Хигиена при поставени брекети

  • 1 278
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 622
Здравейте,

От около 2 месеца имам поставени брекети. Почистването на зъбите ми е доста старателно. На някои от по-задните зъби забелязвам, че около брекета ми е доста жълто, но там зъбите са ми прекалено мънични и общо взето брекета ми е колкото зъба. Голям проблем имам с предните долни зъби, които са доста жълти в частта под самия брекет. Колкото и да търкам не се получава. Моля, хората с опит, да споделят нормално ли е или аз бъркам....

# 1
  • Мнения: 907
Аз също забелязах, че около брекетите на долните предни зъби се е насъбрало нещо. Мислех, че е зъбен камък. Оказа се, че е от материала, с който се лепят брекетите. Изчистиха го чак при свалянето.

# 2
  • Мнения: 410
Здравейте,

От около 2 месеца имам поставени брекети. Почистването на зъбите ми е доста старателно. На някои от по-задните зъби забелязвам, че около брекета ми е доста жълто, но там зъбите са ми прекалено мънични и общо взето брекета ми е колкото зъба. Голям проблем имам с предните долни зъби, които са доста жълти в частта под самия брекет. Колкото и да търкам не се получава. Моля, хората с опит, да споделят нормално ли е или аз бъркам....

Здравей,
От моят опит съдя ,че това най-вероятно е самото лепило което в последствие се оцветява.

# 3
  • Мнения: 622
Благадаря, дано да е това

Общи условия

Активация на акаунт