Февруарската дружинка,вече на половин годинка!

  • 42 401
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 725

Разстоянието между съседни крака е 55 см.високо е 73 см

# 76
  • Мнения: 90
Момичета, още се чудя какво столче за хранене да избера. Почти съм решила да е на Икеа, Antilop .
Тези от вас, които го имат  и са го ползвали, могат ли да ми дадат малко повече информация.
Не мога да се ориентирам за цената..Worried признавам си... в техния сайт не се оправям много. Крайната цена 31,99 лв за столчето с коланите, табличката и крачетата ли е или трябва да купувам всичко по отделно?
после ако някоя от вас го има, може ли да ми измери разстоянието долу, на пода между крачетата. Демек дали ще трябва да ги разглобявам всеки път или ще мога да ги натикам някак си. Много ми е ограничено мястото в кухничката и няма как да съхранявам два големи стола. Да не говорим, че като ги разпъна и въобще не остава място за нас двамата с таткото... Дори нашите столове се сгъват.
Гледах стандартните сгъваеми ... ами те заемат същото място като нашите сгъваеми в разпънато положение...с две думи - не ме устройват.

Още един вариант, който ми се върти в главата, но за там не намирам отзиви и ако някой случайно е ползвал или познава майки да ползват да сподели, моля.
Това като размери ще ми влезе в кухнята два броя. Но нещо не ме грабва съвсем. Изпълнението не ми хареса особено.

Бих си взела Stokke, но мм категорично отказва да инвестираме толкова пари, пък ако ще и до 20 години да ги ползваме...
Ние ползваме стол на CAM, който се спуска до почти легнало положение като хамак. Има кошница отдолу. Много ми е удобен, но разгънат си заема място и на теб явно няма да ти върши работа. Тук, при нас,  столчетата на Икеа се използват масово в заведенията. Мисля, че само тапицерията се купува отделно. Другите столчета, на Айко са много популярни. Те също си имат допълнително тапицерия и с нея изглеждат малко по-удобни. Има модели, които се трансформират после в стол за голямо дете. На мен лично не ми изглеждат удобни, затова си избрахме нашият.

# 77
  • Мнения: 754
Всичко го направих както трябва.Утре вместо пасатора ще използвам пресата за картофи.

# 78
  • Мнения: 4 023
Всичко го направих както трябва.Утре вместо пасатора ще използвам пресата за картофи.
Просто е трябвало да добавиш и вода . Само с ам наистина е като лепило.
Ние утре въвеждаме и морков 🥕 дано не се запече че от картофа малко се втвърди 💩😄

# 79
  • Мнения: 1 406
Всичко го направих както трябва.Утре вместо пасатора ще използвам пресата за картофи.
Картофите не стават добре с пасатор. Активиране се някакво вещество, май нишестето в тях и ставаха точно като лепило. Мачкай с пресата, ако ти се види едро претрий през цедка.

Скк благодаря много. Подложката допълнително ли сте я купували?

Лещичка, твоето столче също изглежда приемливо, но не съм го срещала по сайтовете или магазините. Всичко което предлагат е сгъваемо голямо...

# 80
  • Мнения: 6 280
Веднага ми излезе в хиполенда,само че в друг цвят.Да знаеш,че краката лесно се разглабят и може само седалката да ти заема място реално.
https://www.hippoland.net/lorelli-classic-stol-za-hranene-amaro- … rown-1010029-0003

Кокоска,аз въведох първо картофа,леко разреди изхожданията и веднага вкарах на 3 ден тиквичка.От тогава всякакви комбинации задължително с тиквичка и пак си станаха 4 или 5 наакани за ден.

# 81
  • Мнения: 1 406
Ами признавам си не съм го срещала.... явно отгоре отгоре съм гледала Grinning .

# 82
  • Мнения: 6 280
И аз се бях ориентирала към този на Икеа,но сестра ми поиска тя да го плати,аз само да си избера какъв и реших да е този,но като теб търсех изчистен и практичен,лесно да се почиства и да няма какво да го разсейва докато яде.Ти започна ли захранването,как са малките?
Струват ли ви се по порастнали и съзрели вече?Моят ме гледа странно последните дни,някак умислено и с един сериозен поглед,все едно осъзнава някой неща.Не че се спира като кажа не или внимавай,но по тона се усеща и замисля.
Искам много да благодаря на Мама Беър за съвета за кехлибара.След зверските колики до 3 + месеца мислех,че зъбите ще ме довършат,но откакто проби и почна да избива зъбчето сякаш е друго дете,спокойно.Имам 10 различни вида гелове,хомеопатия и прахчета и нищо не съм ползвала.Надявам се и другите зъбчета така лесно да ги изкарва,това вече се вижда над венеца 😍

# 83
  • Мнения: 754
От тогава всякакви комбинации задължително с тиквичка и пак си станаха 4 или 5 наакани за ден.
[/quote[/i]
Open Mouth Ехаа ние сме само по 1 път на ден и си мисля,че е добре ама ти ме накара да се замисля Thinking

# 84
  • Мнения: 4 023
От тогава всякакви комбинации задължително с тиквичка и пак си станаха 4 или 5 наакани за ден.
[/quote[/i]
Open Mouth Ехаа ние сме само по 1 път на ден и си мисля,че е добре ама ти ме накара да се замисля Thinking
И моя 1 път на ден още от както се е родил. С големи изключения 2 пъти...
Ами въвеждам морков и ако стане тежко веднага тиквичка 🥒✌

# 85
  • Мнения: 6 280
Моят докато беше само на кърма и по 9-10 е имал.Включвам и тези с малко,аз пръц му казвам,но пак не е само напишкан.Сега явно от тиквичката и кърмата си му действат разхлабващо.Затова и отлагам цвеклото,четох че било силно разхлабващо.Краставицата не я хареса,пробвах и да я гризе ама се почеса малко и я хвърли.Сурова в пюрето също не му допадна 50 гр изяде.Днеска само картоф и бяла тиквичка и изяде 120 с удоволствие.Чудя се вече какви зеленчуци да вкарам или да почвам плодовете.

# 86
  • Мнения: 353
Това е добра идея да споделим последователността на въвеждане на зеленчуците или на тези, които се въвеждат по-късно. До колкото знам с целулозните не трябва да се бърза, но не съм проверявала, кои са те.

# 87
  • Мнения: X
Аз до момента съм ги въвела така: тиква, картоф, пащърнак, морков, тиквичка, грах, броколи, карфиол. Като между тях съм вкарвала плодове.

# 88
  • Мнения: 754
Моята последователност е-пащърнак,тиква,морков и в момента сме на картоф и след това батат и тиквичка.После ще ги миксирам.

# 89
  • Мнения: 288
Моята е тиква, картоф, морков, тиквичка, пащърнак, батат, спанак... ябълка, круша, сини сливи и сега банан. Вие давате ли банан, че чета че някои майки предпочитат да го дават по късно... също така пъпеша - суров и пасиран се дава, нали? Мисля да дам папеш... докато има!

Общи условия

Активация на акаунт