Орална ласка

  • 29 897
  • 174
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 615
Тези жени в темата не споделят защо. Другите само можем да гадаем защо.
Дадох два отговора. Единият важи за мен, другият е от споделяне по женски на уше.

# 136
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Мдам и аз такива истории съм чувала и мисля,че се дължи на ниската сексуална интелигентност - тя има инфекция,проблем..ама го неглижира и не й пука.Масово хората не ходят и не желаят да ходят на лекар,включително и жените на гинеколог.
То така трябвало да си мирише.

# 137
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И никой не твърди подобно нещо.Wink
Но темата е конкретна, а не е обща за секс. Wink
Но не си ти човека, който ще ми дава тон, ако недоволстваш от нещо натисни конкретния бутон.Wink
Конкретно от чуждо име няма как да се говори, аз очевидно съм от тези, на които им харесва.

# 138
  • София
  • Мнения: 5 736
Тези жени в темата не споделят защо. Другите само можем да гадаем защо.
Дадох два отговора. Единият важи за мен, другият е от споделяне по женски на уше.
От общо 43 -НЕ,ти обобщаваш всичките Защо? Риторичен въпрос е. Не ми отговаряй.

# 139
  • Мнения: 3 231
Защото са попадали на леваци.

Да доставиш удоволствие на жена, да свърши, още повече орално си е изкуство. Мъжа по принцип е дърво, доста по-лесен е
Ето ги и отговорите на въпроса ти нофелет.
Аз ще добавя :
- насадени стереотипи
- страх да пробваш нещо различно, поради някакви задръжки в човека.
Да  поговорим за тези стереотипи. Какви са те?




Аз пак да питам - защо мъжете не искат да го правят?
Не знам за мъжете, знам за себе си. Не бих правил орална любов на жена с необезкосмени устни и анус (за хълма, нямам нищо против прическа, дори и буйна). Не бих правил и ако усетя характерната миризма на гъбична или бактериална инфекция. Познава се кога миризмата е от това и кога е просто от факта, че часът е 8 вечерта, а пуЙката за последно е била къпана сутринта преди работа. Има случаи, когато толкова много желаеш да захапеш нещо сочно, че изобщо не те вълнува, че не е къпано. Всъщност няма нищо по-вкусно от естественото ухание на пуЙка, козметичните и хигиенни продукти за тази област развалят вкуса и за мен винаги са били натрапници на място, където не са желани. Сред любимите ми неща е да „изнасиля“ жената за орална любов без да я допусна първо до банята. Изключително чаровна е онази сценка, която всички изиграват преди това: „Ама това е отвратително, не съм се мила, стига дееее, оффф ужасен си....“... Винаги едно и също. И винаги накрая се предават.

Но.. уточнявам немита и болна пуЙка са различни неща. Болна не лижа. Немита - с удоволствие.

# 140
  • Мнения: 3 615
Тези жени в темата не споделят защо. Другите само можем да гадаем защо.
Дадох два отговора. Единият важи за мен, другият е от споделяне по женски на уше.
От общо 43 -НЕ,ти обобщаваш всичките Защо? Риторичен въпрос е. Не ми отговаряй.
И как реши, че обобщавам всички? Чакай да ти го почерня.

# 141
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Скрит текст:

Не знам за мъжете, знам за себе си. Не бих правил орална любов на жена с необезкосмени устни и анус (за хълма, нямам нищо против прическа, дори и буйна). Не бих правил и ако усетя характерната миризма на гъбична или бактериална инфекция. Познава се кога миризмата е от това и кога е просто от факта, че часът е 8 вечерта, а пуЙката за последно е била къпана сутринта преди работа. Има случаи, когато толкова много желаеш да захапеш нещо сочно, че изобщо не те вълнува, че не е къпано. Всъщност няма нищо по-вкусно от естественото ухание на пуЙка, козметичните и хигиенни продукти за тази област развалят вкуса и за мен винаги са били натрапници на място, където не са желани. Сред любимите ми неща е да „изнасиля“ жената за орална любов без да я допусна първо до банята. Изключително чаровна е онази сценка, която всички изиграват преди това: „Ама това е отвратително, не съм се мила, стига дееее, оффф ужасен си....“... Винаги едно и също. И винаги накрая се предават.

Но.. уточнявам немита и болна пуЙка са различни неща. Болна не лижа. Немита - с удоволствие.
Ей на това му се казва стандартен тип.😆

# 142
  • София
  • Мнения: 5 736
Защото са попадали на леваци.

Да доставиш удоволствие на жена, да свърши, още повече орално си е изкуство. Мъжа по принцип е дърво, доста по-лесен е
Ето ги и отговорите на въпроса ти нофелет.
Аз ще добавя :
- насадени стереотипи
- страх да пробваш нещо различно, поради някакви задръжки в човека.
Да  поговорим за тези стереотипи. Какви са те?


Мога само да предполагам. Да се включват потребителките с Не.

# 143
  • Мнения: 3 231
Няма ги. Ама то така е във форума. Най-интересните обекти на темата никога не говорят в нея Simple Smile

# 144
  • София
  • Мнения: 5 736
Няма ги. Ама то така е във форума. Най-интересните обекти на темата никога не говорят в нея Simple Smile

Ами срамни неща са си,как да споделиш,после сам трябва да викаш модератор,да ти трие постовете,че са неприлични.
Приеми,че темата залезе.

# 145
  • Мнения: 3 231
Ок, значи скоро ще се изместим с 2-3 см по-надолу.

# 146
  • Мнения: 523
Подтикната от темата,днес повдигнах въпроса на седмичното кафе с приятелки. Споделих за темата тук и питах за тяхното мнение. За 2 от тях вече знаех,че обичат говорили сме си. Едната обаче (новодошла приятелка на моя приятелка),искрено ме изуми. Реакцията й беше странна,по нея съдя ,че може би и секса не харесва. Как има деца изобщо се чудя. "Оу не,не обичам да ме пипат там пък какво остава с уста. Не не!" Е,едно на ръка лизането,ами пипането? Малко ми звучи като "ръгай чушки в боба" Grinning  На нея й било напълно достатъчно да правят секс 2-3 пъти месечно,обаче без такива цитирам "вулгарни неща". Странни хора,какъв секс правят не ми се мисли просто.

# 147
  • Мнения: X
Е как Жабче, иска деца, чула е че трябва да се окоти и дотук. Секса за нея е ангажимент за разплод а не удоволствие. Но има и друго - ако мъжо й е дървар в леглото нищо чудно защо не ще жената...

# 148
  • Мнения: 15 619
Не съм видяла и чула още, някой, доволен от собствения си сексуален или какъвто там живот има, да се вълнува, че и мисли за чуждия такъв.

# 149
  • Мнения: X
Хм, това за дърваря в края на краищата какъв довод е? Как да разбереш, дали е до "дърваризъм" на досегашните ти партньори или до нехаресване на конкретна практика?
Това може да се използва за всяка една игричка, ако не харесваш анален, тройки, фистинг, риминг и много, много други, значи задължително си попаднал/а на дървар, не си разкрепостен/а, това ли е изводът.

Общи условия

Активация на акаунт