Той спа с друга

  • 17 244
  • 256
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 127
Ами... не, за мен  не си права.
Но пък на твое място предполагам, че бих се чувствала по подобен начин. Ама помисли пък малко от другата гледна точка. Постави се в ситуацията, в която ти си влюбена в някого, търсиш контакт с него, той е наясно, че искаш нещо повече от приятелство и месеци наред този човек така и не прави своите 5 крачки. Аз бих си направила извода, че този човек просто не ме иска достатъчно. Бих се възползвала, ако изпадне нещо странично, защото аз на практика нямам връзка и ангажимент към този, след когото търча. Само че най-вероятно направо бих спряла да търча, който е искал да е с мен, да е бил. И така.

# 16
  • Мнения: 15 766
Според мен въпроса не е дали е спал или не с друга, докато отношенията ви още не са били на никакво ниво, а защо продължаваш да чуваш името на тази жена вече година след случката, при положение, че и двамата вече сте сериозно обвързани един с друг?

# 17
  • Мнения: X
Било е, докато ти си се чудила сърби ли те, боли ли те. В такава ситуация не ти дължи вярност.
Разбира се, че не ѝ дължи вярност. Обаче, ако не на нея, поне на себе сии себеуважението си, дължи за си държи плямпалника затворен, а не да се изповядва с коя кога и как е спал. Егаси заспалия суяк.

# 18
  • Мнения: 11 505
Мислила съм да си тръгна, но как да го направя след като съм толкова привързана към него както и той към мен, няма как да ви го докажа тук разбира се, но той е до мен във всеки труден момент, подкрепя ме и ме обича , как да му простя тая тъпа грешка?

Изначално мисленето Ви е грешно. Не може да се говори за грешки и прошки, след като случката е преди да имате връзка с този човек.


# 19
  • Мнения: 138
Според мен въпроса не е дали е спал или не с друга, докато отношенията ви още не са били на никакво ниво, а защо продължаваш да чуваш името на тази жена вече година след случката, при положение, че и двамата вече сте сериозно обвързани един с друг?

След дълга караница на тази тема и двамата се разбрахме да не споменаваме този жена, не чувам името й от него  а го чувам от обществото, във случайни ситуации, някой спомене за много добър лекар в еди кой си град и тя по "щастлива" случайност се казва Ралица

# 20
  • Мнения: 2 127
Било е, докато ти си се чудила сърби ли те, боли ли те. В такава ситуация не ти дължи вярност.
Разбира се, че не ѝ дължи вярност. Обаче, ако не на нея, поне на себе сии себеуважението си, дължи за си държи плямпалника затворен, а не да се изповядва с коя кога и как е спал. Егаси заспалия суяк.
Тъпотията, че й е казал изобщо не я коментирам.
Kayahnna, това, че се чувстваш така е нормално, но това не отменя факта, че нямаш право да му се сърдиш. Всъщност имаш, но за това, че е намерил за необходимо да го сподели тъкмо с теб, а не за самото деяние. Но ако тръгнете от сега да си вадите кирливите ризи на тема "какво беше преди да се вземем" и му тропаш с краче, че ето, бил спал с друга, докато ти си решавала ще ли бъдете заедно, няма ли, то той със същото право може да се обърне и да тропне и той със същото краче, че си го мотала с месеци и е трябвало да замине да се види с позната и да не ти пише, че да се сетиш, че искаш да си с него, а не само да ти чеше егото с внимание.

# 21
  • Мнения: 5 274
Грешката му е, че ти е казал. Твоята грешка пък е, че продължаваш да си с него при положение, че това те мъчи. Няма да се учудя и да ти го е казал за да те накара да ревнуваш и така да те накаже за дългото чакане. Ако е така, значи си имаш работа с изкусен манипулатор. След време ще ти втълпява как е можел да бъде с която си поиска, а ти трябва да си благодарна, че е избрал теб.

# 22
  • Мнения: 138
Добре, един мъж може да спи със която си поиска преди началото на връзката, все пак това мъж и има определени нужди , съгласна съм че не съм особено права да се сърдя, но също мисля че на мое място доста жени и момичета биха се чувствали по същия начин. Определено не е нещо приятно.

Сигурно преувеличавам толкова защото съм млада и глупава (все още незапозната със истинските проблеми)

# 23
  • Мнения: 5 613
Ама ти казваш, че той е спал с нея, после ти е казал и много след това сте започнали връзката. Всичко ви върви нормално, обичате се, но ти се сърдиш за нещо, което е станало преди теб. Изобщо не си права.

# 24
  • Мнения: 138
Грешката му е, че ти е казал. Твоята грешка пък е, че продължаваш да си с него при положение, че това те мъчи. Няма да се учудя и да ти го е казал за да те накара да ревнуваш и така да те накаже за дългото чакане. Ако е така, значи си имаш работа с изкусен манипулатор. След време ще ти втълпява как е можел да бъде с която си поиска, а ти трябва да си благодарна, че е избрал теб.

Не мисля , определено не е такъв, много е чувствителен и мрази манипулации, оправдава се с това че е бил глупак, бил наранен от това че съм го карала да чака, колко ли пъти му казвах че щеше да е 1000й пъти по-добре въобще да не ми казва, но както вече казах, искал да бъде честен с мен

# 25
  • Мнения: 3 695
Сигурно преувеличавам толкова защото съм млада и глупава (все още незапозната със истинските проблеми)
Младостта не е оправдание да си глупава. На 20 аз имах само любовници за секс и държах да си знаят мястото, пък и да ти кажа повечето от тях бяха доволни от сделката. Тръгнеше ли някой да ми сваля звезди заминаваше директно в рисайкъл бин-а, без право на връщане.
Сега е времето да живееш, да учиш, да се развиваш. Какво си седнала да ревеш за един дърт манипулатор.

# 26
  • Мнения: 11 505
Добре, един мъж може да спи със която си поиска преди началото на връзката, все пак това мъж и има определени нужди , съгласна съм че не съм особено права да се сърдя, но също мисля че на мое място доста жени и момичета биха се чувствали по същия начин. Определено не е нещо приятно.

Каква е целта на темата Ви? Млада сте, не се задушавайте с идиотски мисли за това кой, как и колко неприятно би се чувствал. Нямате повод за сръдни и наранени чувства. Живейте и се радвайте на връзката си.


Щяхме да започнем връзката си веднага щом се видим след като той се върна, но той ме изпревари с неговата новина, тогава за известно време го зачеркнах, ходих по чужбина, след това отново преустановихме връзка.

Помните ли в колко часът щеше да започне връзката Ви? Laughing Аз се оттеглям... нямам достатъчно алкохол в къщи, за да продължа да следя несъществуващата драма.


# 27
  • Мнения: 2 127
Е, той ако е манипулатор, няма да ти каже "виж сега, аз много искам да ти стъпя на врата".
Не казвам, че той е такъв, де, ама и на мен ми е странно това, че искал да бъде честен с теб. Да сте заедно, да ти е изневерил, разбирам такъв тип "честност", макар да не я оправдавам и да не я мисля за нещо повече от "виж, сгафих, ама не искам да се чувствам гузен, затова сега ти ми носи товара на тъпотиите". Ама честност в тази ситуация ми звучи смехотворно. Аз ако реша да уведомя обекта на чувствата си няма да е продиктувано от никакво желание да съм честна, а ще е не много елегантен начин да заявя да се реши най-сетне, защото има и други и ми е писнало да чакам.

# 28
  • Мнения: 15 766
Добре, един мъж може да спи със която си поиска преди началото на връзката, все пак това мъж и има определени нужди , съгласна съм че не съм особено права да се сърдя, но също мисля че на мое място доста жени и момичета биха се чувствали по същия начин. Определено не е нещо приятно.

Сигурно преувеличавам толкова защото съм млада и глупава (все още незапозната със истинските проблеми)

Тогава какво правиш с мъж, който е доста по-голям от теб и същевременно с доста повече опит? Ако отговора е, че се чувстваш добре с него, обичаш го и след, като вече официално сте заедно не те е наранявал по никакъв начин, значи просто преглътни тази случка, която е станала преди доста време /още, когато не е имало нищо сериозно между вас/ и продължи да бъдеш щастлива с този човек, радвай се на любовта ви и не позволявай сенки от миналото да тровят връзката ви. Ако, обаче има и други случки, които са те карали да се чувстваш зле или, ако егото ти е прекалено голямо и не ти дава да преглътнеш тази случка, то просто слагай чертата, изстрадай си любовта известно време /защото времето е най-добрия лечител/ и след време си намери друг мъж, който да те прави щастлива. А тази връзка я приеми, като един урок, който те е направила по-мъдра и силна в живота

# 29
  • Мнения: 20 241
Човекът е изпипан манипулаторджия, че и егоцентрик.
Без значение дали си била с него във връзка или не, ако държи на близки отношения с теб, не е здраво да те занимава със сексуалните си афери. Това е садизъм. За всеки е ясно, че ако държи на другия няма да го наказва с унижение от сексуалните си приключения с друга жена. Тебе какво те интересува, че е спал с друга, защо ще ти го споделя щом не сте били сериозно обвързани? Помисли.
Да зашлевиш любим с признание "аз пък чуках друга и и искам да го знаеш щото съм много честен", не е особено любовно. Тотален садист.

Общи условия

Активация на акаунт