На такъв и боя му е малко

  • 5 492
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 860
 ОФФФФ, да ви кажа честно една мама в друга тема ме пита в клетка ли искам да си гледам детето та да го пазя. Ами замислям се след всяка нова тема от подобно естество.

( Е, разбира се няма да го направя, че току виж опандизили мен, а не който трябва)

 Абсолютно права си за полицията и наистина най-адекватното решение е да се махнеш най-бързо от мястото. При теб като майка се насажда още един страх, а оня продължава да си размахва оная работа. Е гати живота.
 А малката как е?

# 16
  • Мнения: 2 663
Понякога съжалявам ,точно в подобни моменти,че съм жена или по-скоро,че едва ли ще мога да надвия един такъв  гнусен изрод физически

# 17
  • Мнения: 4 733
Обясних и че има такива болни мъже...и че ако и се случи подобно нещо някога, а мен ме няма да тича колкото се може по бързо,към място където има лели и чичковци ...Макар,че ми се искаше да и го обясня по доста различен начин, но в паниката и след засипващите ме един след друг въпроси това успях да измисля

# 18
  • Мнения: 52
Отвратително.В такива моменти ужасно съжалявам,че съм жена и нямам достатъчно сила #Cussing out
Дано детенце е добре Praynig

# 19
  • Мнения: 3 405
На детето нищо няма да му стане Hugто не може да направи нашите причинно-следствени връзки. Простичко обяснение от мама е достатъчно, без да се насажда страх, а само да се предупреди какво да прави в такива ситуации. Но Касиди е обяснила.
Аз самата съм виждала такъв простак, но нямам психическа травма, понеже само го видях, слава Богу не се е случило нищо ужасно.
За нас остава горчивия вкус в устата и страхът, че децата ни са уязвими, и че трябва да сме нащрек постоянно.

# 20
  • Мнения: 5 622
 Тоя само ексхибиционист ли е бил или и педофил?Щото да се показва пред детето..и да маструбира (до колкото разбрах)  #Crazy

# 21
  • Мнения: 4 733
Тоя само ексхибиционист ли е бил или и педофил?Щото да се показва пред детето..и да маструбира (до колкото разбрах)  #Crazy
Само мога да гадая....и не съм сигурна,че искам да си отговарям, че ми се повдига

# 22
  • Мнения: 2 529
Още ми е неприятно да си спомням как като дете ми се случи да срещна ексхибиционист и макар че сега не се страхувам и това не е оставило у мен някакви трайни следи в психиката слава Богу, искам да ви кажа, че тогава баба ми ме води на баячка.  Confused

# 23
  • Мнения: 3 405
Не го мисли повече, ако можеш, Касиди. Добре си обяснила на детето си.
А този трябва да го отведат полицаи и да не го пуснат.

# 24
  • Мнения: 4 733
Не го мисли повече, ако можеш, Касиди. Добре си обяснила на детето си.
А този трябва да го отведат полицаи и да не го пуснат.
Всъщност някои коментари ме накараха да се замисля...ако при следващ подобен случай звънна на полицията те въобще могат ли да направят нещо? Защото той всъщност няма физически контакт с нас? Ама може и да има ефект...чувала съм,че полицаите доста ги посбиват такива типове в арестите

# 25
  • Мнения: 229
Зная го плажа, далеч е от града, но има често полицаи на пътя до Сарафово, така че ако искат полицаите могат да стигнат бързо до плажа, ако ти се случи пак направо хващай телефона и им звъни, могат да бъдат и много бързи ако кажеш че те е страх за теб и детето.

# 26
  • Мнения: 1 860
 Щом е показал явен интерес към детето, мисля че не само ще го поступат, а и разследват, среща с психолог ала-бала. Колкото и да не вярваме на полицията най-добре си вършат работата хората, когато е сериозно.

# 27
  • Мнения: 7 111
Много психично-болен народ движи необезпокоявано и безконтролно.

# 28
  • Мнения: 2 332
Ужас, такива гадове мен ако ме питат направо да ги убиват... Дори да ги кастрират това е в главите им, болното им съзнание... И не, не съм хуманно настроена като става въпрос за такива хора - болни от болест, която не може да се излекува...  Twisted Evil

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Постъпила си по възможно най-правилния начин. Аз ако бях щях да съм полу-умряла. Сега остава само да се успокоиш. То в такива ситуации няма време да се мисли, но ако бях аз първо на полицията и после щях да се опитам да го снимам, ама така си мисля само като  непотърпевш.

Общи условия

Активация на акаунт