На море в Турция - тема 53

  • 79 630
  • 764
  •   1
Отговори
# 630
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Коя агенция го предлага този хотел  за кой период и за колко човека?Защото наистина е нереална тази цена.

# 631
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Благодаря, и ние сме на А1 и ни предлагат същият план за 1,99лв-за 24ч.Ще бъдем в Дидим в AQUASIS DELUXE RESORT & SPA ,а за там четох че интернета е бил перфектен навсякъде ,даже и на плажа.Ако някой е бил там скоро ,моля да сподели мнение,благодаря!
  По кое време ще сте там? Аз също знам от познати, че интернета е много добър и по цялата територия на хотела се хваща добре освен на плажа. Ние пътуваме за там на 28.09-29.09 Simple Smile.

# 632
  • на село
  • Мнения: 3 917
Много моля, някой да ми каже по кой път се пътува най, добре до Кушадасъ. В момента сме тук, на идване направихме 12 часа от Любимец, Чанак кале, Айвалък, покрай морето до Измир. Сега мислим да е през Гелиболу, ако от Измир тръгнем за Маниса на Бандърма ли отивате към Гелиболу или по_ рано се отделяте и къде?

# 633
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Сега гледам в сайта на Турс-клуб цената за 2 възрастни + 3 деца 2856 евро, за 22.09. Не си я измислям аз. Пакетът е със самолет.

# 634
  • Мнения: 12
Здравейте! Някой има ли мнение за хотели CRYSTAL ADMIRAL RESORT SUITES & SPA в Сиде и Lonicera resort i SPA  в Алания? И ако да кой от тях е по-добре да избера?
Искаме 4 човека в началото на октомври да отидем на почивка в Турция,вече от всичко изчетено разбрах,че към Анталия трябва да се насочим.Бюджета не ние много голям max 2200 лв,като мислим с автобус да пътуваме.Ако имате някакви други предложения в рамките на бюджета,ще се радвам да ги прочета.
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 635
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Била съм в Кристала, в другия не, не избирайте първия, той е за пенсионери, които си лягат с кокошките.
Наистина е такава цената, егати скъпотията за този не толкова добър 5-звезден хотел. Не знам или сменете агенцията или транспорта или и двете.

# 636
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Сега гледам в сайта на Турс-клуб цената за 2 възрастни + 3 деца 2856 евро, за 22.09. Не си я измислям аз. Пакетът е със самолет.
Е вие сте доста хора.Със самолет а и още не е края на сезона.Така ,че цената вече не е толкова шокираща,но все пак според мен е висока за този хотел.

# 637
  • София
  • Мнения: 1 355
Здравейте, видях, че Астралхолидейс вече са извадили офертите за зима 2019 за хотели, които ще работят до края на януари.
https://www.astralholidays.bg/pochivki/country/7:110/board/AI/pr … r/1.html#filter-1
Харесва ми идеята да почивам седмица след Нова година. Имате ли представа дали въпросните хотели работят с пълния си капацитет, дали спа центровете им са подходящи за зимните месеци? В кой от хотелите има отопляем басейн? Кой от хотелите е в близост до населено място, което предполага разходки и нещо за разглеждане? И изобщо как ви се вижда идеята за спа-почивка в Турция през януари?
В мнение на Роже прочетох, че Титаник делукс разполага с отопляем басейн.

# 638
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Много моля, някой да ми каже по кой път се пътува най, добре до Кушадасъ. В момента сме тук, на идване направихме 12 часа от Любимец, Чанак кале, Айвалък, покрай морето до Измир. Сега мислим да е през Гелиболу, ако от Измир тръгнем за Маниса на Бандърма ли отивате към Гелиболу или по_ рано се отделяте и къде?
За Гелиболу и по-точно Лапсеки пътя е същия, както за Чанаккале. Просто продължаваш 40 км по-напред. Но да предупредя, че на 01.09 в Лапсеки имаше над 10 км. опашка от чакащи коли и тирове. Колоната е обща вечер. На следващия ферибот в Чардак(всъщност опашката на Лапсеки стигаше до табелата на Чардак) опашката беше около 3-4 км. отново коли и тирове. На Чанаккале имаше около километър само леки коли и минахме за 20 мин. След нас дойдоха един автобус на Турс клуб и един на Емералд. По-късно от почивали в хотела, в който бяхме разбрах, че и автобуса на Ориент, с който са пътували  е минал от там.

# 639
  • на село
  • Мнения: 3 917
Благодаря за отговора, ние точно на 1.09 пътувахме, Капитан Андреево минахме за по_ малко от час, ферибота на Чанаккале _ за около 15 мин, но после тафикът и пътищата надолу, беше натоварващо.

# 640
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Валери, за да сме по-точни, до колкото знам от постовете ти в темата не си бил в хотелите, а на плажовете, на които се намират хотелите.

# 641
  • София
  • Мнения: 1 422
Валери, за да сме по-точни, до колкото знам от постовете ти в темата не си бил в хотелите, а на плажовете, на които се намират хотелите.
Добре бе какво сте ме емнали...ми питат за плажовете за плажовете отговарям. Което знам, знам го, казвам го. Какво има лошо? Пак ли сбърках?

# 642
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Валери, за да сме по-точни, до колкото знам от постовете ти в темата не си бил в хотелите, а на плажовете, на които се намират хотелите.
Добре бе какво сте ме емнали...ми питат за плажовете за плажовете отговарям. Което знам, знам го, казвам го. Какво има лошо? Пак ли сбърках?
Не съм те емнала. Просто правя уточнение. Ако беше написал, че си бил на плажовете, а не в хотелите нямаше да те емнат.

# 643
  • София
  • Мнения: 1 355
Повтарям питането си и ви моля с любезностите да преминете на лични, защото ми писна да получавам известия за нищо...
Здравейте, видях, че Астралхолидейс вече са извадили офертите за зима 2019 за хотели, които ще работят до края на януари.
https://www.astralholidays.bg/pochivki/country/7:110/board/AI/pr … r/1.html#filter-1
Харесва ми идеята да почивам седмица след Нова година. Имате ли представа дали въпросните хотели работят с пълния си капацитет, дали спа центровете им са подходящи за зимните месеци? В кой от хотелите има отопляем басейн? Кой от хотелите е в близост до населено място, което предполага разходки и нещо за разглеждане? И изобщо как ви се вижда идеята за спа-почивка в Турция през януари?
В мнение на Роже прочетох, че Титаник делукс разполага с отопляем басейн.

# 644
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Е вие сте доста хора.Със самолет а и още не е края на сезона.Така ,че цената вече не е толкова шокираща,но все пак според мен е висока за този хотел.

Така е, голямо семейство сме, но ми прави впечатление, че много хотели държат високи цени. Погледнах Босфорус Соргюн в Букинг, защото миналата есен отседнах в него за 2 нощувки. Хотела ми хареса, но в него няма нищо, което да си прави парите, Нито е на първа линия. Имаше 2 смешни пързалки, които се падаха в сянката.

Между другото не знам кой е Халим и каква е интригата с него. Wink

Общи условия

Активация на акаунт