Испански сериали - Тема 7

  • 78 219
  • 547
  •   1
Отговори
# 420
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
В Нетфликс няма ли го?

# 421
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Не знам, но и други ме препратиха натам, ще го активирам по-късно, че нямам абонамент, и ще си изгледам серията с английски субтитри, а дано следващите си тръгнат нормално. Благодаря ти за насоката!

# 422
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
В испанския Нетфликс го има, не знам за българския, затова попитах.

# 423
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Дръпнах Нетфликс, има го, субтитрите са на английски (аз затова го прекратих преди време абонамента - защото няма превод на (почти) нищо на бг), но са добре направени и мисля, че ще се справя. ✌
Друг е въпросът, че се оказа, че серията, която крашва във филмисуб, всъщност съм я изгледала и ми трябва следващата. 🤣

# 424
  • Мнения: 1 459
В Нетфликс пуснаха нов сериал Who Killed Sara? (¿Quién mató a Sara?) - криминален, не е нещо особено, но става за убиване на време и упражняване на езика. Малко на сапунка прилича, но от по-качествените Simple Smile

# 425
  • Мнения: 66
Видях го сериалчето и аз току що в Замунда , участва една моя любима актриса от емблематичния сериал в миналото -Трима братя , три сестри - Ана Лусия Домингез .Въпроса ми е следния , тъй като испанския ми не е добър ....... Да ли могат да се намерят български субс или поне английски , за да мога да го изгледам ! Нямам Нетфликс Sad 

# 426
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Сериалът прилича на сапунка, най- вероятно защото е сапунка. Мексикански е, не испански. А споменатата актриса пък е колумбийка.

# 427
  • София
  • Мнения: 487
Здравейте! Някой има ли информация за новия испански сериал "Benidorm"? В него участва Антонио Пагудо(Хави) от "Новите съседи".

# 428
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
Не е интересен, поне на мен не ми беше.

# 429
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
На мен ще ми е интересен само заради местата, на които е сниман( живея в Бенидорм). Не съм го гледала още.

# 430
  • София
  • Мнения: 487
Не е интересен, поне на мен не ми беше.
Вие на испански ли го гледахте или с бг субтитри? Ще съм Ви благодарен, ако качите линк към сайта!

# 431
  • Мнения: 1 459
Има го в Atresplayer, но искат абонамент /не знам дали от Испания няма да е безплатно../ - https://premium.atresplayer.com/benidorm/

# 432
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Не е безплатно. Преди години беше, аз там изгледах Vis a vis, сега видях, че искат абонамент.

# 433
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
Не е интересен, поне на мен не ми беше.
Вие на испански ли го гледахте или с бг субтитри? Ще съм Ви благодарен, ако качите линк към сайта!
Гледах малко когато бях на гости на приятелка в Барселона, тя ми превеждаше, защото моя испански е много базов. Не е качен другаде в нета, доколкото видях сега.

# 434
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета,
извинете ме за нахлуването, ще се радвам, ако някоя от Вас успее да ми помогне. Изгледах първи сезон на Gran Reserva и много ми хареса, но не намирам другите сезони. Знам,че е доста стар, но ако някой има идея къде мога да го догледам с бг субтитри/може и сруски/, ще съм много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт