вярвате ли в урочасването?

  • 11 731
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 66
По-скоро да.

# 91
  • Мнения: 619
Aз вярвам ,прocTo иMa хoPa c лоши очи .

# 92
  • Мнения: 731
Изобщо не вярвам в такива работи.

# 93
  • Мнения: 65
Баба ми беше разправяла същото за майка ми. Тяхна позната - много добра жена много обичала и се радвала на майка

# 94
  • Мнения: 65
извинявам се. нещо ми се изпрати първото съобщение, а не знам как да го редактирам.
Та с моята история. След като обаче жената си тръгнела майка ми почвала да плаче, затова баба пускала да тече водата на чешмата и й миела лицето. Не вярвах много на тези неща, но преди години бях в Златоград. Малко гости на града имаше тогава, всеки ме гледа, интересна съм. Отидохме втората вечер на гости, но аз докато стигна ме заболя главата. Домакинята предложи тяхната баба да ми попее за уроки. Беше ми неудобно да откажа, но като ми попя 3-4 минути взех да се прозявам и след 20 минути главата ми мина. Обикновено без аналгин не ми се разминава и най-лекото главоболие. Та вие си решете

# 95
  • Мнения: 603
Да,вярвам,защото съм го изпитвала много пъти.Случвало ни се е на всички-и на децата и на нас с мъжа ми,ужасно главоболие,до повръщане направо-след измиване на очите на течаща вода минава.

# 96
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
На твое място бих вързала синьо мънисто на бебка на място, където въпросната съседка добре да го вижда. Т.е. да види мънистото едновременно с виждането на бебо. И след такива случки измиване на очите също е добре, дори с обикновена /ако нямаш светена/ вода. И то възможно по-скоро, а не чак вечерта. Аз си бях закачила синьо око от стъкло /донесох си го сувенир от Турция/ напстената над кошарката, дето спи. А в количката висеше наред с играчките ключодържател с много на брой сини очички.

# 97
  • София
  • Мнения: 630
Не вярвам.
Мисля, че понякога за хората е необходима причина- каквато и да е - като обяснение на даден проблем.

# 98
  • Мнения: 1 860
 Вярвам в отрицателната енергия, които някой хора имат дарбата да сипят на ляво и дясно. Имам една приятелка тук, която много се радва на бебо и после ме чака кощмарна нощ. Тя си знае, че урочасва и не ми се сърди, като не и давам много, много да му се радва и мачка.

# 99
  • Мнения: 3 089
не мога да повярвам, че чета подобна тема.

освен че има още няколко подобни теми, а дори и една с абсолютно същото заглавие (т.е. ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА), то и самата тема и млади (или не толкова) жени, очевидно използващи развити технологии (сиреч компютър) са абсурден оксиморон.
хиляда пъти предпочитам да срещам теми за стриите, колкото и да се наводнили форума, отколкото подобни абсурдни въпроси.

# 100
не мога да повярвам, че чета подобна тема.



Ами като не ти харесва,защо я четеш бе majceto . newsm78
Прочети си някоя темичка за стриите,
и малко по-спокойно, А ?

По темата : аз вярвам .

# 101
  • Мнения: 335
да и на мене ми се случи подобно нещо и аз се замислям дали не е урочасано детето ми.

# 102
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
ме заболя главата. Домакинята предложи тяхната баба да ми попее за уроки. Беше ми неудобно да откажа, но като ми попя 3-4 минути взех да се прозявам и след 20 минути главата ми мина. Обикновено без аналгин не ми се разминава и най-лекото главоболие.
   
Цитат
взех да се прозявам и ...
- Прозяването, често минути след вземането на хомеопатичното лекарство, е един от най-добрите показатели, че сме направили точно предписание. smile3523

Цитат
Да,вярвам, защото съм го изпитвала много пъти.Случвало ни се е на всички-и на децата и на нас с мъжа ми,ужасно главоболие,до повръщане направо- след измиване на очите на течаща вода минава.

 - Водата, като Течен Кристал има невероятни качества, и съвсем не е случайно, че водата "помни" по накакъв специфичен начин, въпреки немислимите разреждания, стигащи до десет на минус двеста хиляди, ползвани при приготвянето на хомеопатичните лекарства.
 - И напълно възможно е многократното измиване с неутрална вода, да "измие" главоболието.

 - При някои чувствителни пациенти им препоръчвам, вместо да вземат перор хомеопатичното л-во, вечер да го сложат под възглавницата и така спейки в-у него, то им въздейства по-нежно. smile3523

# 103
  • Мнения: 495
тук по-скоро става въпрос за "лоши очи"
в това определено вярвам и то от собствен опит
поне за мен важи следното - има хора, чиято компания ме натоварва, действат ми като "емоционални вампири", както пише в литературата
какво остава пък за едно безпомощно бебче.....

# 104
  • София
  • Мнения: 4 966
тук по-скоро става въпрос за "лоши очи"
в това определено вярвам и то от собствен опит
поне за мен важи следното - има хора, чиято компания ме натоварва, действат ми като "емоционални вампири", както пише в литературата
какво остава пък за едно безпомощно бебче.....

точно така,за лоши очи иде реч.

Общи условия

Активация на акаунт