"Лятото отмина,есента дойде,време е да видим ний чертички две"- Бъдещи мами 35+

  • 56 928
  • 730
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 40 854
А с Ава кво става  Thinking

# 256
  • Мнения: 39 492
Екстра е. Вероятна трета мома  Peace

# 257
  • Мнения: 1 207
Тука съм. Минах първа фетална при Марков, каза за сега всичко е ок, 90% момиче. Направих и ДНК тест Harmony, обадиха се по телефона, че всичко е наред. Само за пола чакам да видя на хартия резултатите, че нашия приятел не се сетил да пита по телефона. Да е здраво, аз даже се радвам пак на момиченце.
Две в едно, мисля те да знаеш.Дано понасяш добре лекарството. Пускаш ли пак хормон? Дано действа поне, пък и после бързо да се изчистиш от него.

# 258
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ами честити хубави новини. Три-три, няма да я връщаш я.
Нашата кака е като за 10 диванета. Стопява ми лагерите.

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 40 854
_Ava_,хубави неща зачи  Grinning  Peace
Беше ли тествала АМХ,когато не ви се получаваше?

Перу,диването не се ли кротна бе?Уж като порастват се поспират,ама...май не важи за всички  Thinking

Уанче,кво лекуваш?

# 260
  • Мнения: 1 207
Peru няма значение пола, от характер е дивотията. Сега с малката сме в труден период, и двете хормоните ни тресат яко. Ще мине всичко, всяко дете е с характера си.
Мистик не съм изследвала нищо, аз съвсем се бях отказала. Не съм търсила причина, просто се примирих и се фокусирах върху други неща.

# 261
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ава благодаря ти ! Прекрасно е че ще си имаш момиче !
Перу веднъж не те чух да я похвалиш Ида.
Мария как си ?
Мистик лекувам извънматочна бременност.

# 262
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Уанче, повярвай, страшно е трудно с нея. Никой не би издържал постоянно да му реват, да му вият като сирена постоянно, да му крещят, да удрят. Оняден блъсна Я. надолу по стълбите. Бях до него и го хванах. Талантлива е иначе, спор няма. В градината работи с големите деца, които ги готвят за училище. Те нали са в една група. Но явно кипи от енергия и умения и затова е такава. Хомеопатката се беше отчаяла. Като я видя, каза че си личи, че това дете няма мир в себе си, горкото. Нашите не искат да я гледат като се наложи, всеки се натиска за малкия. Той е песен.

# 263
  • Мнения: 867
sigma, на 38 навършени години съм (до 42 мога да се възползвам от АРТ - ако приемем, че всичко останало все още ми е наред, което са си 4 години - с нашето темпо... може и да не ни стигнат) Simple Smile

perunika, детето на приятелка беше така, но щом тръгна на училище нещата се поуспокоиха. Включиха доста извънкласни сериозни спортни занимания и в момента (как лети времето - вече е почти на 10 години) детето е прекрасно, будно, атлетично и е голямо удоволствие да си край него (на мен винаги ми е било голямо удоволствие, но едно е за няколко часа в седмицата да си пощуреем заедно, друго е да си денонощно с него).

Хубави сънища, момичета!

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 40 854
Добро утро!


Перу,сигурно не щеш акъли,ама...сигурно си пробвала да смениш подхода с Ида  Thinking С добро,със спокоен тон,по-сериозно говорене или ... и аз незнам.Трудно е, вярвам ти!  Hug

Уанче,незнаех че са ти назначили лечение...Да минава бързо!Какво съветват там лекарите?

Мимче,Вики как е?

# 265
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Добро есенно утро!
Честит имен ден на всички Митковци и Митки Joy
Уанче, съвсем не знаех че се оказало извънматочна! Милата, много ти се насъбра, пожелавам ти само хубави неща от сега Hug
Мистик борим задна хрема сега. Баси вируса, 2 седмици... Мислех че е оздравял напълно още миналата сряда, а то  Persevere
Иначе той е едно много умно и будно дете, на моменти изключително съобразителен и гушлив. Но идват и другите моменти, в които си позволява да хвърля, да удря и да обижда... Което признавам си ме потрисам. Обаче вината е изцяло наша с баща му. Аз се опитвам да съм строга, но баща му винаги се бърка и той незнае какво е наказание.
На моменти се чувствам безпомощна, но просто трябва да намерим решение и подход за това поведение.

# 266
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Уанче, от телефона четях и после видях.
Много гадно, а сега какво следва?  Дано всичко да мине леко и без послдици !!!

Лебед, знам, че ще е така и при нас. Гадното е, че не обича да се гушка още от бебе. Така и не можах да й се нарадвам, все ревеше и се извиваше като я гушне човек. Сами си простира съвсем успешно гащичките и чорапките, все иска да ми помага. Кипи от енергия. Също като мен. Само че аз одъртях и се изтощих.

Мистик, тя те гледа в очите и прави нарочно - удря и налага здраво Ясен напук. Гледа предзивикатлено и знае, че нарочно го прави, търси си белята Simple Smile

# 267
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Перу според мен трябва да смениш подхода.
Остаряването е само в главите ни, не знам защо масово в България се приема, че на 40 човек е стар.

Преди седмица ми сложиха метотрексат и сега следим ЧХГ да пада, докато падне под 2.

# 268
  • Мнения: 683
Ава,много се радвам за вас.Корделки на още една гъста и къдрава коса.
Две в едно,важното е,че си жива и здрава и със запазени тръби.Следващият път ще е без проблем и дай Боже с корделки.
Мимка,утре ли ще изследваш прогестерона?
И Ц е диване.Проблемът е в мен.Когато съм търпелива и говоря тихо е агънце.Но,много го глезят.На моменти е объркан и не знае кое е правилно и кое -не.Бие,рита и скубе баба си.Както казва Мимка-неналагане/отмяна на наказание не е възпитателно.Докато ми държат нервите винаги намирам друго занимание и лигавщините спират.Вечер е ужас.Изморена съм,вниманието ми не е само към него и започват викове и тръшкане.Донякъде успявам с гушкане и много целувки.Да...и напъването докато не се изпиша в гащите,когато говоря с баща му.
В понеделник сме на хематолог в Плевен.Най-новото е атипични лимфоцити 4%. Sg е вече 3%(22-48  р ст-ти).
Въобще не зная защо има р ст-ти,след като при отклонение от тях се казва,че няма нищо нередно.
Сега видях,че има глюкоза в урината,а няма уробилиноген в нея.
Мистик,как сте?
Перу,И е будно дете.Пробвали ли сте занимания за по-големи деца?Ц изразходва енергия като пренася дърва или чинии от едно място на друго.Отнемало му е и цял час.

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 40 854
Дидка,благодаря,добре сме! Нищо ново...Наско си навлиза в пубертета бавно и славно  Simple Smile ММ мина 3 изпита от сесията и утре е последният,та дано и той падне и да отдъхне  Praynig Аз нещо се скапвам...в няква дупка ли падам...и аз не мога да се трая и причина няма  Tired Ма...и това ще мине.

Общи условия

Активация на акаунт