Колко деца искате?

  • 2 605
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 556
Исках 2 - имам ги Heart Eyes

И трето бих си родила, ако се навия някой ден пак да съм бременна. Основно ме притеснява бременността, други страхове нямам.

# 121
  • Мнения: 318
Винати съм искала две деца, но сега като родих малкия ми се иска още идно, но това ще остане в мечтите ми Grinning

# 122
  • Мнения: 2 818
Винаги съм искала едно, но вече искам 3 или 4 Peace

# 123
  • Мнения: 755
Искам две деца .... но нещо още не ми се бременее пак Wink Да видим ... времето ще покаже!!! Mr. Green

# 124
  • Мнения: 140
Поне две,вярно,че излизат много скъпо, Winkно пък си струва,няма по-голяма радост от децата newsm10

# 125
  • Мнения: 683
HugВинаги съм искала голямо семейство с поне три деца. Сега обаче съм в осмия месец с първото и направо се чудя кой и с какъв ъкъл би се подложил отново на това Sick
То сигурно се позабравя, ама ......Не ми се вярва да се осмеля някога пак да преживея тези 9 месеца #Crazy
Всяка бременност е различна,което означава,че една следваща твоя бременност може да бъде по-лека.Колкото до забравянето,да забравя се.Аз искам три деца,но мисля да спра до две,по финансови причини.Ако пък "второто" се окажат близнаци,добре дошло.
И ние с таткото така. Даже вече работим по второто...

# 126
# 127
  • Мнения: 73
Привет на всички мами в този форум.  bouquet Аз си имам две, момче на 13г. и момиче на 8г. Сега съм бременна с трето, въпреки че преди време си мислих "две деца-достатъчно", но ето, че третото е на път.Все още не се знае какво ще е... newsm78???Целувки на всички ви...

# 128
  • Мнения: 138
Искам две деца .... но нещо още не ми се бременее пак Wink Да видим ... времето ще покаже!!! Mr. Green

# 129
  • Мнения: 27 524
Преди да имам дете и да знам какво е, бях категорична, че искам само едно и ще ми е достатъчно. Сега виждам колко е хубаво и искам още едно. За трето се съмнявам, но две искам  Hug

# 130
# 131
  • Мнения: 1 284
и аз искам поне 2но ще видим, защото сме в една стая и още едно ще сме един върху друг вече, но си е по добре детето да има братче или сестриче

# 132
  • София
  • Мнения: 280
искам 3 деца и още не съм се отказала само здраве и пари да има  Grinning

# 133
  • Мнения: 1 382
Тринки искам и аз   Peace

# 134

Общи условия

Активация на акаунт