ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 19

  • 17 959
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 282
Аз почнах с Албена, Банков и Карагьозов и като гледам и други са се включили. Grinning Митето сигурно снима вече гневни сцени с Вергов.
Като не е коте брои ли се? Това е бебето на МиЗ. Момиченце е. Много е мързелива не знам на кои прилича.

# 46
  • Мнения: 4 059
Много хора са гласували за Стаменова. Ама тя е ортопед, травматолог. Какви казуси ще нищи Тони с нея? Или е счупено или не е счупено.

# 47
  • Мнения: X
Много хора са гласували за Стаменова. Ама тя е ортопед, травматолог. Какви казуси ще нищи Тони с нея? Или е счупено или не е счупено.

От счупена кост разни частици ще се влеят в организма и ще направят един тон поразии. И докато го открият...

# 48
  • Мнения: 4 059
Хахахах Дона хахахахах добре Animal Joy Cat

# 49
  • Мнения: X
Хахахах Дона хахахахах добре Animal Joy Cat

Ти се смееш, но това го имаше в епизод на Хаус Wink Кака ти може да не е следила много лекарски сериали, но е гледала правилният



Росита, къде си????

Последна редакция: сб, 11 авг 2018, 15:58 от Анонимен

# 50
  • Мнения: 6 159
Аз продължавам да групирам Тонич с Кръстева , много го бива с дечицата , а и ще е подложен на по-малко стрес .
Велислав  вече леко прекалява с тази оглушителна тишина . Дали пък на ТоМаЗо не им е  намекнато ,че не е редно да публикуват  инфо за сериала ?

# 51
  • Мнения: X
Ех, Ели, ако е така, много тъпо

Имаме включване от снахата. Това пред нея Димитър ли е или не? Има същото лицево окосмяване, но нещо хърбав ми се вижда...?
Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 9 374
Абе май не е. На тоя къде са му бицарите? Grinning Малко хърбав ми се вижда и на мен, за да е Димитър.

Бе само аз ли имам усещането, че Дона почва лееееко да приема снахата Aлбена? Joy

# 53
  • Мнения: 2 714
Велислав  вече леко прекалява с тази оглушителна тишина . Дали пък на ТоМаЗо не им е  намекнато ,че не е редно да публикуват  инфо за сериала ?
Е, ако е така, значи изобщо не можем да се сърдим на  другите, че публикуват, нали? Wink А ако не им е "намеквано" нищо, значи пак не можем да се сърдим на тези, които публикуват затова, че тези които искаме не го правят Simple Smile

Доне, кльощав ми се вижда за Митето, но човек не може да е сигурен Rolling Eyes

ПП. И те качени на розово фламинго Simple Smile Това лято всяко второ дете е с такова Simple Smile

# 54
  • Мнения: X
Абе май не е. На тоя къде са му бицарите? Grinning Малко хърбав ми се вижда и на мен, за да е Димитър.

Бе само аз ли имам усещането, че Дона почва лееееко да приема снахата Aлбена? Joy

НЕ!
Виж сега, аз съм наясно, че ще ги гледам заедно тоя сезон (освен ако не се сбъдне това, което ми каза една приятелка, че те са си патерица един на друг и в един момент връзката им ще се разпадне), нищо, че не я харесвам изобщо.

# 55
  • Мнения: 9 621
Ели, единствената конкуренция на Велислав относно соц. мрежи е само Димитър - толкова да не ги използват Joy
Ако Диана е мълчалива, това вече е друго. Tо не остана много до промото, така че ще разберем нещо и то представи си официално Grinning

# 56
  • Мнения: X
Ели, единствената конкуренция на Велислав относно соц. мрежи е само Димитър - толкова да не ги използват Joy
Ако Диана е мълчалива, това вече е друго. Tо не остана много до промото, така че ще разберем нещо и то представи си официално Grinning

Уааааау! Тогава няма да смогвам да ви правя теми Joy

Снахата е на плаж Велека Wink Снимката ми изскочи и от профила на друг човек, с който са там.
П.С - не е Димитър

Последна редакция: сб, 11 авг 2018, 17:06 от Анонимен

# 57
  • Мнения: 4 059
Еееее кажи, Доне, че не съм много добра. Вчера ти казах, че булката е на Синеморец Animal Joy Cat

# 58
  • Мнения: X
Еееее кажи, Доне, че не съм много добра. Вчера ти казах, че булката е на Синеморец Animal Joy Cat
..Да беее
Сега са уточним и младоженецът къде е
- с точност

# 59
  • Мнения: 2 714
Ако са в двата края на Черноморието, ти доволна ли ще си ? Wink

Готино аватарче си имаш, сърдиш се на Митето или е нещо друго? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт