Температура 37,3

  • 1 588
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 173
Тест взе ли?

# 16
  • София
  • Мнения: 6 010
Температурата след овулацията се повишава и ден, два преди менструацията се понижава. Ако има бременност, се задържа висока. Щом имаш закъснение и повишена Т, е много вероятно да си бременна. Ако, разбира се, Т не е заради някакъв грип или настинка.

Излишно е да повтарям и аз, че при закъснение, трябва да направиш тест, вместо да се чудиш. И не, не е рано за такъв.
Здрасти. Не мисля, че е настинка само от време на време ми се повръща и ми става лошо

Не е бременност значи. Там симптомите започват на по-късен етап.

# 17
  • Мнения: 11 416
Температурата след овулацията се повишава и ден, два преди менструацията се понижава. Ако има бременност, се задържа висока. Щом имаш закъснение и повишена Т, е много вероятно да си бременна. Ако, разбира се, Т не е заради някакъв грип или настинка.

Излишно е да повтарям и аз, че при закъснение, трябва да направиш тест, вместо да се чудиш. И не, не е рано за такъв.
Здрасти. Не мисля, че е настинка само от време на време ми се повръща и ми става лошо


Не е бременност значи. Там симптомите започват на по-късен етап.

Някой повръщат и им е лошо от началото.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 010
Наясно съм, просто дамата си води темата към нещо и в същото време се прави на ощипана.

# 19
  • Мнения: 11 416
Прощавай, не разбрах, че е ирония.
Продължавам да настоявам, че решението на авторката е ВРАЧКА  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 468
Някой май е решил да се пошегува с нас, но с температура и симптоми шега не бива. Thinking

# 21
  • Мнения: 2 173
Химена пита дали е бременна... Две шепи боб по-късно всички сме единодушни. Химена е бременна, честито!

Някой да заключи и да забърше.

Общи условия

Активация на акаунт