Той спа с друга

  • 17 145
  • 256
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 749
Хубаво я съветвате, но забравяте че на 20г и със заболяване момичето е много крехко психически...едва ли не си мисли, че няма да има други мъже, освен този. Той пък от друга страна се възползва от нея, наказва я, и си чеше дъртото его с нея...

# 46
  • Мнения: 15 575
А защо не помислите, че авторката е щастливка, защото въпреки заболяването си е срещнала мъж, който я обича, подкрепя я и иска да бъде до нея? Има ли значение, че е спал с някаква си преди година, когато между тях не е имало нищо? И какво, ако си е признал, за да я накара да ревнува - не е ли възможно да го е направил, защото е имал чувства към нея и по някакъв начин е искал да събуди чувства и у нея, пък макар и с ревност? Защо трябва задължително да му омръзне? Как пък разбрахте, че след време ще я смени с друга? Този мъж реално не е направил нищо лошо спрямо авторката, а вие искате от нея да го зареже, защото може би един ден нещо си щяло да се случи. Ами, ако не се случи? Можете ли да гарантирате, че наистина ще стане така, както го описвате? Ако не, то не мисля, че е редно да давате толкова крайни съвети. Че и насилник, садист и какъв ли още не го изкарахте

Авторката - това е специално за теб

Скрит текст:
Имам братовчедка, която на 5 годишна възраст е получила парализа на долните крайници и от тогава не може да си движи краката от колената надолу. Цял живот я гледаха родителите й, като писано яйце. Когато стана на 27 се запозна с един мъж, който беше разведен с голяма дъщеря. Родителите й направиха всичко възможно да ги разделят, защото се страхуваха, че само ще я използва и не можеха да повярват, че здрав, прав мъж би се обвързал с дъщеря им. Но ето, че се случи - той я обичаше много, предложи й да се омъжи за него, направиха сватба и вече 17 години са заедно. Имат прекрасна, здрава и хубава дъщеря на 15 години, щастливи са, той се грижи за нея до ден днешен и всичко е наред. Не ти разказвам този случай, за да наблегна на заболяването ти, което нямам представа колко точно е сериозно, разказвам ти го, за да ти покажа, че всичко е възможно на този свят. Да, ти си още млада, затова горещо ти препоръчвам да не бързаш със сватби и деца все още, но ако си щастлива с този човек, ако наистина те обича и се грижи за теб, то преглътни тази случка, която вече е в миналото ви и се радвай на това, което този мъж ти дава.

# 47
  • Мнения: 35 968
поредният ревлив мъж?
като чуя за някой, който е понабил приятелката си или й поизневерил и после се е разревал, ми се сгажда
защото този "честен" човечец е можел поне да спести признанието колко е търсен от разни други Rolling Eyes

Lady Cassiopeia Duva, той се е обяснявал в любов на авторката, а после е отърчал при друга - който наистина обича, не скача в друго легло дори и чувствата му да не са споделени
"да я накара да ревнува" си е гадничко и не е основа за добра връзка

# 48
  • Мнения: 138
А защо не помислите, че авторката е щастливка, защото въпреки заболяването си е срещнала мъж, който я обича, подкрепя я и иска да бъде до нея? Има ли значение, че е спал с някаква си преди година, когато между тях не е имало нищо? И какво, ако си е признал, за да я накара да ревнува - не е ли възможно да го е направил, защото е имал чувства към нея и по някакъв начин е искал да събуди чувства и у нея, пък макар и с ревност? Защо трябва задължително да му омръзне? Как пък разбрахте, че след време ще я смени с друга? Този мъж реално не е направил нищо лошо спрямо авторката, а вие искате от нея да го зареже, защото може би един ден нещо си щяло да се случи. Ами, ако не се случи? Можете ли да гарантирате, че наистина ще стане така, както го описвате? Ако не, то не мисля, че е редно да давате толкова крайни съвети. Че и насилник, садист и какъв ли още не го изкарахте

Авторката - това е специално за теб

Скрит текст:
Имам братовчедка, която на 5 годишна възраст е получила парализа на долните крайници и от тогава не може да си движи краката от колената надолу. Цял живот я гледаха родителите й, като писано яйце. Когато стана на 27 се запозна с един мъж, който беше разведен с голяма дъщеря. Родителите й направиха всичко възможно да ги разделят, защото се страхуваха, че само ще я използва и не можеха да повярват, че здрав, прав мъж би се обвързал с дъщеря им. Но ето, че се случи - той я обичаше много, предложи й да се омъжи за него, направиха сватба и вече 17 години са заедно. Имат прекрасна, здрава и хубава дъщеря на 15 години, щастливи са, той се грижи за нея до ден днешен и всичко е наред. Не ти разказвам този случай, за да наблегна на заболяването ти, което нямам представа колко точно е сериозно, разказвам ти го, за да ти покажа, че всичко е възможно на този свят. Да, ти си още млада, затова горещо ти препоръчвам да не бързаш със сватби и деца все още, но ако си щастлива с този човек, ако наистина те обича и се грижи за теб, то преглътни тази случка, която вече е в миналото ви и се радвай на това, което този мъж ти дава.

Благодаря много и от сърце!

# 49
  • Мнения: 15 575
Lady Cassiopeia Duva, той се е обяснявал в любов на авторката, а после е отърчал при друга - който наистина обича, не скача в друго легло дори и чувствата му да не са споделени
"да я накара да ревнува" си е гадничко и не е основа за добра връзка

Каквото и да е направил го е направил преди да има каквато и да е връзка с авторката. Признал го е, най-вероятно, за да я накара да ревнува, а може и да е искал да започнат на чисто. Нямам представа за мотивите му. И за мен постъпката му е била глупава, но реално те не са имали нищо общо тогава и той е имал право да прави каквото си поиска - тя също. Но не мисля, че след като вече имат връзка и авторката се чувства щастлива, обичана и подкрепяна трябва да прекъсне връзката си с него заради нещо, случило се преди време, което по никакъв начин не я касае, защото тя не е била обвързана с него. Според мен в този случай излишно се създава драма там, където я няма.

# 50
  • Мнения: 35 968
как се обясняваш в любов на някоя и си давате кратко! време тя да си помисли, а после отиваш при друга - ти наистина ли вярваш, че това е любов? литнал при другарка някаква за 2-3 дни и не е успял да си удържи панталона вдигнат ... любов? ЛЮБОВ?  Rolling Eyes
 

# 51
  • Мнения: 25 749
Дори и да е било нещо, което не е за изпускане, и казвате те са били свободни...кому е нужно да и споделя още преди да са водили разговори...Намирисва ми на дърт играч, дано не съм права.

# 52
  • Мнения: 1 297
как се обясняваш в любов на някоя и си давате кратко! време тя да си помисли, а после отиваш при друга - ти наистина ли вярваш, че това е любов? литнал при другарка някаква за 2-3 дни и не е успял да си удържи панталона вдигнат ... любов? ЛЮБОВ?  Rolling Eyes
 
Пълни глупости. Любовта и секса, нямат нищо общо.

# 53
  • Мнения: 35 968
как се обясняваш в любов на някоя и си давате кратко! време тя да си помисли, а после отиваш при друга - ти наистина ли вярваш, че това е любов? литнал при другарка някаква за 2-3 дни и не е успял да си удържи панталона вдигнат ... любов? ЛЮБОВ?  Rolling Eyes
 
Пълни глупости. Любовта и секса, нямат нищо общо.

за теб нямат
за мен имат

# 54
  • Мнения: 25 749
]Пълни глупости. Любовта и секса, нямат нищо общо.
Защото си мъж ли го казваш или наистина мислиш, че ако обичаш един човек, спокойно можеш да се шлякаш с друг.

# 55
  • Мнения: 3 611
Не зная за другите, но аз за доказан Паркинсон по наследство не съм чувала/чела. Освен това в цялата картинка липсват родителите.

# 56
  • Мнения: 1 297
как се обясняваш в любов на някоя и си давате кратко! време тя да си помисли, а после отиваш при друга - ти наистина ли вярваш, че това е любов? литнал при другарка някаква за 2-3 дни и не е успял да си удържи панталона вдигнат ... любов? ЛЮБОВ?  Rolling Eyes
 
Пълни глупости. Любовта и секса, нямат нищо общо.

за теб нямат
за мен имат
Опитваш се да компрометираш темата. Историята е по-скоро тъжна, от колкото за подигравка.

# 57
  • Мнения: 138
Не зная за другите, но аз за доказан Паркинсон по наследство не съм чувала/чела. Освен това в цялата картинка липсват родителите.

Няма да коментирам болестта и родителите си

# 58
  • Мнения: 15 575
Колкото хора - толкова мнения. Авторката сама трябва да си направи сметката как точно стоят нещата в нейната връзка и как да процедира в бъдеще. И пак ще повторя - да се пази от брак и деца поне за момента, докато види как ще се развие връзката в следващите няколко години. Млада е, има достатъчно време да изчака.

# 59
  • Мнения: 523
]Пълни глупости. Любовта и секса, нямат нищо общо.
Защото си мъж ли го казваш или наистина мислиш, че ако обичаш един човек, спокойно можеш да се шлякаш с друг.
Аз не съм мъж и за мен също любовта и секса не винаги са свързани! Много обърквате историята,нищо лошо не е направил човека. Правело му се,правил го е. Няколко месеца тичал след нея,тя не спи с него и си го е потърсил другаде. Не са имали връзка,че да го броим за изневяра. Това че изпитвам нещо към някого,а той има нужда от време,не означава че нямам нужди!  На мен лично ми е по- обидно някой да има нужда да мисли няколко месеца дали иска да е с мен. Не мисля,че мента искаше да каже,че когато обича някого и са във връзка няма проблем да спи с други.

Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 18:23 от Жабаа_жаборанаа

Общи условия

Активация на акаунт