Спам тема - от 12.08. до когато...

  • 19 696
  • 766
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15 619
Верно съм будала. Беше ми кисело нещо и не ми беше до закачки на тръгване. А можехме да направим фотосесия-наръчник "Как се оказва групова първа помощ на давеща се хубавица" Joy


Или как се давят двама, като се мъчи да изплува ДЖу. Joy
Минала работа! Другеят път да питаш първо тука! Да не объркаш пак тактиките и кондиките!

# 76
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 861
А, бе, просто хич не си падам по такива класическо-блудкави свалки. Ама можеше малко да се побъзикам с момчетата, дето сигурно съм им кака. Joy Да спретнем някоя бъзиклийска снимка.

Поне получих бърз урок от съдбата, пращайки ми тази ситуация. Ще се наложи да ревизирам някои приятелски взаимоотношения Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 15 619
 Какво ще ревизираш!? Това урок ли е, Джу? Просто са ти почесали егото, харесали са те. Какъв урок...

# 78
# 79
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 861
Какво ще ревизираш!? Това урок ли е, Джу? Просто са ти почесали егото, харесали са те. Какъв урок...
Не, друго имах предвид. Някои мои приятели си превишиха "правата", което ми просветна благодарение на тази случка и коментарите за нея. За мъжка ревност иде реч.

# 80
  • Мнения: 15 619
Ревизирай тогава!
На място, веднага щях да направя одит. Да не бъркат усмивката с нещо друго.

# 81
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 861
Ревизирай тогава!
На място, веднага щях да направя одит. Да не бъркат усмивката с нещо друго.
Веднага имаше скендъл и фърча перушина. Тоя цирк френда ми го спретна и преди година и нещо и после каза, че не иска да сме приятели Joy И получи отговор "няма проблем" и така стана 😂 А, бе, зодия Риби...крал на драмата.

# 82
  • Мнения: 15 619
Ревизирай тогава!
На място, веднага щях да направя одит. Да не бъркат усмивката с нещо друго.
Веднага имаше скендъл и фърча перушина. Тоя цирк френда ми го спретна и преди година и нещо и после каза, че не иска да сме приятели Joy И получи отговор "няма проблем" и така стана 😂 А, бе, зодия Риби...крал на драмата.
Абе, не е от зодията, ве! Joy

# 83
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 861
Абе, не е от зодията, ве! Joy
А, не, уе Joy Да не споменавам хаотично му поведение от известно време насам. Имаме  един семеен познат Риби - същият. Там майка ми го отнесе...абс същите циркове с ревности, обсебване, държане на сметка, симулиране. Разбира се, че не всички Рибки са такива, той и моят не беше такъв, ама нещо му гръмна главния бушон...

# 84
  • Мнения: 15 619
piasyk   АльооооУ! И аз съм риби.    Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 11 505
Ко изпуснаф? Пак ли зодиите зачепкахте? Laughing

# 86
  • Мнения: 9 572
Джу, човекът е влюбен, прости му лудостта Laughing

# 87
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 861
Джу, човекът е влюбен, прости му лудостта Laughing
Сакън. От 17г. сега ли тръгна да се влюбва?! Joy

piasyk   АльооооУ! И аз съм риби.    Crossing Arms
Знам. Ай лов ю (тва е тактическо, за да си спестя драмата) Kissing Heart Joy Шегув.

# 88
  • Мнения: 15 619
Драмата хич няма да ти бъде спестена. Дето те набарам, такъв скандал ще ти вдигна, че свят ще ти се завий!   Joy
 

# 89
  • Мнения: 6 970
Как пък не измислиха диета с много въглехидрати? Там съм толкова силна Laughing
Има, моя треньор и такива прави за разни чревоугдници като кака ви Гугилкина. Grinning
Aз без ВХ не мога да живея, то и няма как с по 100+ км на седмица.

И аз като Джу ревизирам мъжки приятелства.

Вчера сме се уговорили с един приятел, че ще гледаме персеидите на Черни връх - аз, МП и той, той ще ни кара, ние и двамата сме без кола в момента. Тей. Звъни ми по обяд да потвърди, че естествено отиваме и да го чакаме в 7 вечерта. И ние доволни и спокойни.
И 2 часа по-късно звъни да ми каже, че мама и баба му се били скарали, и искали ВЕДНАГА да им смени някаква щора. Grinning Говорим за 30+ годишен момък, да не решите, че е на 15. Grinning И такам, да сме се оправяли.
Да отбележа, че МП е много много запален астроном и за него персеидите са ВАЖНИ.
Гледаме в нета - последния 66 до Алеко е в 15:50, сиреч след има няма час, а не е като да ни е близо спирката (пеша от долу случая щеше да е тегавко с огромна раница с всички неща за гледането и спални чували, и тн).
Понеже очаквахме доста по-късно да тръгнем имаше и работа да се довършва, за която трябва комп и нет, и без нея губим пари. Та накрая взехме тежкото решение аз да си остана у дОма и да довършвам работата, а той хукна да гони рейса (беше го хванал на косъм). И те така. Много мразя хора, които решават в последния момент да разсъхнат планове и то с такава малоумна причина. Бягах вечерта в Западния за успокоение.
После въпросния приятел ми писа във фейса някакво странно извинение, че цитирам "бил изпушил и решил да тегли една на всичко и всички", явно тва се отнася до нас. Grinning Ама щял бил да се реваншира. А, айде не. Толкова беше от нас, с ненадеждни хора не ща да имам планове.

Общи условия

Активация на акаунт