Той спа с друга

  • 17 146
  • 256
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Здравейте! Първо искам да се извиня за дългия текст който ви предстои. Пиша ви за да ви споделя една моя мъка която продължава вече година. Някои от вас може да ми се смеят или да ме сметнат за несериозна но чувствата ми са истински. Имам връзка с мъж значително по-голям от мен. Месеци преди да се съберем ме преследваше ( в добрия смисъл), пишеше ми всеки ден, тревожеше се за мен , страшно е мил с мен и до ден днешен ,но в началото аз някак не изпитвах тръпка към него. Той много искаше да е с мен и му личеше от километри, реших че щом не мога категорично да му кажа "не" значи все пак изпитвам нещо към него...така и беше. Казах му че имам нужда от малко време да помисля дали искам да бъда с него, той го прие съвсем нормално както всяко нещо което съм му казвала. Беше ми споменал че негова дългогодишна приятелка го е поканила на гости и ще остане там 2-3 дни. Зарадвах се , че ще си почине малко, но нямах идея какво ще ми предстои. Искам дебело да подчертая, че през целия си престой там той не ме потърси нито веднъж. Когато се върна веднага ми писа, липсваше ми през цялото време и аз вече бях готова с отговора си, но преди да го зарадвам той ми каза че докато е бил там е спал с друга жена. Жена с която се беше запознал онлайн чрез друга приятелка два месеца преди с него да започнем да излизаме и да започна да обмислям решението си. Споделяше ми за нея и едновременно се обясняваше в любов на мен. Един ден тя го беше обидила много сериозно и той ми каза че никога повече няма да си пише с нея и аз бях облекчена. Когато ми съобщи че е спал с нея нещо в мен се срина, за пръв път изпитах такъв гняв във себе си, доста по-късно преди да се съберем все още му разказах как съм се почувствала и той се разплака, каза че не е имал намерения да ме наранява и тогава е бил глупак. Както  и да е, доста време мина и най-накрая се събрахме, той ме заобича още повече както и аз, умирам за него, обичам всеки сантиметър от него и миговете прекарани с него са най-блажените. Но тази болка остана, всеки път когато чуя името на въпросния град както и на въпросната жена ме обливат топли вълни. Знам че оттогава мина година, но не мога да възстановя раната, може би защото съм още много млада, само на 20 и за пръв път се сблъсквам с реалността, но е факт че дори в момента когато ви споделям имам огромна буца в гърлото. Моля ви за съвет, моля ви за помощ.

# 1
  • Мнения: 9 196
Спал е с нея, преди да спи с тебе, какъв е проблема?

# 2
  • Мнения: 8 247
Нещо пропуснах проблема в целият пост. Със сигурност е имал други жени преди теб и?

# 3
  • Мнения: 305
Аз не съм на 20 и въпреки това изпитвах нещо подобно на теб, което година и половина трови връзката ми. И накрая не издържах. Който както иска да го приема, аз не ревнувах, изпитвах гняв и една огромна болка.  

# 4
  • Мнения: 138
Да, така е, но правилно ли е да го прави след изчерпателните си обяснения в любов към мен и след като му казах че ще му кажа решението си след като се върне?

# 5
  • Мнения: 305
Или поне да не ти казва.
Мен това ме уби и уби връзката ни- искал да е честен. Не беше спал с нея, но все тая.

# 6
  • Мнения: 138
Нещо пропуснах проблема в целият пост. Със сигурност е имал други жени преди теб и?

Знам че е имал жени и то доста преди мен, не е в това проблема, той спа с друга докато аз на километри от него обмислях дали е редно да съм с толкова по-голям от мен, дали изпитвам нещо към него, също преди да замине му бях казала че ще ми липсва, а той не ме потърси нито веднъж

# 7
  • Мнения: 3 611
Нещо пропуснах проблема в целият пост. Със сигурност е имал други жени преди теб и?

Знам че е имал жени и то доста преди мен, не е в това проблема, той спа с друга докато аз на километри от него обмислях дали е редно да съм с толкова по-голям от мен, дали изпитвам нещо към него, също преди да замине му бях казала че ще ми липсва, а той не ме потърси нито веднъж
Да ти имам проблемите. Що да не спи с друга, още повече че реално не сте имали връзка. Отделно пишеш, че е много по-голям от теб и ти самата не знаеш какво ще правиш.
Съвет - измъквай се от тази каша овреме и не го мисли. Все ще си намери друго младо агнешко да му сваля звезди.

п.п. Впрочем замисляла ли си се защо ти е казал, че е спал с друга? Дали не е за да му се вържеш още повече?

Последна редакция: нд, 12 авг 2018, 20:11 от Аниш

# 8
  • Мнения: 2 495
Ами, в следващите 20 години ще ти се случат случки ,при които ще ти се налага да си преглътнеш егото и да си гневна.Не само заради това ,че мъж ти е изневерил.Ще разбереш и ,че това не е най-голямата драма.Това е животът ,приготви се .
Ако ти идва в по-вече,като при другата потребителка ,разделете се.

# 9
  • Мнения: 2 127
Било е, докато ти си се чудила сърби ли те, боли ли те. В такава ситуация не ти дължи вярност. Бил спал с друга, докато се чудиш искаш ли да сте заедно, той пък месеци наред е търчал след теб, докато се начудиш какво по-точно искаш.
Но пък е нещо, което надали ще спре да те трови и от теб зависи дали ще ви скапе отношенията.

# 10
  • София
  • Мнения: 24 839
Да, така е, но правилно ли е да го прави след изчерпателните си обяснения в любов към мен и след като му казах че ще му кажа решението си след като се върне?
Не е правилно- нито да бъдеш с " баща " си, нито да ти разказва къде и с коя е спал.
Въобще не е искал да бъде честен, а да си начеше егото и да те стресне- видиш ли, винаги може да преспи с някоя, щото е много вървежен.

Намери сили и си тръгни докато е време- една година тормоз ти струва кефа, който си е направил.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 36 606
А може да й е признал за другата за да може тя да се уплаши, да включи чувството за собственост и да спре да се колебае.

# 12
  • Мнения: 138
Било е, докато ти си се чудила сърби ли те, боли ли те. В такава ситуация не ти дължи вярност. Бил спал с друга, докато се чудиш искаш ли да сте заедно, той пък месеци наред е търчал след теб, докато се начудиш какво по-точно искаш.
Но пък е нещо, което надали ще спре да те трови и от теб зависи дали ще ви скапе отношенията.

Добре, не съм ли права поне малко в това което написах? Да подскачам от радост че го е направил ли? Съгласна съм че не е кой знае какво, но  дълго време повтаряйки си тази мисъл не стигнах до никъде.

# 13
  • Мнения: 3 611
Добре, не съм ли права поне малко в това което написах?
...
Не, не си.

# 14
  • Мнения: 138
Да, така е, но правилно ли е да го прави след изчерпателните си обяснения в любов към мен и след като му казах че ще му кажа решението си след като се върне?
Не е правилно- нито да бъдеш с " баща " си, нито да ти разказва къде и с коя е спал.
Въобще не е искал да бъде честен, а да си начеше егото и да те стресне- видиш ли, винаги може да преспи с някоя, щото е много вървежен.

Намери сили и си тръгни докато е време- една година тормоз ти струва кефа, който си е направил.


Мислила съм да си тръгна, но как да го направя след като съм толкова привързана към него както и той към мен, няма как да ви го докажа тук разбира се, но той е до мен във всеки труден момент, подкрепя ме и ме обича , как да му простя тая тъпа грешка?

Общи условия

Активация на акаунт