прохождане

  • 1 115
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 605
Голямата - на 11 месеца без 2 дни, малката - на 11 месеца и 20 дни, племенника - на 9 месеца и 20 дни.

# 16
  • Мнения: 8 505
На 10м и половина,като повече от месец преди това правеше по 5-10 крачки сама,но не можеше да спира и да тръгва отново,да се обръща.Затова не го броя за прохождане.

# 17
  • София
  • Мнения: 212
Моята дъщеря проходи на 9 месеца.На 8 м. ходеше за ръчичка.Никога не е лазила,но за сметка на това непрекъснато обикаляше с проходилката.
Синът ми вчера навърши 8 месеца и засега се изправя сам в креватчето и се придвижва от единия му край до другия държейки се за решетката.Все още не сме му взели проходилка,но мисля да го направим.
Според мен всичко е индивидуално!
Аз самата съм проходила след годинката! Simple Smile
А интересно ми е ти самата имаш ли деца и на каква възраст?Пускаш това питане,но не става ясно защо?!

# 18
  • Мнения: 394
На 10м. и то направо протича.Не сме лазили,но яко търчахме с проходилката.

# 19
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
В момента прохожда,с всеки ден става все по- стабилна.

# 20
  • Мнения: 1 353
да момиченце на 10.месеца сега проходи.но не знам какво да очаквам

# 21
  • Мнения: 2 271
В момента прохожда,с всеки ден става все по- стабилна.
И аз като radost24 се радвам на прохождащо човече!

# 22
  • Мнения: 683
Аз понеже не съм писала в горната тема ще кажа тук (с което илюстрирам, че един линк "не изчерпва нещата", има много нови мами, а и много от по-старите, които не са си били дали мнението в съответната стара тема и могат да го направят сега!)
Моят проходи на 1г и 20дена, беше започнал да прави по 2-3 стъпчици, по-точно да се хвърля между мен и баща си, после между табуретките и диваните (това не го броя в прохождането) и накрая се отпусна и започна да прави по няколко стъпчици сам. Но много падаше, все се втърваше нанякъде, или сменяше рязко посоката - дълго време падаше много, но това не го обезсърчи, само навън беше по-предпазлив, че там падането повече боли  Mr. Green
И дъщеря ми така. Докато се затопли и стана за разходка навън вече ходеше стабилно.

Общи условия

Активация на акаунт