на море с цикъл

  • 5 653
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 270
Миии...купи си тампони Laughing
Цитат

и аз това щях да кажа, то пък големия проблем, след 5-6-ия ден вече можеш и спокойно да си се къпеш!

# 16
  • Мнения: 7 837
Каква невероятна футболна драма  Laughing

Ехо, не сме в ерата на парцалите и спокойно, нищо няма да ти стане в морето, ако си с тампон. Оцветени локви около теб няма да има, дори и в първите дни на цикъла.
Тровенето с лекарства пък, е съвсем ненужно.

# 17
  • Мнения: 3 042
Няколко дена преди да ти дойде (3-4) започни да пиеш Трирегол , и щом се върнете го спри и ще ти дойде . Аз така направих преди 3-4 години и не ми дойде . Нито съм се консултирала с гинеколог нито нищо пък ей ма на жива и здрава . Желая ти късмет   bouquet

Бе да не се обиждаш, ма много "умно" си постъпила....

Аз лично не бих се месила в цикъла си по никакъв повод. Не съм го и правила до сега. Надявам се да не ми се наложи и занапред  Crossing Arms

Ние вдругиден също заминаваме на планина и на мен също трябва да ми дойде по време на почивката, ма какво да правя.. ще си ходя със санитарните материали и това е  Crossing Arms

Подкрепям напълно!

Аз също заминавам на море в края на следващата седмица и малко след това трябва да ми дойде. Но нямам никакво намерение да се меся в цикъла си. Първите няколко дена ще  се въздържа от плаж и ще  разхождам, после ще ползвам тампони.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 258
Купи си тампони. Wink

# 19
  • Мнения: 1 883
Ами има и тампони за тази цел. Не си единствената, повярвай ми. То не е болка за умиране това. Аз не съм имала проблем да плажувам неразположена. Повечко под чадъра и винаги готовност за подмяна на томпона и драмата в случая ти е излишна.
Peace

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моя приятелка с която ходим на море всяка година е неразположена всеки път защото си идва от щатите и заминаваме за морето. А като промени климата винаги й идва. Никога не е имала проблем а е голяма жаба и постоянно е във водата. Просто сменя тампони и това е. Не съм чула да пие лекарства.
На мен също ще ми дойде на морето, но аз не съм любител на водата така че ще се печа повече и готово.

# 21
  • Мнения: 3 569
Да ти имам проблемите  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 473
Да ти имам проблемите  Mr. Green

Фнимавай какво си пожелаваш! Mr. Green
Тази тема не е ли много женска за да е в Клюкарника? Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 1 105
Лелей, цяло тема за цикъл, баси не е истина Tired

п.п. Нали не си се регистрирала само, за да ни се оплачеш?

# 24
  • Мнения: 3 447
Никакъв проблем нямаш с тампон нито за печене, нито за къпане - няма да привлечеш стадо акули, спокойно Mr. Green Можеш да пиеш витамин С на ампули евентуално - свива кръвоносните съдове и намалява силата на течението Peace

# 25
  • Мнения: 934
Забременяваш бързо!

# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
Да ти имам проблема,голяма работа станала.Аз също не бих пила разни медикаменти от сорта кой кво ми каже,единственото безобидно нещо е вит С,10 дни преди да ти дойде по 1 разтворим вит С,ако не.....хората са измислили тампоните именно за по голямо удобство при такива случаи.И темата определено не е за клюкарника.-
Някой да пусне тема:"На коя дата ви идва?" Mr. Green

# 27
  • Мнения: 379
Ами има и тампони за тази цел. Не си единствената, повярвай ми. То не е болка за умиране това. Аз не съм имала проблем да плажувам неразположена. Повечко под чадъра и винаги готовност за подмяна на томпона и драмата в случая ти е излишна.
newsm10
Повярвай ми няма да си единствената. И на мен ми се случвало, не е болка за умиране. Но ако наистина няма да чувстваш добре и в кожата си, посети  гинеколога си и той ще ти даде най- добра информация

# 28
  • Мнения: 2 255
 Joy ами ползвай тампони  thumbsup
това определно не е болка за умиране  hahaha

# 29
  • на село
  • Мнения: 3 917
Със сигурност не си единствената, на която и се случва да е в цикъл на море, нито пък последната  Wink.

Те затова са измислили и тампоните, проблем с тях - никакъв.


Абе последните дни"страшни" теми са се навъдили в клюкарника  #Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт