КАК БЕБЧЕТАТА В КОРЕМЧЕТАТА РЕАГИРАТ НА ШУМА?

  • 1 059
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 271
Аз родих на 29.08.05г,а сестра ми се омъжи на 13.08 Та на сватбата се сещаш каква дъндания беше(бяхме в битов ресторант с оркестър-тъпани,барабани и прочие),а горкичката Вероника се бонтуваше от корема на всеки по-силен звук.Мислех си,че още вечерта ще родя,но устисках до термина и 6 дни след него Laughing

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
При мен беше обратното- при силен шум бебко се скатаваше и не мърдаше изобщо.....вечер, когато се отпуснех и през нощта се скъсваше да рита

# 17
  • Мнения: 4 621
Oooo... спомням си, че бях бременна в осмия месец и бяхме в Табако. Бебка си кротуваше в началото,но само след няколко минути така се разритра, че корема ми започна видимо да мърда. Всички се смяха и обявиха, че бебето танцува и  от малка показва афинитет към заведения Grinning Grinning Grinning

# 18
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Моят бебо полудяваше като чуе Азис  Shocked Twisted Evil

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
При много силни шумове или когато се стреснех бебо започваше да рита болезнено силно.Особено в последните месеци

# 20
  • Мнения: 1 701
Няма да забравя милото как се бунтуваше на последния Star Wars, никога, никога не го бях усещала така, много риташе и сигурно му е било зле. Защото саунда в Арена...  ooooh!


И при мен така - в Арена не й хареса, ама хич... особено в началото, по време на рекламите на новите филми - бъкани с ефекти... #2gunfire
А между другото имате ли представа защо толкова се бунтува, когато лежа по гръб? Притиска ли я нещо...

# 21
  • София
  • Мнения: 376
Реагират, със сигурност. Аз преди 10 дни бях в Дали, на частно парти, но вузиката си беше достатъчно силна и бебка леше много активна... само не ми стана ясно - защо всички си мислят, че те недоволстват? Може пък да им харесва??

# 22
  • София
  • Мнения: 35 957
Най-много ме риташе, когато даваха мач. Мъжът ми  гледа редовно мачове и тогава ставаше страшно, през цялото време не спираше да рита. Свърши ли мача, корема ми е спокоен. Много се смеехме на това: "Морза се включва..."  Поритванията бяха много приятни и много особени, все едно казва " и аз съм тук и аз участвам"

Общи условия

Активация на акаунт