Спам тема - от 12.08. до когато...

  • 19 679
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Джу, ама и за високомазнинната ли също?

Ще внимавам. Май го наричат кетоза.

Ааа, снощи бях на прасешка пържола, не съм на монодиета с наденица Simple Smile

# 61
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Джу, ама и за високомазнинната ли също?
Не знам за нея. Ти искаш да отслабнеш или да качиш?

# 62
  • София
  • Мнения: 6 308
Не бе, не съм. Simple Smile Е, гледам да ограничавам или съвсен да спирам леба, а иначе много обичам. Нъл от половин година не пуша  и ми идва повечко апетит. Simple Smile
Чудех как точно, да изразя първата асоциация ден направих кат прочетох наденица и домат. Laughing Че има обидчиви...... А аз в простотия не влагам никакъв умисъл. Simple Smile

Не сте прави за човека с гумичката. Може да се дразни от миризмата на изгоряла  гума. Joy

# 63
  • Мнения: 15 619
Ахаххаха. Може.
Толкоз идеи ми идват га ги чета... Добре, че се въздържам да споделям акъл.   Joy

Аз съм качила четири кила. Добре изглеждат, тяхната кожа, ама ми тежат. Не съм свикнала. Ся още се бия с акъл в главата да правя ли глад или не.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Искам да свалям. С мазната няколко момичета имат потресаващи резултати. Явно номерът е организма да си набавя енергия от протеините и мазнините за сметка на въглехидратите, но полезните - чисто масло, зехтин, маслини, високомаслени млечни. Но при някои млечните трябва да се ограничат, аз съм от тях. И мазнините трябва да се внимава колко са, да не се прекалява.

# 65
  • Мнения: 1 297
Оф, с вас все съм гладен. Отивам да пържа яйца с краве масло.

# 66
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Високомазнинната и НВХ не си ли пречат на някакво ниво?!Т.е. полезни храни от едната да са вредни за другата. Единият ми френд беше на НВХ по здравословни причини и свали 15 кила за 1-2 месеца. Но ходи на диетоложка.

# 67
  • Мнения: 9 571
Как пък не измислиха диета с много въглехидрати? Там съм толкова силна Laughing

# 68
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ами доколкото схващам нисковъглехидратната е временна, не е за постоянно. А мазната е начин на живот. Просто казано, при едната ядеш пържоли и салати, а при другата пържоли, салати и мазнини. Освен това мазната позволява млечни, а другата не. Е, има някои ограничения за млечните, но не е нещо фатално.

# 69
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Моята диета е 5 пъти дневно да ям. Лекарката тъй ми рече Wink.

Не сте прави за човека с гумичката. Може да се дразни от миризмата на изгоряла  гума. Joy
Вай, горкият! Бая зор ще да е видял, докат подпали Wink

# 70
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Тъкмо морето започна да става интересно. Двама спасители настойчиво искаха да ми помогнат, виждайки ме как се чекна, за да вляза в селфи кадър с табелата "Внимание! Подводни ями" Joy Сега се чудя как аджеба са искали да ми помогнат...да ме снимат ли, червен флаг ли да ми боднат? Или.....

# 71
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Ееее, ти не им ли даде шанс, м?

# 72
  • Мнения: 15 619
Тъкмо морето започна да става интересно. Двама спасители настойчиво искаха да ми помогнат, виждайки ме как се чекна, за да вляза в селфи кадър с табелата "Внимание! Подводни ями" Joy Сега се чудя как аджеба са искали да ми помогнат...да ме снимат ли, червен флаг ли да ми боднат? Или.....
Будала!
 Що не ги накара да изкарате една фотосесия?
 Джу, спасената! Джу, повелителката! Джу и спасителите! и дъра бъра... Ся няма ко да се чудиш!      smile3544

# 73
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Верно съм будала. Беше ми кисело нещо и не ми беше до закачки на тръгване. А можехме да направим фотосесия-наръчник "Как се оказва групова първа помощ на давеща се хубавица" Joy

# 74
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Марш обратно, да поправиш пропуска! Simple Smile
Пък ние ще чакаме наръчника.

Общи условия

Активация на акаунт