Орална ласка

  • 30 065
  • 174
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 750
Трити са коментари,но от единия потребител тук се оказа,че има гнусливи мъже или попадащи на миришещи екземпляри и за това отказват да им правят.

# 106
  • Мнения: 9 574
Докато има мъже, които си мислят, че оралната любов е само лизане, ще има и жени, на които да не им харесва.
Това до голяма степен обяснява гласуването с последните две опции Wink

# 107
  • Мнения: X
Трити са коментари,но от единия потребител тук се оказа,че има гнусливи мъже или попадащи на миришещи екземпляри и за това отказват да им правят.

Попадал съм - грим, прическа, маникюр, а долу на развалена риба

# 108
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Не ми се е случвало и да си искам Scooba. Дори много се напънах да откажа при първия ми сексуален акт, но неговия напън победи и добре, че не ми се даде.😆

# 109
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 342
Темата е за отзад, ако не сте разбрали още.

# 110
  • София
  • Мнения: 5 750
Темата е за отзад, ако не сте разбрали още.
Е кой за каквото си мисли Trollface

Трити са коментари,но от единия потребител тук се оказа,че има гнусливи мъже или попадащи на миришещи екземпляри и за това отказват да им правят.

Попадал съм - грим, прическа, маникюр, а долу на развалена риба
Инфекция.... тогава наистина има такава миризма.

# 111
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Е, кой човек с инфекция си сваля гащите, по дяволите?

# 112
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 342
Не е задължително да е от инфекция. Жени с предменструален синдром в перименопауза споделят, че секретите им имат подобна стресираща миризма.

# 113
  • Мнения: 3 662
Темата не е що не могат, а дали обичат споменатите ласки.

# 114
  • Мнения: X
Щото са егоисти

# 115
  • София
  • Мнения: 5 750
Е, кой човек с инфекция си сваля гащите, по дяволите?
И пак опираме до определени познания и хигиенни навици.

Последна редакция: чт, 16 авг 2018, 10:36 от trikitil

# 116
  • Мнения: 3 662
И пак опираме до определени познания и хигиенни навици.
Мдаам, падне се някой с развалени зъби или инфекция на ГДХ, пък стой и гледай какъв филм настава.
Ако авторът още се чуди на процентите на 4-та група, е добре да вкара и това във вероятните причини.

# 117
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ми предполага се, че не ти пада от тавана директно в леглото.😂

# 118
  • Мнения: 525
Аз също не съм попадала на такъв,който да не обича. В гимназията имах приятел (просто приятел),с които си споделяхме неща от подобно естество. Той казваше,че също обича но не на всяко момиче. Причината била в хигиената. Както се казва в по-горен коментар-грим,прическа,маникюр а там долу...било страшно. Едни гори,едни миризми на развалено сирене по неговите думи. Разбира се,направил го е веднъж и е видял положението и повече не е. Малко след това скъсаха. Момичето сигурно си мисли,че той е бил срамежлив и че не обича да го прави. Същото е с мъжете. Изисква се някаква хигиена все пак. Лично съм имала случка с един,как да кажа...красив мизерник. Беше като картинка,като восъчна фигура,красота! Е,като си свали гащите доста бързо се върнах нагоре!

# 119
  • Мнения: 3 662
Ми предполага се, че не ти пада от тавана директно в леглото.😂
Ми да, ама споменатите "неудобства" не изключват и постоянния партньор.

Общи условия

Активация на акаунт