Спам тема - от 12.08. до когато...

  • 19 718
  • 766
  •   1
Отговори
# 90
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 912
Гуугълче, ако бях в София щях да ви закарам. Тъкмо да видя нещо интересно. Рожденния си ден исках да изкарам на Роженската или Смолянската обсерватория....като по-различно. Но същият френд ми погоди номер от типа "не съм те разбрал, ми имам други планове"
Драмата хич няма да ти бъде спестена. Дето те набарам, такъв скандал ще ти вдигна, че свят ще ти се завий!   Joy
 
Аууу, Риба - пираня. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 91
  • Мнения: 6 978
Гуугълче, ако бях в София щях да ви закарам. Тъкмо да видя нещо интересно. Рожденния си ден исках да изкарам на Роженската или Смолянската обсерватория....като по-различно. Но същият френд ми погоди номер от типа "не съм те разбрал, ми имам други планове"
Драмата хич няма да ти бъде спестена. Дето те набарам, такъв скандал ще ти вдигна, че свят ще ти се завий!   Joy
 
Аууу, Риба - пираня. Stuck Out Tongue Winking Eye
Бе нашия беше разбрал много добре. Може ли да потвърдиш в 12 и после в 14 да се отметнеш. Последния автобус е в 15:50. Ние сме на над час от спирката. Да беше казал предния ден, щяхме да се уговорим с други приятели, ама в неделя следобед никой не е свободен - я се връща скапан от планина, я вече е някъде горе, я не се е уговорил да дойде по-късно на работа в понеделник... простотии. Ако беше получил рядко щастие и не можеше да излезе от WC, разбирам, ама екзистенцианите кризи с тръшкане при големи мъже ми бъркат в здравето. Същия много се чуди защо не може да си намери приятелка - да се чудиш защо наистина.

# 92
  • Мнения: 36 091
хай, колкото по-зряло е едно сирене, толкова е по-подходящо
синявото май не бе съвсем режимно - не помня, защото не го обичам и не ми е на дневен ред
миналото лято пазих много стриктно вм-нв режим и добре свалих
тази година не съм най-стриктна, често ям плодове по много, а и от време на време хляб, сладкиши, биричка ...
кетозата е готина - трябват ти 3-4 дни, за да влезеш в нея, после си всемогъщо-енергичен и в перманентна еуфория - горе-долу така си представям надрусаните
но колкото и  да е готина, похапвам по някой в. и излизам от нея, защото ми действа тотално тоалетно възспиращо
предполагам знаеш - трябва да пиеш много, много, много вода, за да не си навредиш - нещо като като еквивалента на продънена кофа - не е ок, но се свиква
при спорт е добре в. да са повече
мазничкото засища много добре и убива глада за в.
питай, ако нещо ти хрумва, не пиша в темата, но имам идея за основните неща

# 93
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 912
Мъжете питат Бог:
- Защо момичетата са мили и ласкави, а съпругите - такива кучки?
А Бог им отговорил:
- Аз създавам момичетата, вие ги правите съпруги! Joy

# 94
  • Мнения: 15 619
Мъжете питат Бог:
- Защо момичетата са мили и ласкави, а съпругите - такива кучки?
А Бог им отговорил:
- Аз създавам момичетата, вие ги правите съпруги! Joy
Караш ме да се сещам за разни работи.  Joy
Гугълче, остави го да се чуди тоя. Казвам аз, че сегашните тридесетгодишни са тийнове по акъл, не ми вярват. Липсата на ангажимент за друго човешко същество и някои други липси прави хората дебилни.

# 95
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 912
Мъжете питат Бог:
- Защо момичетата са мили и ласкави, а съпругите - такива кучки?
А Бог им отговорил:
- Аз създавам момичетата, вие ги правите съпруги! Joy
Караш ме да се сещам за разни работи.  Joy
Кажи си, де. Не се пристисквай Grinning

# 96
  • Мнения: 15 619
Не е за мене.  Joy    В общи линии. Реплика на несъстояла се секърва. "Тя, гледаш я една такава кротка, мила, пък като се омъжи, направо им разката фамилията/на цялата фамилия/."

Много се смях после. За тяхната снаха пък.  Joy И тя кротка и мила.

Та, тъй, има нещо вярно в оня виц, дето си го пуснала, ама хората не мислят твърде дълго.

# 97
# 98
  • Варна
  • Мнения: 36 776
Бубанка, ето състава на сиренето. Като го гледам би трябвало да е напълно режимно. Аз хапвам по малко, заедно с една свинска наденица и един средно голям розов домат. Днес това ми беше менюто. Ок ли е?

# 99
  • Мнения: 1 297
Джу, голяма драма. Хвани си скорпион, да видим тогава, ти какви мамаскендъли ще вдигаш.

По отношение на пиенето на вода, много зависи каква е водата. Мама купи една машинарийка за вода. Родил съм се с нея. Кафето си правя сутрин с такава вода. Като пия 2-3 чаши, нов човек ставаш

# 100
  • София
  • Мнения: 6 311
Джулайке, кат спряташ скендъла, викай, ше съм бекъп. Simple Smile
Гугле, тва дет разправяш и тийн простотия не е. Тъпо си е /сори/. Намирисва ми, че не кльопа някой. Или точно обратното. Sunglasses Кат имаш зор, свиркай /не се бъзикам, нито се правя на интересен/, ако мога, що не, мое ви разметам дет тряба. Simple Smile
Виде ли са, ако беше у Лозенец, 66 щеше да ти е на пешеходно разстояние. Simple Smile

Хай, казАх ти, наденицата върви с два домата. Сиренето е по желание. Joy

Ментов, ти апна ли яйчицата, та подфана зодиака. Simple Smile

# 101
  • Варна
  • Мнения: 36 776
Свършиха бе, Онзи, много бързо свършиха, тяхната сметка! Другата партида - утре, кат' се добера до магазина.

# 102
  • Мнения: 36 091
хай, по принцип е добре да нямаш голям калориен дефицит, а съвсееем мъничък - тялото се шашка и не сваля, за да не му "открадне" някой запаса, ако усети, че лишението е заплашително много
сиренето е ок, но количеството храна трябва да ти е около двойно /на око за мен/, т. е. да си изяла това веднъж на обяд и веднъж на вечеря, а може и още - по 10на маслини например на всяко ядене
целта не е да гладуваш, за да не се набумкаш като животинка в 3 през нощта примерно
трябва да си сита - ако сега започваш режима, първите дни няма да си сита, ако ще да си изяла пет наденици, защото тялото ще си иска въглехидартите, после то свиква да се наяжда с това, което му даваш
полей добре домата със зехтин също; ако огладнееш след малко, изяж едно-две яйца - по-добре да не свалиш нищо днес, но да дадеш време за адаптация на тялото и да държиш в. далеч от него
става бавно, но не сваляш мускули, а излишните мазнини

мериш обиколки, не килограми

# 103
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 912
Луничке, трябва ми някой, дето.на втори план само да ме подкрепя, за да бъдем 2 срещу един. Иначе знаеш.как сме Рачетата отворим ли уста. Joy

Джу, голяма драма. Хвани си скорпион, да видим тогава, ти какви мамаскендъли ще вдигаш
Ааа, това го минах преди 1-2 месеца. Добре, че не станаха нещата. Че тоя щеше да бъде първият в живота ми.мъж, който бих ошамарила и смачкала като червей. И аз използвам лафа "биг мама скендъл" Joy

# 104
  • Варна
  • Мнения: 36 776
Ох, благодаря ти, страхотно обясняваш. Не, това ми беше една порция, а ядох три пъти през деня по една такава. В промеждутъците пия кафе с малко пълномаслено мляко и малко кокосово масло за да докарам мазнините. Като гледам калориите, ок са, нямам голям дефицит определено.

О, колко си права за глада, можех още поне две порции да глътна, но щеше да ме заболи корем. Дано това се нормализира за ден-два. Аз си имам за сваляне, така че се надявам да не е съвсем бавно, но ще се опитам да съм стриктна напълно до рождения си ден края на септември, когато ще си позволя съвсем малко отклонение и после още един опит за стриктен период до Коледа. Да видим накъде ще отидат нещата.

Айде стига за диети.

Тук вятъра стихна днес, времето ще пусне още мегдан за мераклиите за плаж. Щерката е станала много приятно матова, даже кафенееща и благородно завиждам. Аз съм като сирене бяла открай време, отврат. А баща й е супер мургав. Тя е по средата и много й се кефя.

Общи условия

Активация на акаунт