Той спа с друга

  • 17 188
  • 256
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 260
И аз така мисля. Казал го е за да я накаже за чакането

# 31
  • Мнения: 6 783
На колко години е този мъж? Аз като бах на 20 и 25 годишните ми се струваха бая големи.... та ако е под 30 бих могла да оправдая глупавото му признание. Ако обаче е над 30 за мен определено е или тотален глупак или голям гадняр.

# 32
  • София
  • Мнения: 24 839

Мислила съм да си тръгна, но как да го направя след като съм толкова привързана към него както и той към мен, няма как да ви го докажа тук разбира се, но той е до мен във всеки труден момент, подкрепя ме и ме обича , как да му простя тая тъпа грешка?

Чакай, какви толкова трудни моменти имаш, че да те е подкрепил " геройски"?
Надявам се, че не си била болна, нито твой близък е бил, та мъжът да се е разтичал да подкрепя.......

И нека не се залъгваме- спането с другата не е грешка, а съвсем нормално действие от страна на мъж, на когото му се е отворил парашута.

Иска ти се, независимо от отговора, който е чакал от теб, да не е бил в състояние да преспи с друга, както ти ако беше на негово място, нямаше да можеш.
Да, ама няма такова нещо при 99% от мъжете над 20 години.

Явно, не си готова да престанеш да се тормозиш, но поне се пази да не забременееш, че не се знае какво ще ти спретне тогава.

# 33
  • Мнения: 138
Добре, един мъж може да спи със която си поиска преди началото на връзката, все пак това мъж и има определени нужди , съгласна съм че не съм особено права да се сърдя, но също мисля че на мое място доста жени и момичета биха се чувствали по същия начин. Определено не е нещо приятно.

Сигурно преувеличавам толкова защото съм млада и глупава (все още незапозната със истинските проблеми)

Тогава какво правиш с мъж, който е доста по-голям от теб и същевременно с доста повече опит? Ако отговора е, че се чувстваш добре с него, обичаш го и след, като вече официално сте заедно не те е наранявал по никакъв начин, значи просто преглътни тази случка, която е станала преди доста време /още, когато не е имало нищо сериозно между вас/ и продължи да бъдеш щастлива с този човек, радвай се на любовта ви и не позволявай сенки от миналото да тровят връзката ви. Ако, обаче има и други случки, които са те карали да се чувстваш зле или, ако егото ти е прекалено голямо и не ти дава да преглътнеш тази случка, то просто слагай чертата, изстрадай си любовта известно време /защото времето е най-добрия лечител/ и след време си намери друг мъж, който да те прави щастлива. А тази връзка я приеми, като един урок, който те е направила по-мъдра и силна в живота

Благодаря за отговора! Щастлива съм с него и смятам да продължа да бъда. Ще преглътна това.

# 34
  • Мнения: 251
А какво прави 20 годишно девойче с някакъв чичак? Какво очакваш от него? Накрая ще те забремени, ти ще гледаш детето, а той ще ходи по други градове, да се забавлява с какички от интернета.
Намери си мъж на твоите години. Още си прекалено малка да се закачаш с чичковци.

# 35
  • Down south
  • Мнения: 7 722
Да, така е, но правилно ли е да го прави след изчерпателните си обяснения в любов към мен и след като му казах че ще му кажа решението си след като се върне?
Докато не си дала отговор, не мисля, че можеш да имаш претенции към това, с кой се среща, с кой спи и пр. Все пак и двамата на този етап сте били свободни.

# 36
  • Мнения: 138

Мислила съм да си тръгна, но как да го направя след като съм толкова привързана към него както и той към мен, няма как да ви го докажа тук разбира се, но той е до мен във всеки труден момент, подкрепя ме и ме обича , как да му простя тая тъпа грешка?

Чакай, какви толкова трудни моменти имаш, че да те е подкрепил " геройски"?
Надявам се, че не си била болна, нито твой близък е бил, та мъжът да се е разтичал да подкрепя.......

И нека не се залъгваме- спането с другата не е грешка, а съвсем нормално действие от страна на мъж, на когото му се е отворил парашута.

Иска ти се, независимо от отговора, който е чакал от теб, да не е бил в състояние да преспи с друга, както ти ако беше на негово място, нямаше да можеш.
Да, ама няма такова нещо при 99% от мъжете над 20 години.

Явно, не си готова да престанеш да се тормозиш, но поне се пази да не забременееш, че не се знае какво ще ти спретне тогава.

Имам ранен Паркинсон по наследство и имам ежедневни двигателни трудности. Това са моментите в които той ме подкрепя геройски.

# 37
  • Мнения: 3 662
Благодаря за отговора! Щастлива съм с него и смятам да продължа да бъда. Ще преглътна това.
Тогава що пусна пърз..., опа, темата?

# 38
  • Мнения: 20 022
Значи той е лекар, а ти си му пациентка? Спомена горе и жена лекар Ралица. Не пускай толкова лични детайли.

# 39
  • Мнения: 138
Значи той е лекар, а ти си му пациентка? Спомена горе и жена лекар Ралица. Не пускай толкова лични детайли.

Нищо общо

# 40
  • Мнения: 251
Само да ти кажа, че пак ще спи с друга. Рано или късно. Ама, спасявай се, както искаш.

# 41
  • Мнения: X
Да зашлевиш любим с признание "аз пък чуках друга и и искам да го знаеш щото съм много честен", не е особено любовно. Тотален садист.
Или обикновен тъпунгел.

# 42
  • Мнения: 5 260
Ох. Не. Тоя ще те манипулира и с факта, че си болна, но той те подкрепя и е с теб.
Ако те обичаше истински нямаше да се прави на мъж с коя е спал. Отваряй си очите на 4 за евентуални признаци на психо насилник.

# 43
  • Мнения: 251
Ох. Не. Тоя ще те манипулира и с факта, че си болна, но той те подкрепя и е с теб.
Ако те обичаше истински нямаше да се прави на мъж с коя е спал. Отваряй си очите на 4 за евентуални признаци на психо насилник.

А, това исках и аз да кажа. Понеже тя е болна и той я подкрепя, все някога ще му писне (плюс, че е вече на възраст) и ще тръгне по други мацки. Цяло чудо ще е, ако не я остави.

# 44
  • Мнения: 5 260
Авторке, съжалявам за състоянието ти, но мисля, че трябва да си гледаш здравето и спокойствието повече отколкото да мислиш за това къде си го е развявал господина. Едва ли имаш нужда от  разговори за похожденията му и това едва ли ти помага.

Общи условия

Активация на акаунт