Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 5

  • 64 727
  • 746
  •   1
Отговори
# 540
# 541
  • Мнения: 41 847

Мише Hug,благодаря че ни донесе превода! bouquet

Благодаря много на екипа за бързия превод! bouquet bouquet bouquet

# 542
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Супер...Благодаря на екипа Heart
дали скоро ще ги видим така...

# 543
  • Мнения: 4 872
Аз го писах това  за трите грации Blush Мир да има , затова.


Благодаря за превода! Flowers Bouquet Утре ще гледам най-накрая.

# 544
  • Мнения: 1 571
здравейте първо благодаря а екипа - в вконтакте ми дава грешка? как се казва групата кяото го качва? и да поптиам ще бъде ли качен затегленекато торент защотот при мен има проблем с тези линкове? Simple Smile Благоадря още веднж?

# 545
  • Мнения: 1 571
а ако може някои да даде линк за смъкване от някои облак или драв би било чудесно ? още веднъж благодаря Simple Smile

# 546
  • Мнения: 22 180
а ако може някои да даде линк за смъкване от някои облак или драв би било чудесно ? още веднъж благодаря Simple Smile

и тук 👉 https://my.mail.ru/mail/evavili/video/13/142.html
и тук 👉 https://www.vbox7.com/play:eecb0e85ff
и тук 👉 https://cloud.mail.ru/public/9pkZ/Cj7qf9qnE

# 547
  • Мнения: 9 532
Скрит текст:
Цитат
Злати , когато са няколко главни герои  в надписите се изписват имената на по възрастните и по известните . А Онур , Севда и Еда са изписани заедно на 2 място като по-млади ....
Фили Hug,аз не мисля така! Wink
И ще ти дам пример...в ''Истанбулска невеста''-първо изписват имената на Йозджан Дениз и Аслъ Енвер,а после на Ипек Билгин( по-възрастна е,но е трета по ред,също е ГГ! Да не би да е по-малко известна от Аслъ,за Йозджан няма как известен актьор и певец)!
Скрит текст:
В ''Дръзки и красиви''-първо са имената на Къванч и Туба,после на Тамер Левент(също по-възрастен от др.ГГ)! Peace Това ми са пресните спомени!А има и друг случай-изписват всички имена и накрая-възрастния..като пишат - ve + името на героя)! Peace Така,че за мен най-главните са ТБ и ШС,а после останалите! Peace

Мери Hug wavey wavey

Направили са паралел на ЗейАл със ЗейКер(и тях съм гледала Laughing)







ПП 2 отговора-Мери...Таня......докато намеря да пусна снимки.....
Да се допълня, защото сега видях последните постове и този на Злати, а и аз поглеждам "Невестата". Ипек Билгин може да е на трето място в заставките, но аз нямам усещане, че героинята й е в сянката на Й. Дениз и А. Енвер. И не само тя, а и Адем (Ф.Т.), Фикрет (С.Б.) или Ипек (Д.А.). Там паралелните линии са точно дозирани, поне засега. Лично мнение, де, излишно е да уточнявам.  Simple Smile

Много ми хареса последната снимка на Севда в пост 515 на Злати. Повтарям я като линк.
https://www.instagram.com/p/BnqZcbTBSSn/

Абсолютно вярно ,че балансът е ок.Въобще Невестата е хубав сериал с много талантлив каст .Аз го гледам на приливи и отливи . Но там ГГ са Аслъ Енвер и Озджан Дениз .Въобще моделът на двама ГГ е нормален за повечето сериали които не са от модела безкрайни .За турските примери на култови двойки ГГ , с поддържащи герои от малко по-старо  поколение .Аси и Демир ( Текиндор), Бихтер и Бехлюл ( Н.Чекре и С.Йонтем),Нихан и Кемал +Емир ( пример за злодей произведение на сценатистко из-во , за разлика от Ендер Fearful )+Зерин Текиндор , в Невестата също и мн.други .Но ЗЯ е малко по-различна -ГГ са 5 и са доста различни по между си , но пък оплетени в семейно-приятелкски връзки , също така на мен ми харесва ,че е малко в стил трагикомедия , но дъъъългата сцена с катастрофата беше голяма тъпотия .Мразя тъпи комедии и в случая тъп комичен момент , при това дълъг.
Но ние тук си коментираме ,а екипът си работи , дано всички знаят какво правят ,да не ,,затрият'' сериала ни Sunglasses
Не си спомням , кога даваха озета през мин.сезон ? Събота ?

# 548
  • Мнения: 21 201
Добър Ви вечер и лека Ви нощ.
На 15.09 Онур и Севда, ще вземат участие в тазгодишния Фокс фестивал организиран от канал FOX в парк Малката ферма.
От рускините разбрах, че това е фестивал, в който участват всички звезди на канал FOX(нещо като концерт с възможност за лично запознанство с актьорите).


ПП. По въпроса за Шевал/Ендер-визуално ме отблъсква, особено стъкления й поглед и кокетничеството.
За героинята Ендер относно постъпките й каквото и да напиша все ще е малко, ужасна интригантка и манипулаторка, едва я издържам на екрана.
И Еда/Йълдъз е кокетка, но ми е симпатична, докато Шевал ми е неприятна.

# 549
  • Варна
  • Мнения: 7 505

Хубави сънища!


Това беше преди. Ще видим как ще продължи Simple Smile

# 550
  • Мнения: 3 436
Скрит текст:
Скрит текст:
Цитат
Злати, когато са няколко главни герои  в надписите се изписват имената на по възрастните и по известните . А Онур , Севда и Еда са изписани заедно на 2 място като по-млади ....
Фили Hug,аз не мисля така! Wink
И ще ти дам пример...в ''Истанбулска невеста''-първо изписват имената на Йозджан Дениз и Аслъ Енвер,а после на Ипек Билгин( по-възрастна е,но е трета по ред,също е ГГ! Да не би да е по-малко известна от Аслъ,за Йозджан няма как известен актьор и певец)!
Скрит текст:
В ''Дръзки и красиви''-първо са имената на Къванч и Туба,после на Тамер Левент(също по-възрастен от др.ГГ)! Peace Това ми са пресните спомени!А има и друг случай-изписват всички имена и накрая-възрастния..като пишат - ve + името на героя)! Peace Така,че за мен най-главните са ТБ и ШС,а после останалите! Peace

Мери Hug wavey wavey

Направили са паралел на ЗейАл със ЗейКер(и тях съм гледала Laughing)







ПП 2 отговора-Мери...Таня......докато намеря да пусна снимки.....
Да се допълня, защото сега видях последните постове и този на Злати, а и аз поглеждам "Невестата". Ипек Билгин може да е на трето място в заставките, но аз нямам усещане, че героинята й е в сянката на Й. Дениз и А. Енвер. И не само тя, а и Адем (Ф.Т.), Фикрет (С.Б.) или Ипек (Д.А.). Там паралелните линии са точно дозирани, поне засега. Лично мнение, де, излишно е да уточнявам.  Simple Smile

Много ми хареса последната снимка на Севда в пост 515 на Злати. Повтарям я като линк.
https://www.instagram.com/p/BnqZcbTBSSn/
Абсолютно вярно, че балансът е ок. Въобще Невестата е хубав сериал
Скрит текст:
с много талантлив каст .Аз го гледам на приливи и отливи . Но там ГГ са Аслъ Енвер и Озджан Дениз .Въобще моделът на двама ГГ е нормален за повечето сериали които не са от модела безкрайни .За турските примери на култови двойки ГГ , с поддържащи герои от малко по-старо  поколение .Аси и Демир ( Текиндор), Бихтер и Бехлюл ( Н.Чекре и С.Йонтем),Нихан и Кемал +Емир ( пример за злодей произведение на сценатистко из-во , за разлика от Ендер Fearful )+Зерин Текиндор , в Невестата също и мн.други .
Но ЗЯ е малко по-различна -ГГ са 5 и са доста различни по между си ,
Скрит текст:
но пък оплетени в семейно-приятелкски връзки , също така на мен ми харесва ,че е малко в стил трагикомедия , но дъъъългата сцена с катастрофата беше голяма тъпотия .Мразя тъпи комедии и в случая тъп комичен момент , при това дълъг.
Но ние тук си коментираме ,а екипът си работи , дано всички знаят какво правят ,да не ,,затрият'' сериала ни Sunglasses
Не си спомням , кога даваха озета през мин.сезон ? Събота ?
Анджак. ГГ са 5, ама баланса го няма никакъв. Очевадна диспропорция между ТРОЙКАТА  (Талат, Шевал, Еда Едже) и ДВОЙКАТА  (Севда, Онур). Обратно на това, което харесаха зрителите. Севда пак се вреди в някоя сцена покрай Звездата-Сестрата, ама Онур последен в класацията и по екранно време, както Боби отбеляза. Wink
За инсценираната катастрофа и аз вече споделих - гротескно, разтеглено, инфантилно.

И добавката на Neidjal потвърди наблюдението ми, че харесващите Еда Едже не понасят Шевал Сам.
Май останах единствена, на която Еда Едже хич не допада с изражението и излъчването си. Но в никакъв случай не ми е антипатична, както на повечето - Шевал Сам (на мен тя ми е безразлична).

Севда и Онур поне служебно да застанат един до друг в "Малката ферма", за радост на фенската АлЗей агитка.  Wink
Хубави сънища и от мен на нощните птици!

Последна редакция: пт, 14 сеп 2018, 01:22 от Tania M.

# 551
  • Мнения: 41 847
                          Добро утрооо! Hug Hug Hug

           



Днес е време да ни пуснат новите снимки и озета! Peace

Фунда продължава да прави нови гифчета от 1-ви сезон! Peace





                

Честит Кръстовден!Честито на именниците! bouquet

Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 552
  • Мнения: 1 571
а ако може някои да даде линк за смъкване от някои облак или драв би било чудесно ? още веднъж благодаря Simple Smile

и тук 👉 https://my.mail.ru/mail/evavili/video/13/142.html
и тук 👉 https://www.vbox7.com/play:eecb0e85ff
и тук 👉 https://cloud.mail.ru/public/9pkZ/Cj7qf9qnE

много много благодаря - страхотни сте  bouquet Hug Peace

# 553
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Май само аз съм доволна.SmirkSmileySmileySmiley
Ами то не вярвам някой да е доволен,че върнаха Зейно веднага!

# 554
  • Мнения: 41 847
Биби Hug Wink

нови снимки....









Общи условия

Активация на акаунт