Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 5

  • 64 691
  • 746
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 436
А пък за прословутата Шевал Сам до сега си мълчах, защото повечето от вас я харесват. ... Май по-добре да продължа да не споделям мнението си ... Simple Smile
А според моето броене май повечето не я харесват. Не дръж камъчето зад зъби. Grinning
Май само Марсия я харесва открито, и то с аргументи. Simple Smile И Светълчо може би.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 17:05 от Tania M.

# 526
  • Мнения: 4 872
Кой? Аз?  Joy Тъкмо се чудех коИ са тези дето толкова я харесват Trollface
Истината е , че първоначалното ми симпатизиране се натовари от образа на Ендер и рязко премина в ... хм ... харесване на тоалетите ѝ Wink

Иначе ви чета и си мълча , защото още не съм гледала епизода Flowers Bouquet

И май май никой кой знае колко не харесвам нито открито, нито прикрито, още по-малко аргументирано Blush Танче Hug

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 16:56 от Marsia_K

# 527
  • Мнения: 3 436
Докато да се редактирам, че да не ядосам Марсия, и тя се появи. Grinning Hug

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 16:55 от Tania M.

# 528
  • Мнения: 4 872
 Ти пък! Как ще се ядосам? По-скоро ми стана смешно Simple Smile

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 17:40 от Marsia_K

# 529
  • Мнения: 21 201
 wavey

Най-накрая успях да изгледам серията.
Получих толкова колкото и очаквах(специално в този епизод, но оттук-насетне искам повече сцени със Зейно и Алихан, а не с Ендер, Stop малоумния й брат Stop лигльото Ерим Stop и прочие).
Превърнат ли главната харесвана екранна двойка във второстепенни герои, а второстепенните и епизодичните в главни(за мен) сериала няма да го бъде дълго на екран.

# 530
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 834
wavey

Превърнат ли главната харесвана екранна двойка във второстепенни герои, а второстепенните и епизодичните в главни(за мен) сериала няма да го бъде дълго на екран.
Hands Plus1

# 531
  • Мнения: 5 848
Много не чакам да ме подканяте. Уточнявам само че става въпрос за лично и субективно възприятие. Първо тръпки ме побиват от оцъкления стъклено син цвят на очите й. Остър режещ поглед, без усмивка дори и когато устата й е разтеглена в такава. И не говоря само за ролята й на Ендер, ами и снимки по медиите в лично качество. Демонстративна перфектност, позьорство. Възможно е разбира се да съм пренесла част от негативизма си от Ендер към Шевал.

# 532
  • Мнения: 3 436
Да поясня още нещо, понеже неволно "повлякох крак" с вчерашния си коментар за набързо скалъпеното завръщане на Зейнеб. Нямах предвид предварителните си очаквания, нито да гледаме Джем и Зейнеб в Америка, нито пък по-дълго да се мъчи Алихан. Просто така, както го "изработиха" или представиха СЦ, ми стоеше като набързо измислено и някак несериозно. Да не се връщам пак към прословутия "семеен проблем".  Grinning
Все пак това беше една от двете очаквани завръзки /или по-скоро развръзки/ на уводния за сезона епизод:
1) заминаването на Джем и Зейнеб по едната сюжетна линия, 2) появата на Шенгюл - по другата.
Но по-важно е как ще продължат и да не повтарят стари песни на нов глас.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 18:41 от Tania M.

# 533
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 834
... Просто така, както го "изработиха" или представиха СЦ, ми стоеше като набързо измислено и някак несериозно. Да не се връщам пак към прословутия "семеен проблем". ...
Но по-важно е как ще продължат и да не повтарят стари песни на нов глас.
И аз да поясня...точно несериозният семеен проблем ме подразни...не че съм очаквала снимки в Америка...но можеше това "повикването" на Зейнеп да е след месец примерно...скок във времето да дадат "след месец"...

# 534
  • Мнения: 41 765


Интересни коментари сте споделили! Wink Ами то не вярвам някой да е доволен,че върнаха Зейно веднага! По фрагмана мислехме че Алихан е в Америка и за офиса с орхидеята гадаехме! Laughing Но СЦ цяло лято това измислиха! Peace

Бях писала преди време,че СЦ-Мелис Джевелек пише сценарий и за др.сериал!Така,че не знам помощничката какво ще измисли! Peace


Цитат
Новое от страницы сериала.

Сможет ли Йылдыз своей тактикой достичь счастья , которое она имеет в своём браке ?!

обсъжданите актьори за миналата седмица...

# 535
  • Мнения: 3 436
Цитат
Ами то не вярвам някой да е доволен,че върнаха Зейно веднага! По фрагмана мислехме че Алихан е в Америка и за офиса с орхидеята гадаехме! Laughing Но СЦ цяло лято това измислиха! Peace
Ами последно да уточня, че и това "веднага" не ми е проблем, не от това съм недоволна аз. Веднага - веднага. Ама поне да бе заради инфаркт на Халит (както се надяваха някои)  Grinning или последвал припадък на Йълдъз. Grinning
Закачка, разбира се. Както казах и вчера, каквото ... такова.

# 536
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 834
Цитат
Ами то не вярвам някой да е доволен,че върнаха Зейно веднага! По фрагмана мислехме че Алихан е в Америка и за офиса с орхидеята гадаехме! Laughing Но СЦ цяло лято това измислиха! Peace
Ами последно да уточня, че и това "веднага" не ми е проблем, не от това съм недоволна аз. Веднага - веднага. Ама поне да бе заради инфаркт на Халит (както се надяваха някои)  Grinning или последвал припадък на Йълдъз. Grinning
Закачка, разбира се. Както казах и вчера, каквото ... такова.
моят сценарии беше, че става нещо със Зейно и я прибират да я лекуват у дома....а то прозаичното "не мога да се справя без теб" на Йълдъз.....тя не беше ли по голямата...докога малката ще я дундурка...

# 537
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Дари, лично на мен ми е неприятна самата Шевал Сам. Не съм я гледала в други проекти. А в този образ на Ендер - няма и да ме спечели. И преди съм го писала - увисва като поведение и текст в сцените; Гледа тъпо - празен поглед, никакво изражение и даже на моменти спира да играе - само седи; Пресен пример - сцената в кабинета на Халит. Самата интонация като говори - аз ги слушам, даже и да не разбирам какво казват - й куца ; Образа й е скучен - тоалети, кълчене, мизерии, тоалети ,кълчене мизерии; Никаква емоция няма в изражението освен това оцъклено кокорене и цупене на устните като кокошо д..е.

Имаше няколко момичета, които я харесваха - извинявам се ако не им хареса написаното от мен, но пък те не са отговорни за Шевал Сам. Сега обаче не помня кои бяха от харесващите.

Повечето обаче не й симпатизират; Мен откровено ме дразни.

Не се учудвам ,че Онур  е чак 6-ти в класацията - ми той почти го нямаше във филма : )))))


# 538
  • Мнения: 41 765

Цитат
В этом году канал фокс проводит ФОКС Фестиваль. Онур и Севда примут в нем участие. Фестиваль состоится 15 сентября в парке Маленькая ферма
😍😍😍


# 539
  • Мнения: 3 436
Гости, дето си ме цитирала в червено, не ми беше сценарий. Просто се пошегувах за последно с грандиозния семеен проблем. "Кака си напусна за малко мъжа и се тюхка сама у дома."  Joy

Аз съм неутрална към Шевал Сам. Нито ми харесва, нито ми нехаресва. Коментирала съм схематичния образ на героинята и пресилената игра на актрисата.
Но забелязвам, че харесващите Еда Едже не понасят Шевал Сам. Поне тези, които се изказаха дотук.
Май само Марсия писа наскоро, че "и трите са готини - и в реала, и в сериала". Laughing

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 22:42 от Tania M.

Общи условия

Активация на акаунт