Има мъж- има проблем, няма мъж- няма проблем :D

  • 3 829
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 971
За какво ти е нов мъж? Да станеш пак слугиня? Айде няма нужда. Аз не бих си го причинила. Sunglasses

# 16
  • Мнения: 3 620
Аз не търся връзка. Просто така се стичат нещата. Ако контактувам и с двамата не бих се чувствала добре. Не искам да заблуждавам никой. Още пък по-малко да използвам.
Притесняваш се, че ще научат един за друг по някакъв начин и ще си направят погрешни изводи. Е, ако го направят, значи не са за теб.

# 17
  • Мнения: 1 121
Търси четвърти.

# 18
  • Мнения: X
Не мога да кажа какво да направиш, ти ще си решиш. Но ми се струва, че момчето от другия град иска само тялото ти. Когато ти се насити - буквално ще изчезне.
Другия вариант, ако държиш на него е да му замаяш главата и да го привлечеш. Това че е в друг град, по-малък е и няма деца - не е проблем. Ако се влюби в теб всичко ще се нареди. Ще му родиш дете. Обаче ти ще трябва да си водеща в тази връзка, от преместването му във вашия град до решаването на всеки битов проблем.
Сама решаваш, момчето или някой друг? Няма защо да бързаш,  времето е в твоя полза.

# 19
  • Мнения: X
Дарлинг, вече ти е посочен съвета - поговори с онзи тип, пътуващият, виж какво иска той. Просто го попитай какво иска от връзката ви?
Опитай се да разузнаеш, дали пък няма друга, а теб да използва за отдушник (всичко става, всичко трябва да мислиш, дори и за най-лошият момент, пък да дава Бог само хубаво).
После разгледай отношенията си с другият. Ако искаш приятелство, не си разрушавай мостта. Добре е, да имаш мъжко приятелство. Но ти си преценяваш. Ти си знаеш най-добре Simple Smile

# 20
  • Мнения: 15 609
Интересна дилема. Аз на твое място нищо драстично не бих сторила. Щях да поддържам приятелски отношения и с двамата пък времето самО ще покаже.



Напълно подкрепям това мнение. Аз бих постъпила по същия начин. И то най-вече, за да дам шанс на мъжа от моя град, тъй като той е по-голям, по-улегнал и т.н.
За малкия от другия град съм доста скептично настроена честно казано. Виждате се от дъжд на вятър, той най-вероятно още хвърчи в облаците и дори и да поговориш с него вярвам, че ще ти свали всички звезди от небето, но не вярвам, че ще направи някаква сериозна крачка към теб. А и, както ти казаха, приготви се все ти са си водещата и отговорната във вашата връзка, ако все пак се развие.

# 21
  • Мнения: 4 290
 По мои наблюдения повечето случаи (има и изключения), мъжете които палят и се хвърлят в страстни връзки бързо, също така бързо и прегарят.

# 22
  • Мнения: 15 609
А би ли споделила на колко години си и колко по-малък е от теб първия мъж, за когото пишеш?

# 23
  • Мнения: 58
А би ли споделила на колко години си и колко по-малък е от теб първия мъж, за когото пишеш?
Аз съм на 36
 Той 30  :/

# 24
  • Мнения: 15 609
В такъв случай горещо ти препоръчвам да насочиш вниманието си към другия мъж. Мисля, че разликата ви е прекалено голяма и не вярвам да излезе нещо по-сериозно поне от негова страна. Ако беше примерно на 34-35 години може би да, но на 30 не вярвам да гледа сериозно на жена с 6 години по-голяма от него и с дете. Мисля си, че бързо би забравил за теб, ако в неговия град се появи някоя 25 - 30 годишна жена, особено, ако е без дете.
Хубаво си помисли над това!

# 25
  • Мнения: 19 911
Остави времето само да свърши работата по избора. Не бързай да се обвързваш нито с единия, нито с другия.

# 26
  • Мнения: 4 290
Как се държат с детето ти тези мъже?

# 27
  • Мнения: 58
Как се държат с детето ти тези мъже?
Аз се опитвам да го държа настрана. Когато са се виждали е било по скоро в непринудени приятелски срещи на вън.
 "По-малкия" определено се опитваше да завърже приятелки контакт, да го забавлява,  да се сприятелява
 Другия една идея по - наставнически

# 28
  • Мнения: 19 911
Ами, гледай и как се отнася и справя с детето. Това е много важен знак в началото, не толкова възрастта. Човек, който гълта бастуна при комуникация с дете не е добро предсказание за съвместно съжителство с дете. Детето няма да го хареса никога.

# 29
  • Мнения: 8 942
Послушай сърцето си, ро никога не греши, а не разума.

Общи условия

Активация на акаунт