Той спа с друга

  • 17 144
  • 256
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X


 по-възрастен е, мъж е и ти просто така очакваш да стои и да чака да се решиш ли? Ами ако не го беше потърсила?
По-възрастен - Значи уж знае какво иска
Мъж е - от без значение, кой пол е! Много жени, биха постъпили и с право по - същия начин!
Ии въпросът ти е точно на място!

# 76
  • Мнения: 8 808
Боже господи! Ще ме уморят хората честно! Вземат и се вторачат в някаква несъществена дреболия, а основното, жизненоважното, го замитат под килима ooooh!
Имам един изключително важен въпрос: лекар ли е твоя човек? Ако да, забрави веднага с кого и къде е спал. Той знае за какво става дума при едно нелечимо прогресиращо заболяване без обратен ход, а е готов да бъде до теб. Това ще изкупи абсолютно всичко, което е правил и ще прави в бъдеще. Защото ти ще имаш отчаяна нужда от него с напредване на годините и съм сигурна, че си наясно с това. Ако не си, време е да помислиш по въпроса. Ще ти трябва човек, който разбира какво става с теб и няма нереални очаквания. Човек, който ти вярва и не ти вика: не се превземай толкова. Ей за това трябва да мислиш, не за глупости от рода с кого спал....


Значи, понеже тя е болна и той е наясно с това, му е простено и за в бъдеще...Тъй като е лекар, автоматично му се опрощават всички минали и бъдещи грешки...и понеже тя ще има нужда от него, да си затваря очите той с коя спи.
Желязна логика, думи нямам.

Не разбрахме дали е лекар, този въпрос не беше изяснен, но ако е лекар, да, точно така! И логиката ми е повече от желязна.
Тъй като явно изобщо не си наясно какво значи хронично болен с прогресиращо заболяване, ще ти го кажа накратко: с течение на времето все по-често ще се случва да губи контрол над собственото си тяло. Няма да зависи от нея и ще има нужда някой да я разбира и да й помага. А това е безумно трудно упражнение. Много качества се искат от този млад мъж, за да е адекватен, когато се разчита на него. Още нещо. Има едно понятие: прицелни органи. Всеки болен от нещо, си знае прицелните органи. Това са тези системи в организма, които болестта атакува, извън този за самата болест. Не знам за Паркинсон кои точно са прицелните органи, но знам със сигурност, че един от тях е нервната система. Когато я атакува, ще изпада в депресия. Кой ще я вади от депресиите? Ей този момък, дето го обсъждаме. Безценно е, ако е лекар.  Ще намери начин да се справи. Ако е само някакъв ревльо, не само, че няма да й помогне, ами ще я натовари с неадекватното си поведение. А може и да си плюе на петите.
Няма да е лесно и на него, ако е до нея, изобщо. Затова е дребнаво да се вторачваш в по-незначителните неща, които прави/не прави. Можеш да бъдеш изискващ, когато си напълно способен да държиш живота си в ръце и да се справяш с него. За съжаление на авторката,тя не притежава това безценно право. Трябва да се съобразява с реалностите. Ако откаже, ще бъде трудно. За нея.
Напуши ме смях, че момичето се занимава с дреболии, без да мисли за важното, което със сигурност предстои.

# 77
  • Мнения: 5 482
Авторката каза, че не е лекар. Това за лекаря, Ън, ти си го измисли, незнайно защо.

# 78
  • Мнения: X
Човекът е изпипан манипулаторджия, че и егоцентрик.
Без значение дали си била с него във връзка или не, ако държи на близки отношения с теб, не е здраво да те занимава със сексуалните си афери. Това е садизъм. За всеки е ясно, че ако държи на другия няма да го наказва с унижение от сексуалните си приключения с друга жена. Тебе какво те интересува, че е спал с друга, защо ще ти го споделя щом не сте били сериозно обвързани? Помисли.
Да зашлевиш любим с признание "аз пък чуках друга и и искам да го знаеш щото съм много честен", не е особено любовно. Тотален садист.
Глупости!!!
Че защо да не и каже?
Много добре е направил даже, разбрал е, че тя ще си казва“ чаканото решение“ и е решил да каже истината. По - добре ли за нея щеше да разбере, след като вече започнат отношения, тогава филма щеше да е много по-шокирващ за нея!Така или иначе с сигурност рано или късно щеше да разбере

# 79
  • Мнения: 8 808
Авторката каза, че не е лекар. Това за лекаря, Ън, ти си го измисли, незнайно защо.

Не съм си го измислила аз, някой я питаше преди мен, но няма значение. Лекар или не, важат нещата казани по-горе.

# 80
  • Мнения: X

Мислила съм да си тръгна, но как да го направя след като съм толкова привързана към него както и той към мен, няма как да ви го докажа тук разбира се, но той е до мен във всеки труден момент, подкрепя ме и ме обича , как да му простя тая тъпа грешка?

Чакай, какви толкова трудни моменти имаш, че да те е подкрепил " геройски"?
Надявам се, че не си била болна, нито твой близък е бил, та мъжът да се е разтичал да подкрепя.......

И нека не се залъгваме- спането с другата не е грешка, а съвсем нормално действие от страна на мъж, на когото му се е отворил парашута.

Иска ти се, независимо от отговора, който е чакал от теб, да не е бил в състояние да преспи с друга, както ти ако беше на негово място, нямаше да можеш.
Да, ама няма такова нещо при 99% от мъжете над 20 години.

Явно, не си готова да престанеш да се тормозиш, но поне се пази да не забременееш, че не се знае какво ще ти спретне тогава.

Имам ранен Паркинсон по наследство и имам ежедневни двигателни трудности. Това са моментите в които той ме подкрепя геройски.
Направо ме 😲, след като прочетох това.
Къде ти е акъла? наистина просто искаш драма.
Определено е герой, осен за това, че ти помага и не те оставя, бил е честен още от начало, какво ти трябва повече-обича те! Разбирам те, но погледни реално - вие дори не сте били заедно и  си го разкарвала! Напълно в правото си, ще си, ако се случи сега, дано никога не ти се случва де, но иначе..

# 81
  • Мнения: 15 619
Всички сте прави.
Като не отвръща любовта, когато ние сме решили и както ние сме решили, голяма работа, секс нали има навсякъде. Някои индивиди си живеят чудесно и само със секс. Любовта мое да почака, като се зададе хубав секс.
За паркинсона и горичната жертва на по-възрастния мъж направо ще ме спукате от смях. От кораба-майка ли ви пратиха факс да твърдите какви са му плановете и сметките, че и геройството, за което се изисква насрещна благодарност, че видите ли с такъв голям минус все пак е с нея!?
Вие, самите, пресмятате ли минусите си спрямо мъжете до вас? Огромни такива, видяни със същите очи, с които "видяхте" авторовите, че да се чувствате като изгубени без негово величество и да сте благодарни, че не сте Нещо, ами просто стоят край вас, да ви обгрижват!? Безплатна медицинска сестра ли? Какви глупости втълпявате на авторката, осъзнавате ли?
 

Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 09:58 от luna

# 82
  • София
  • Мнения: 4 303
Ами, ако имахте връзка и той ти е изневерил си в правото си да си гневна. Аз, понеже изневери не търпя бих прекратила връзката си на мига. Но вие реално не сте били във връзка, когато е спал с другата, тъй че нямаш никакво право да се ядосваш. Тоест, ако искаш ядосвай се, но това е голяма глиупост и ще отровиш взаимоотношенията ви занапред.

# 83
  • Мнения: 3 611
Още ли се вързвате на тази пързалка. Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: X
Здравейте!
Скрит текст:
Първо искам да се извиня за дългия текст който ви предстои. Пиша ви за да ви споделя една моя мъка която продължава вече година. Някои от вас може да ми се смеят или да ме сметнат за несериозна но чувствата ми са истински. Имам връзка с мъж значително по-голям от мен. Месеци преди да се съберем ме преследваше ( в добрия смисъл), пишеше ми всеки ден, тревожеше се за мен , страшно е мил с мен и до ден днешен ,но в началото аз някак не изпитвах тръпка към него. Той много искаше да е с мен и му личеше от километри, реших че щом не мога категорично да му кажа "не" значи все пак изпитвам нещо към него...така и беше. Казах му че имам нужда от малко време да помисля дали искам да бъда с него, той го прие съвсем нормално както всяко нещо което съм му казвала. Беше ми споменал че негова дългогодишна приятелка го е поканила на гости и ще остане там 2-3 дни. Зарадвах се , че ще си почине малко, но нямах идея какво ще ми предстои. Искам дебело да подчертая, че през целия си престой там той не ме потърси нито веднъж. Когато се върна веднага ми писа, липсваше ми през цялото време и аз вече бях готова с отговора си, но преди да го зарадвам той ми каза че докато е бил там е спал с друга жена. Жена с която се беше запознал онлайн чрез друга приятелка два месеца преди с него да започнем да излизаме и да започна да обмислям решението си. Споделяше ми за нея и едновременно се обясняваше в любов на мен. Един ден тя го беше обидила много сериозно и той ми каза че никога повече няма да си пише с нея и аз бях облекчена. Когато ми съобщи че е спал с нея нещо в мен се срина, за пръв път изпитах такъв гняв във себе си, доста по-късно преди да се съберем все още му разказах как съм се почувствала и той се разплака, каза че не е имал намерения да ме наранява и тогава е бил глупак. Както  и да е, доста време мина и най-накрая се събрахме, той ме заобича още повече както и аз, умирам за него, обичам всеки сантиметър от него и миговете прекарани с него са най-блажените. Но тази болка остана, всеки път когато чуя името на въпросния град както и на въпросната жена ме обливат топли вълни. Знам че оттогава мина година, но не мога да възстановя раната, може би защото съм още много млада, само на 20 и за пръв път се сблъсквам с реалността, но е факт че дори в момента когато ви споделям имам огромна буца в гърлото. Моля ви за съвет, моля ви за помощ.
1.поредния льольо, който сваля всяка в пола и търби навред
2.нямали сте връзка
3.той спи с някоя, щом му падне сгоден случай
4.ти си на 20, да позная ли, че той е на "огромните" 25-26?
Изводи:
1.ти си много млада за сериозна връзка
2.той не струва
3.а колко още мъже ще има в живота ти....за всеки ли така ще страдаш?!

# 85
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Присъдата е адекватна!Браво!

# 86
  • Мнения: 30 802
Първо, този е изпечен манипулатор. Най-вероятно е от породата скрити женомразци. Техниката, която прилага, да ти каже, че е спал с друга, е изпитана - нарича се обвързване чрез страх. Плашиш женичката колко си вървежен и как ако тя не направи мост и не се врътне на пета, може да те загуби. Особено ако е финансово привлекателен.

Това го прави, защото иначе жена на 20 много лесно може да си каже - абе това май не е за мен. Но при жените има едно нещо - мазохисти сме и като си наумим нещо, действаме докрай. Та той като е подплашил момата, че ще го изпусне, е натиснал правилното копче в психиката. Дръж, че изпускаш.

Идеално е, че не са правили секс и тя може да види още преди връзката що за чудо има насреща си. Това е токсичен мъж. Най-вероятно и нарцис. Накарва я да се влюби, и после цял живот ще й пили нервите и ще й подтиска душата.

# 87
  • Мнения: 138
Първо искам да благодаря на всички за изказаните мнения. Не беше нужно да подхвърляте подигравки защото съм споделила тази случка. Да, не съм права че го обвинявах че е спор с някаква защото все още не сме били заедно, но съм права да мисля че не е коректно да повтаряш на някоя колко я обичаш и как не си срещал друга като нея и в същото време да идеш и да си направиш кефа

# 88
  • Мнения: 9 196
Всички сте прави.
Като не отвръща любовта, когато ние сме решили и както ние сме решили, голяма работа, секс нали има навсякъде. Някои индивиди си живеят чудесно и само със секс. Любовта мое да почака, като се зададе хубав секс.
За паркинсона и горичната жертва на по-възрастния мъж направо ще ме спукате от смях. От кораба-майка ли ви пратиха факс да твърдите какви са му плановете и сметките, че и геройството, за което се изисква насрещна благодарност, че видите ли с такъв голям минус все пак е с нея!?
Вие, самите, пресмятате ли минусите си спрямо мъжете до вас? Огромни такива, видяни със същите очи, с които "видяхте" авторовите, че да се чувствате като изгубени без негово величество и да сте благодарни, че не сте Нещо, ами просто стоят край вас, да ви обгрижват!? Безплатна медицинска сестра ли? Какви глупости втълпявате на авторката, осъзнавате ли?
 


Абе геройство си е да се обвържеш с настоящ инвалид, сега, хайде да не се правим на такива самаряни ... колко биха го направили от списващите тук? Аз лично - не.

# 89
  • Мнения: 19 883
Те се хванаха, че бил спал с някоя бамбина преди да е обвързан с нея. И си бил в правото човека. Добре, това ясно, спал, спал. А кому е нужно после да се прави на честен и да ѝ се обяснява едновременно в любов и в същото време да ѝ говори как спал с другата жена (това тя го сподели). Това не само е проява на лош вкус, но и отвратително цинично и садистично към човек, в който уж си влюбен и на когото държиш, искаш да имаш отношения. Има хора, които минават през чувството на вина на другия, за да се чувстват силни. В случая виждаме класически пример – "аз се грижа за теб, подкрепям те, мил съм с теб, много те обичам и затова ти си ми длъжна за всичко". Не го казва директно, разбира се, това се случва през поведението му.
И, да, това са токсични хора.

Общи условия

Активация на акаунт