Не е виц,а истина!

  • 8 299
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
Не само си гадна,ами си и тъпа!
...и не само това ами и подслушваш чужди разговори които после разпространяваш-типи4но по селско-клюкарска линия bash

# 16
  • Мнения: 3 405
И в тази тема, и в другата за кафето и тутманика си помислих колко е ужасно да нямаш пари, а да имаш нужда да излезеш с някоя прителка. Истинският приятел няма да ти се присмее, той дори и да те почерпи ще се чувства виновен, че е затвърдил безпаричието ти с този жест.
И да не е най-добрата ти приятелка, ако сърцето й е добро ще отмине това и няма да го натяква.
Излиза, че тези, които нямат стотинки за кафе и левчета за пица, трябва да стоят изолирани.
А гордостта им в случая ги кара да измислят подобни отговори /като този за мармалада/, за да са достойни в собствените си очи.
Жалко за хора като тези, присмиващите се. Peace

# 17
  • Мнения: 1 992
Не е истина колко дребни душици има... И как нямането на пари е порок...
Първо темата на yoyoto, в която се Сдържах да не пиша, но това ми дойде в повече.

# 18
  • Мнения: 4 668
В темата на yoyoto случаят е малко по - друг според мен .  Rolling Eyes
А тези приятелки са можели да я почерпят нещо ... след като се познават , не е било трудно да се досетят , че тя няма пари ... Лоша работа !

# 19
  • Мнения: 193
 Аз си мисля,че ако нямаш пари за пица или друга храна в заведение за хранене, все пак, не е уместно да присъстваш! В смисъл, че ти се чувстваш неудобно Embarassed

# 20
  • Мнения: 47 985
Не е истина колко дребни душици има... И как нямането на пари е порок...
Първо темата на yoyoto, в която се Сдържах да не пиша, но това ми дойде в повече.
това е и моето мнение,не разбирам как може да се коментират такива неща!

# 21
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
не е уместно да присъстваш! Embarassed
  doh

И какво предлагаш - да изчака отпред като бедния роднина ли?  smile3513

# 22
  • Мнения: 4 733
Имам приятелки, които са изпадали в аналогични ситуации, самата аз съм нямала пари и съм седяла с тях на по една кола отказвайки някой да ме черпи, затова не ми се струва смешно. Всъщност съжалявам, че изобщо си позволих лукса да коментирам

# 23
  • Мнения: 5 370
Ах, МЪКА МЪКААААААААААААААААААА
Явно доста народ вече има вопиюща нужда от ваканция, ама чакайте бе, то още не са дошли 35-градусовите жеги?
Тогава какво ще пускаме теми-ХАХАХАХАХА-А ПЪК ТЯ ПИЕ ТОПЛА МИНЕРАЛНА ВОДА, ХАХАХАХА....КОООЛЛКО СМЕШНО. Crazy Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 22 905
Направо си гениална - евала на такива, като тебе Sick

Е сега ще спиш спокойно, че си споделила нещо тооооолкова важно и тооооолкова смешно с нас Crazy
Не е смешно,а тъжно.Горкото момиче.Не ти прави чест sneji star,че си написала това.

# 25
  • Мнения: 7 186
Не само си гадна,ами си и тъпа!

 Peace

# 26
  • Мнения: 2 257
Днес ми стои един такъв горчив вкус от форума...Обикновено гледам да приемам със снизхождение не безкрайната, а просто вселенската липса на много неща, която се шири в този клюкарник-змиярник, но има дни, в които ми става мъчно, много мъчно за някои момиченца. Не за тези дето набиват тутманик или мармалад, а за тези, които се тъпчат с тиня, злоба и нищета....Много тъжно и жалко изглежда от страни, да знаете...Такива ли са повечето жени в България наистина? Ударихте в земята най-бабешката пейка, в най-смотания квартал.

# 27
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз пък, дами, ако нямам пари, но имам стотинки за кола и седна с приятелките си на заведение, където се яде, ще искам да не ме питат защо не ям и няма да искам да ми купят нещо.  Crossing Arms така се старая да не обиждам и приятелки, които сядат и не ядат в заведение за хранене.
И, честно, винаги ми се е виждало странно-какво като не поръчвам храна, това не е някой топ ресторант. И не ми дреме, който иска да се срамува от мен-негова воля.

# 28
  • Мнения: 6 167
вие сте луди  Mr. Green

# 29
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
Съветът ми към теб е, да не се тормозиш, защото е безсмислено.
Такива хора ще има винаги, а тук сме просто една представителна
извадка от обществото. И на мен ми е било мъчно и тъпо, ама стигнах до извода,
че тая работа все такава ще си бъде. Когато няма за какво да завиди човек, що пък да не позлорадства  Whistling Аз осъзнах например, че почти никога не съм чула клюка за нещо хубаво - все трябва да е някаква гадна пикантерийка. Изводът е ясен.

Общи условия

Активация на акаунт