Има мъж- има проблем, няма мъж- няма проблем :D

  • 3 832
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 58
Благодаря на всички за полезните и адекватни отговори.
Явно нещо се бях сдухала днес. Влече ме на страна, за която знам, че  смисъл. Хубаво е да чуеш и външно мнение когато си объркан и да се отрезвиш леко.
Прекалено го мисля. А трябва просто да се отпуснеш и живееш. Пък какво дойде. Както казваше един приятел - Което си е за теб, винаги ще е наоколо, което не е, и да го гониш все тая.
Хубава вечер на всички

# 31
  • Мнения: 4 291
Послушай сърцето си, ро никога не греши, а не разума.
не греши сърцето, но  за колко време.

# 32
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 305
Скрит текст:
Здравейте,
Разделена съм с бащата на детето ми от година и половина. Причината е подържането му на паралелна връзка, отричането й,  в следствие - неадекватно поведение в семейството, скандали, напрежение...
Към днешна дата се чувствам спокойна и всичко това е зад гърба ми.
Преди четири месеца в града дойде едно момче, излизахме заедно. Отначало всичко ми беше на шега, но впоследствие залитнах като ученичка. Месец време бяхме като скачени съдове Grinning , но дойде време да се върне в града си. Продължихме да поддържаме   връзка по телефона, пътувахме ,за да  се видим веднъж.
Притесних се, че всичко е супер безсмислено и започнах да се отдръпвам и да се самоубеждавам  , че няма никакъв смисъл. От различни градове сме, той е по малък, аз съм с дете. Всичко е против. Тъкмо бях успяла в самоубеждаването и той пътува километри само , за да прекара един ден с мен. При положение, че обясних, че съм с детето и не очакваше нищо, просто разходка, кафе, плаж и кой от къде е. Не му разчитам сигналите. Не ми се струват нормални тези срещи на три месеца веднъж.
В същото време в моя си град, има познат, който не спира да се интересува, да звъни. И десет пъти да откажа, той ще попита единадесети. Знам, че иска нещо повече от приятелство. Знам, че е готин и сериозен човек. И той е с дете. С 3 години по голям от мен. Не искам да му давам празни надежди, защото усещам, че сърчицето ме бута на друга посока. А разума казва, да не гоня дивото.
Ох, звуча като ученичка, явно. Ужас.
Имам нужда от външно и безпристрастно мнение. Било то и критика.
Благодаря, че ме изтърпяхте Grinning
реши си проблема!  има толкова свободни жени , които ще ти обърнат внимание .... че няма да помислиш за мъж.  те не са ти виновни , че ти имаш проблем.  Laughing

# 33
  • Мнения: 58
Скрит текст:
Здравейте,
Разделена съм с бащата на детето ми от година и половина. Причината е подържането му на паралелна връзка, отричането й,  в следствие - неадекватно поведение в семейството, скандали, напрежение...
Към днешна дата се чувствам спокойна и всичко това е зад гърба ми.
Преди четири месеца в града дойде едно момче, излизахме заедно. Отначало всичко ми беше на шега, но впоследствие залитнах като ученичка. Месец време бяхме като скачени съдове Grinning , но дойде време да се върне в града си. Продължихме да поддържаме   връзка по телефона, пътувахме ,за да  се видим веднъж.
Притесних се, че всичко е супер безсмислено и започнах да се отдръпвам и да се самоубеждавам  , че няма никакъв смисъл. От различни градове сме, той е по малък, аз съм с дете. Всичко е против. Тъкмо бях успяла в самоубеждаването и той пътува километри само , за да прекара един ден с мен. При положение, че обясних, че съм с детето и не очакваше нищо, просто разходка, кафе, плаж и кой от къде е. Не му разчитам сигналите. Не ми се струват нормални тези срещи на три месеца веднъж.
В същото време в моя си град, има познат, който не спира да се интересува, да звъни. И десет пъти да откажа, той ще попита единадесети. Знам, че иска нещо повече от приятелство. Знам, че е готин и сериозен човек. И той е с дете. С 3 години по голям от мен. Не искам да му давам празни надежди, защото усещам, че сърчицето ме бута на друга посока. А разума казва, да не гоня дивото.
Ох, звуча като ученичка, явно. Ужас.
Имам нужда от външно и безпристрастно мнение. Било то и критика.
Благодаря, че ме изтърпяхте Grinning
реши си проблема!  има толкова свободни жени , които ще ти обърнат внимание .... че няма да помислиш за мъж.  те не са ти виновни , че ти имаш проблем.  Laughing

Хахаха

# 34
  • Мнения: 2 760
Помисли си дали си готова да родиш второ дете, тридесетгодишният вероятно ще поиска да има дете.

# 35
  • Мнения: 2 990
Аз понеже също съм изпадала в подобна ситуация, бях чула от някъде "Щом се колебаеш между двама, значи и двамата не са за теб". Не знам клише ли е или не, но в моя случай се оказа, че е вярно. Накара ме да се замисля и за недостатъците и на двамата. След което реших, че щом се колебая значи все нещо ме спира във всеки един от тях. Разбира се, при теб може да е съвсем различно, но реших да споделя моя малък опит

Последна редакция: чт, 16 авг 2018, 00:16 от Everythhing

# 36
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 707
За какво ти е нов мъж? Да станеш пак слугиня? Айде няма нужда. Аз не бих си го причинила. Sunglasses
Право в десятката Simple Smile Точно същото си помислих и аз.

# 37
  • София
  • Мнения: 23 107
Аз, ако слушах сърцето, а не разума, такива простотии щях да сътворя...  Crazy

# 38
  • Мнения: 8 956
Аз пък обратното, послушах разума и сега съжалявам. Но все тая, минало.

Общи условия

Активация на акаунт