Февруарската дружинка,вече на половин годинка!

  • 42 334
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 90
Скк, нашите след ухапване от комап бяха като с връхче, но сякаш пълно т вода.
И нашите така.

# 691
# 692
# 693
  • Мнения: 4 018
Ми беше спомената Общината и помислих че за нещо друго става въпрос.

# 694
  • Мнения: 16 876
Някои общини отпускат собствения си бюджет. Столична не е от тях.
Иначе не се ходи в общината, а в социално подпомагане.

# 695
  • София
  • Мнения: 2 666
Моето бебе има 5 зъба. Още 3 пробиват и вкъщи е голяма мъка. Толкова е кисела, почти не спи. От 22.30-1.00 ч. спи горе долу спокойно и после сън не я хваща. Към 5 успяваме да я приспим и дремваме за два часа. Към храната също е капризна. Дано бързо отмине, че съм на ръба.

# 696
  • Мнения: 366
Моето бебе има 5 зъба. Още 3 пробиват и вкъщи е голяма мъка. Толкова е кисела, почти не спи. От 22.30-1.00 ч. спи горе долу спокойно и после сън не я хваща. Към 5 успяваме да я приспим и дремваме за два часа. Към храната също е капризна. Дано бързо отмине, че съм на ръба.


Ако неспането е само от зъбите, пробвали ли сте да мажете венците с нещо? Аз лично не съм пробвала, но знам че има гелчета различни, които успокояват. Иначе от хомеопатията дентокинд доста се ползва, но трябва по-продължителен прием преди да има ефект.

# 697
  • Мнения: X
И бебо вече има първо зъбче Simple Smile Дентокинда не виждам аз особен ефект от него, Камилията повече помага. Взех и едно гелче на Бочко, което не е нещо особено, но няма ограничения в мазането и всъщност, ако се прилага достатъчно често има ефект.

# 698
  • София
  • Мнения: 2 666
Моето бебе има 5 зъба. Още 3 пробиват и вкъщи е голяма мъка. Толкова е кисела, почти не спи. От 22.30-1.00 ч. спи горе долу спокойно и после сън не я хваща. Към 5 успяваме да я приспим и дремваме за два часа. Към храната също е капризна. Дано бързо отмине, че съм на ръба.


Ако неспането е само от зъбите, пробвали ли сте да мажете венците с нещо? Аз лично не съм пробвала, но знам че има гелчета различни, които успокояват. Иначе от хомеопатията дентокинд доста се ползва, но трябва по-продължителен прием преди да има ефект.

От близо месец давам Дентокинд. Мажа венците с Дентинокс и Калгел, но ефект не виждам, за съжаление...

# 699
  • София, България
  • Мнения: 456
За нас Дентинокс гел е спасителното чудо в случая. Е, има временен ефект, но ни е спасявало не една или две нощи. Само не бива да се предозира, че съдържа лидокаин,все пак.

# 700
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Нашето бебе има две зъбчета досега,интересно бе,че първо изби едното и минаха две седмици някъде докато пробие и второто. Много раздразнителна беше през целия период на никнене. Дентокинд не ни помогна,добър ефект видях от Камилия.

# 701
  • Мнения: 1 993
По назад се коментираха домашни бисквити за ЗВБ. От къде купувате брашната за бисквитите - оризово и т.н.? И дали биха се получили ако вместо брашно използвам една оризова безмлечна каша( Topfer)
 на съдържанието й пише, че съдържа само оризово брашно.
И честито на тези, които вече имат зъбчета!

# 702
  • Мнения: 1 418
По назад се коментираха домашни бисквити за ЗВБ. От къде купувате брашната за бисквитите - оризово и т.н.? И дали биха се получили ако вместо брашно използвам една оризова безмлечна каша( Topfer)
 на съдържанието й пише, че съдържа само оризово брашно.
И честито на тези, които вече имат зъбчета!
Кокосово брашно има в Лидъл, оризово сама си правя, като смеля ориза Simple SmileНе съм сигурна че ще стане с каша.

# 703
  • Мнения: 1 406
По назад се коментираха домашни бисквити за ЗВБ. От къде купувате брашната за бисквитите - оризово и т.н.? И дали биха се получили ако вместо брашно използвам една оризова безмлечна каша( Topfer)
 на съдържанието й пише, че съдържа само оризово брашно.
И честито на тези, които вече имат зъбчета!
Хич не се впрягам дали са био или еко брашната, които ползвам. Био за мен,лично, е просто търговски трик. И да е гледано в такава среда, после следва обработка и преработка, пакетирани в не еко пликчета и т.н. Био от градината на свекъра, че и там вече не е био, щото иначе няма реколта.
Брашна купих от Билла и Кауфланд, гледах да са родно производство. Плодове и зеленчуци гледам да са сезонни. И понеже в наше село има пазар всяка седмица ходя от там да си купувам зарзаватите по възможност. Ако нямам, гледам да взема от пазара в по-големият град или купувам каквото има и в магазина. В крайна сметка ще се сблъскат с реалните неща някой ден.
За оризовата каша мисля няма да стане да готвиш.  Пази си я за спешни случаи или я подари.
Аз сега я ползвам, че малките се разболяха и яко разстройство от лекарствата. Твърда храна не искат, че болят гърлата, но оризовата каша мина номера да ядат и затегна положението.

# 704
  • Мнения: 523
За зъбите най-ефикасни са английските прахчета Ashton&Parson и Nelson Teetha.

Общи условия

Активация на акаунт