Септември наближава вече, чакаме те, мъничко човече!

  • 38 164
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 76
Здравейте, и аз бях на тонове днес. Попринцип винаги са ми около 140. Днес акушерката явно не хареса амплитудата и ме остави по-дълго на запис. На моменти беше много нагоре и надолу, но в други случай беше с по-малки отклонения. Даже на моменти прекъсва ха, но може да е от това, че ме въртяха по гръб, на ляво, на дясно. Както и да е док каза, че са отлични тоновете и всичко е окей. Искам да попитам линията, която записва контракциите, знаете ли как се чете? Моята е с много малки амплитуди, понякога права черта (т. Е. Права знам, че няма контракции), но вече по скалата, не знам как се разчитат,  забравих да питам и док Confused
На мен докторът ми обясни, че когато линиите са в зелената зона на листа тоновете са отлични. Не знам как да го обясня. На самия лист по който върви записът има оцветена в зелено линия /някъде в средата на листа/. И когато линиите на тоновете вървят само по зеленото всичко е ОК. Не трябвало да излизат извън зелената граница.

# 676
  • Мнения: 134
На мен докторът ми обясни, че когато линиите са в зелената зона на листа тоновете са отлични. Не знам как да го обясня. На самия лист по който върви записът има оцветена в зелено линия /някъде в средата на листа/. И когато линиите на тоновете вървят само по зеленото всичко е ОК. Не трябвало да излизат извън зелената граница.

Да, да, за зелената зона знам, че е окей, да са в тези граници тоновете, но явно гледат и колко отива нагоре и надолу линията, т.е. колкото по-вълнообразна (с големи отклонения примерно 130  до 160) толкова по-добре е бебчо... Simple Smile

# 677
  • Мнения: 2 124
Аз съм в болницата, подготвят ме за спешно секцио и скоро влизам в операционната.

Нещо не е наред с тоновете на бебето, имам и контракции и склед всяка драстично му пада пулсът.

# 678
  • Мнения: X
Аз съм в болницата, подготвят ме за спешно секцио и скоро влизам в операционната.

Нещо не е наред с тоновете на бебето, имам и контракции и склед всяка драстично му пада пулсът.

Стискам палци всичко да мине много леко! Съвсем скоро ще гушкаш бебче. Flowers Hibiscus

# 679
  • Мнения: 130
Аз съм в болницата, подготвят ме за спешно секцио и скоро влизам в операционната.

Нещо не е наред с тоновете на бебето, имам и контракции и склед всяка драстично му пада пулсът.


Стискам палци всичко да е наред Flowers Four Leaf Clover и скоро да гушкаш здраво бебче !!

# 680
  • Мнения: 45
Аз съм в болницата, подготвят ме за спешно секцио и скоро влизам в операционната.

Нещо не е наред с тоновете на бебето, имам и контракции и склед всяка драстично му пада пулсът.

Дано всичко мине успешно, стискам палци скоро да гушкаш бебето и това преживяване да остане само лош спомен!

# 681
  • Мнения: 223
Стискам палци всичко да мине бързо и ок ❤️

# 682
  • Мнения: 3 794
Mn.Nikol, съвсем скоро ще си мама и всичко ще е наред с бебчето, сигурна съм. По принцип при контракции падат тоновете, то и затова ходим на запис - да следят има ли контракции и как реагира бебчето. Надявам се това “драстично” падане да е в рамките на нормалното. Стискам палци за леко секцио и да пишеш тук хубавата вест ❤

# 683
  • Мнения: 2 069
Аз съм в болницата, подготвят ме за спешно секцио и скоро влизам в операционната.

Нещо не е наред с тоновете на бебето, имам и контракции и склед всяка драстично му пада пулсът.


Стискам палци всичко да е наред и скоро да се похвалиш с бебче. Heart


Lisa., Елито и Mamamario честито! Да бъдат живи и здвави дечицата и много да ви радват. Hug


# 684
  • Мнения: 301
Аз съм в болницата, подготвят ме за спешно секцио и скоро влизам в операционната.

Нещо не е наред с тоновете на бебето, имам и контракции и склед всяка драстично му пада пулсът.


Стискам палци за леко и успешно секцио, и после да се гушкате с бебока. Hug

# 685
  • Мнения: 274
Честито на всички нови мами. Всички бебоци да са живи и здрави.
Не е ли време за нова тема?

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 620
Аз съм в болницата, подготвят ме за спешно секцио и скоро влизам в операционната.

Нещо не е наред с тоновете на бебето, имам и контракции и склед всяка драстично му пада пулсът.


Всичко да е наред  Praynig

# 687
  • Мнения: 384
Аз бях така миналата седмица ☺ Отидох на консултация, следяха ме по-често заради високото кръвно, тоновете не бяха изобщо ок, оказа се с аритмия бебето. Директно ме приеха и след два часа вече бях мама. Доста шоково ми дойде цялата ситуация, но сега се радвам, че стана така, защото всяко забавяне можеше да е фатално.
Никол, предполагам, че си приключила вече и си мама. Надявам се и при теб всичко да е минало по мед и масло, както при мен. Пиши, когато се почувстваш добре.

# 688
  • Русе
  • Мнения: 301
Аз съм на тонове в момента в Медика, Никол надявам се всичко да е ок при теб. В момента има някакво раждане, чудя се може ли да си ти? Дано скоро се похвалиш с добри новини  Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 2 368
Моите тонове на два пъти бяха почти като права линия , но казаха, че спяло бебето и на лекаря нищо не му направи впечатление да не е наред . Опитвахме да го будим и се размърдваше съвсем за малко и после пак. Дали все пак няма повод за притеснение?

Общи условия

Активация на акаунт