Няма лъжа, няма измама, ОКТОМВРИйчето вече казва "мама" - Тема 12

  • 39 888
  • 750
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 442
А какви билкови чайове можем да им даваме вече?

# 721
  • Бурса
  • Мнения: 647
Аз давам лайка или този чай: https://apteka.framar.bg/30057144/%D0%B1%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B8 … 82%D1%8A%D1%80-20

Иначе мисля че и шипки може.

# 722
  • Мнения: 411
Аз сега не съм давала чай,но лекарката ми каза,че мога да а правя попарата с чай от липа.
Благодаря Александра Simple Smile аз да питам, хич не съм по измислянето иначе .

А за сополите,нашия постоянно е със твърди сополи и незнам..може би е суха носна лигавица,помага ни Низита кремче.Иначе сме слагали физиологичен разтвор и дърпаме с прахосмукачката и накрайник.

# 723
  • София
  • Мнения: 18 699
Давам мащерка,мурсалски чай.Каквото има общо взето.
Ама нали ме знаете аз не се втялясвам.Подправки си давам.

# 724
  • Мнения: 18 442
Подправки и зелении аз също давам всякакви. Ама чайове още (пу-пу) не съм и хич не съм наясно. Пък и честно казано към билки съм по-респектирана от разните хомеопатии, които масово изписват при вирусчета.

# 725
  • София
  • Мнения: 18 699
Аз ги давам Попи,че не иска вода да пие.Не като е болна.Ние много пием чай вкъщи.

# 726
  • Мнения: 18 442
Да да, няма лошо да се пият и иначе. Ама аз, защото не обичам чай и все с народната медицина го свързвам. Grinning

# 727
  • Мнения: 411
И аз обичам да пия чай,може би защото не пия кафе(доста рядко ми се случва),обичам мента,но предполагам за бебета няма да е подходяща още.
Момичета,другата седмица в Лидл ще има бебешки дрешки,ако ги харесвате да знаете.
И да ви питам овесените ядки с масло и сиренце ги попарвате с вряла вода или ги варите докато станат на каша?Ако ги варите ,кажете колко време?
Има ли бебче,което вече ползва възглавница?Не знам коя е подходяща,четох някаква на Дормео май беше с 3 слоя.Четох ,че когато бебето спяло с вирнати дупе,означавало че вече се нуждае от възглавница.Нашия спи постоянно на обиколника и искам да му вземе,но незнам каква...

# 728
  • Мнения: 1 872
Аз ги варя по навик. Не съм пробвала да ги попаря само.

# 729
  • София
  • Мнения: 5 617
И аз варя, за около 3-4минутки и намачвам с масло и сирене. С плодове и кисело мляко също стават супер.

Момичета, много съм щастлива. Моят юнак проходи на 11м и 19 дни Heart

# 730
  • София
  • Мнения: 18 699
Браво,честити крачета.Елени няма такива намерения.От днес казва А така и само това повтаря.

# 731
  • Мнения: 411
Неизвестна, честито,голямо вълнение е сигурна съм,ние днес взехме Бойки на малкия и много се вълнувах Simple Smile порастват.. малките сладкиши
Благодаря много и за инфото за овесените ядки
Миднайт , хаха сигурно е много сладко -а така Simple Smile

# 732
  • Мнения: 833
Колко са пораснали малките! Прекрасно време на годината, всеки ден някой става на годинка, прохожда, проговаря, развитието е налице. Вчера осъзнах, че всички дрехи са умаляли на малката и ходихме на шопинг в мола. Наваксахме. Взех размер 80, за годинка. Незнам дали няма да ги израсте бързо, но 86 са огромни, няма смисъл...
Злоядството ни прогресира. Няма да стане тази работа с пюретата, поне с месата и зеленчуците. Ще пробвам със ЗВБ и кухня, разбира се.
А днес ще се насладим на последния топъл летен ден, че от утре....

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 00:11 от Hitrushana

# 733
  • Мнения: 406
Сладка Хитрушка Simple Smile

И моето чаве тръгна, но още е шубеливо, минава 2-3 крачки и се обръща за опора Simple Smile някакъв ад е със зъбите, не помня от кога не съм спала.

Аз много обичам билки, знам, че лайка много се препоръчва за деца, но не давам. Не ми се струва съвсем оправдан руска в нашия случай, аз имах много време сенна хрема, като нищо и нея е взела.

Бързо оздравяване на всички дребосъци! Heart

# 734
  • Мнения: 1 872
Честито на проходилите.

Анди от няколко дни се застоява прав без опора. Крачки не прави. Няма шанс да проходи преди РД (в петък му е).

Поръчахме му тортата в Меткафе. Те правиха и тортата за сватбата ни.

Общи условия

Активация на акаунт