се чудя дали да се присъединим, защото и цената е над 6000лв.

# 622
  • Мнения: 6 833
За каква конфигурация и транспорт става въпрос?
По отзиви, които съм чела е добър хотел, но това ми изглежда много висока цена за него....

# 623
  • Варна
  • Мнения: 10 434
6000 лв е прекалено висока цена за Турана, пък било то и със самолет.

# 624
  • Мнения: 294
Здравейте,
утре сутрин заминаваме за Турция и сега се сещам нещо много важно.Колата ни е на името на фирмата която е собственост на мъжа ми и досега не сме минавали с нея граница извън ЕС.Имаме нотариален договор че фирмата я отдава на мъжа ми.
Трябва ли да имаме пълномощно и трябва ли да е легализирано на английски или турски?
И още нещо да ми препоръчате какъв зехтин да си търся.От Гърция си купуваме една марка студено пресован в теникии по 5 литра но тук не съм запозната кой е хубав.

# 625
  • Варна
  • Мнения: 3 925
Здравейте,
утре сутрин заминаваме за Турция и сега се сещам нещо много важно.Колата ни е на името на фирмата която е собственост на мъжа ми и досега не сме минавали с нея граница извън ЕС.Имаме нотариален договор че фирмата я отдава на мъжа ми.
Трябва ли да имаме пълномощно и трябва ли да е легализирано на английски или турски?
И още нещо да ми препоръчате какъв зехтин да си търся.От Гърция си купуваме една марка студено пресован в теникии по 5 литра но тук не съм запозната кой е хубав.

Ако това което имате е на български турците как ще ви го разберат.Драснете го на англииски и подпис и печат от фирмата и ще ви стигне.
В Гърция има десетки марки студено пресован хубав зехтин.Във всяко местно суперче има поне 5 - 6 марки от производители наоколо.Да не говорим за пазарите където производители наоколо предлагат студено пресован хубав зехтин в безимени и неетекетирани пласмасови бутилки.Същото е и в Турция.От пазара сме купували по 2 евро прекрасен зехтин Simple Smile Пробваш на място и ако ти хареса купуваш Simple Smile

# 626
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте на всички! Има ли някой пресни впечатления от Turan Prince world Side? Наши приятели ще  ходят и се чудя дали да се присъединим, защото и цената е над 6000лв.
Това е страшно мисока цена за този хотел!
Свържете се с Халим,ще намерите доста по-изгодна оферта

# 627
  • София
  • Мнения: 1 829
Здравейте на всички! Има ли някой пресни впечатления от Turan Prince world Side? Наши приятели ще  ходят и се чудя дали да се присъединим, защото и цената е над 6000лв.
Абе аз като казвам, че нашите агенции дерат кожи Joy
Хахаа, за тези пари ще изкарам 2 седмици в Макс Роял Simple Smile

# 628
  • Мнения: 711
Здравейте на всички! Има ли някой пресни впечатления от Turan Prince world Side? Наши приятели ще  ходят и се чудя дали да се присъединим, защото и цената е над 6000лв.
Абе аз като казвам, че нашите агенции дерат кожи Joy
Хахаа, за тези пари ще изкарам 2 седмици в Макс Роял Simple Smile

Joy Joy и аз си го помислих!

Ние имаме резервация за Turan Prince world Side от 4 октомври, 9 нощувки за около 1200лв със собствен транспорт, благодарение на Халим

# 629
  • Мнения: 560
за тези който пътуват с кола в google пишете
akaryakıt pompa fiyatları
и ще ви излезнат сайтове с цени на горивото в реално време за почти всяка верига която продава там

Общи условия

Активация на акаунт