Обръсване преди раждане

  • 8 454
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 257
Чета ,че ползвате депилатоар.може ли да се използва по време на бременност и безопасно ли е?

 newsm12
И аз се питам същото...

# 46
  • Мнения: 1 428
Най-добре го направи в къщи.ако не можеш сама-помоли мъжа си.Аз отидох гладко избръсната и всички бяха много доволни.Плюс това си спестяваш половин час от висенето на магарето.Пък и ако се падне някоя ядосана акушерка,може и да те понареже даже LaughingЗатова-най-добре в домашни условия.

# 47
  • Мнения: 1 428
Бях помолила любимия да свърши тази работа в деня на термина ми. Но реално родих 4 дни по-късно - отидох "за стандартен преглед", а се оказа, че имам 4 см разкритие и останах в болницата. Преди раждането се наложи пак да ме избръснат, което си е чисто приключение - обща самобръсначка за еднократна употреба, обляна със спирт, никакъв сапун или гел, стърже се "на голо" и в буквален, и преносен смисъл. И накрая - солидно количество 70оспирт за дезинфекция. След раждането, докато се къпех, раните от обръснатото ме боляха много повече от шевовете  Embarassed
Така че ти препоръчвам, когато наближи да постъпваш в болницата, да се подготвиш сама (или с помощта на таткото).
Ето ти още едно доказателство!Въобще не се замисляй.това ,че всички ги бръснят с едно общо ножче направо ме хвърли в тъча.Тия акъл имат ли-че то и СПИН може да се хване от тая работа .Леле-е  #2gunfire  ooooh!

# 48
  • Мнения: 492
По-добре го направи вкъщи!Струва ми се гадничко там да ме щави някаква лелка!

# 49
  • Мнения: 288
Сама се обръснах преди да тръгна ... не съм си и мислила, да оставя тази работа за персонала в болницата ...  Peace

Сама с огледалце и това е Peace

# 50
  • Мнения: 318
Аз засега  се справям сама, но мисля по нататък да помоля мъжо да свърши тая работа, защото едва ли ще се виждам накрая там долу, то сега ми е трудно. А някой може ли да каже какви са тия депилатоари, предполагам специални за интимна хигиена, и не вредят ли с нещо? newsm78

# 51
  • Мнения: 3 760
По-добре в къщи. И задължително изцяло  Wink

# 52
  • Мнения: 522
Аз махам всичко вече доста години и никой не е отварял дума за подобна процедура в Родилното, ако си ги махнеш, няма да те повторят Peace
И аз така,а    корема изобщо не ми пречеше да я върша тази работа,вярно беше малко по-неудобно,но не невъзможно Peace.




# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Първо- абсурдно е да си мислите, че бръснат всички с едно ножче. Чак пък толкова... Носиш си ножче, бръснат те, после го хвърлят. А самата самобръсначка я извадиха от стерилния комплект.
Второ- бръснат не санитарките, а акушерките.

Мен ме обръснаха в болницата, защото вече преносвах доста, а тоалетът ми беше направен около термина  Mr. Green Така ме нарязаха, не е истина...   ooooh! #Cussing outМацките в патологична умряха от смях с мен- щяло да ми действа обезболяващо при раждането. Нали мислиш за по- силната болка  Grinning

# 54
  • Мнения: 1 006
Аз преди да тръгна за родилното се обръснах.Едва ли щеше да ми е приятно там да ме бръснат.

# 55
  • в стаята
  • Мнения: 469
АЗ УТРЕ ЩЕ СИ ПРАВЯ ТОАЛЕТА, ЗАЩОТО В ПЕТЪК ВЛИЗАМ ЗА ПЛАНОВО СЕКЦИО. МИСЛЕХ ДА СЕ БРЪСНА, ЗАЩОТО ВИНАГИ  СЪМ  ПРАВИЛА ТАКА, НО КАТО КАЗВАТЕ ЗА ДЕПЕЛАТОАР МИ СЕ СТРУВА ПО ДОБРЕ.
КАКЪВ ЩЕ МИ ПРЕПОРЪЧЕТЕ ДА СИ ВЗЕМА?
И КАТО ВИНАГИ СЪМ СЕ БРЪСНАЛА КОСАМЧЕТАТА СА ПО-ДЕБЕЛИ ЩЕ ПАДНАТ ЛИ С НЕГО newsm78

# 56
  • Мнения: 1 117
По препоръка на мои приятелки свърших това още у дома преди да отида в болницата!Но да си призная доста усилия ми струваше  Simple Smile- големият корем пречеше Laughing

# 57
  • Мнения: 2 255
През цялата бременност си ходех на козметик за кола маска  Wink и накрая си бях записала час, за да ме "обработи" напълно  Joy но предната нощ взеха, че ми текнаха водите  #Crazy и отидох в родилното на лентичка и акушерката ми вика:    "Е те това за какво си го оставила, да ми създаваш работа ли ?!?!?!"  newsm78 и ме дообръсна набързо - на две-на три ... слава богу с моя самобръсначка  Rolling Eyes

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 907
В Майчин дом ще те обръснат, дори и да няма нищо, поне с мен беше така  Laughing Бяха внимателни ...

# 59
  • София
  • Мнения: 3 787
След като ми започнаха контракциите се обадих на доктора.Когато той каза да отивам за приемане в болницата,аз си оправих целият тоалет сама.В банята с едно голямо огледало се оплевих отвсякъде,даже после сестрата ме похвали Laughing

Общи условия

Активация на акаунт