Самотна майка на 20

  • 8 920
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Абе, я й погледнете пак първия пост, моля ви. Пробвала с единия, после с другия, пренебрегвайки факта, че оня от пет години си има мацка. Станал гафа и пила хапче ама то не подействало. С голям зор останали заедно обаче онзи се повел по акъла на баща си и й духнал под опашката. Тя, като всяка романтична тинейджърка, решила да задържи детето щото само то й е останало от голямата любов. Един вид, видиш ли, като утеха, точно така става в романтичните филми. Само дето там не показват какво е в действителност гледането на бебе сама. А родителите й ще я подкрепят, какво да правят хората, тя не им е оставила друг избор. Но вътрешно сто на сто не скачат от радост.

Авторката е ненаживяла се хлапачка, която няма идея какво я чака и дано не се огъне, а да си поеме отговорността. Правилно ли видях в първия пост, че секса с този й е бил за пръв път?! Давам й най-много година след раждането и ще й се доживее неистово. Човек, който не си е изживял младостта, после гледа да навакса и става страшно. Дупе да им е яко на нейните родители.

# 61
  • Мнения: 25 749
Нее, преди 2 години спали за първи път просто така,а той имал гадже от 5 години (значи вече са 7 Rolling Eyes) После спала с друг, но не се получило... Rolling Eyes първия пак я ползвал, но паралелно със сериозната си връзка...и станала белята. Дано поне знае кой е бащата.

# 62
  • Мнения: 7 006
Дупе да им е яко на нейните родители.
Ба..Квото са си посели,ще си го жънат..Щерка им,те са си я възпитавали..
Да я бяха научили какво значи любов и грижа и да и бяха обяснили,че хубавия секс и трепетите в стомаха са страст,а не любов.
Като не са си свършили работата добре,сега да дондуркат внуче и да си опичат акъла повече..

# 63
  • Варна
  • Мнения: 36 606
От такива теми страх ме хваща. И аз имам дъщеря.

# 64
  • Мнения: 25 749
От такива теми страх ме хваща. И аз имам дъщеря.
+1

# 65
  • Мнения: 3 611
От такива теми страх ме хваща. И аз имам дъщеря.
И мен. Привиквам я от време на време да ги чете и да прави анализ на ситуациите, проектирайки последствията.

# 66
  • Мнения: 603
Дупе да им е яко на нейните родители.
Ба..Квото са си посели,ще си го жънат..Щерка им,те са си я възпитавали..
Да я бяха научили какво значи любов и грижа и да и бяха обяснили,че хубавия секс и трепетите в стомаха са страст,а не любов.
Като не са си свършили работата добре,сега да дондуркат внуче и да си опичат акъла повече..
Аз съм на 20, уча все още, но преди да си легна с някой гледам да е обвързан с мен и да ме уважава и обича. Ох, да, и си прегръщам Дюрекса много здраво. Да бяха обяснили, че има нещо, наречено МОРАЛ И КОНТРАЦЕПТИВИ, които не са само Ескапел. Щерка ми сега да не се оплаква, а да си събира пари за детето, защото не са малко (особено за бременност и раждане + първата година). Забравих, че тя и една година стаж няма също. Още по-зле. Но да си опичат акъла вече. Не сме им виновни, че се любят с разни мюхювци и след това реват.

# 67
  • Мнения: 25 749
Ако е жена с акъл студентка редовно, има помощ и то не малка, ще изкара бременност и раждане, с много помощ после ще се изучи, има право на 50% отсъствие...обаче, нашата героиня, май не е от отбор учени майки.

# 68
  • Мнения: X
накрая в 13г.с съм сама, мога да го махна, но не искам.
Няма лошо човек да препрочита дневничето си,
поствайки цитати от него, след 12-13г , спомени !  Wink
ПП Детето е родено, родителите му се радват и отглеждат.

Последна редакция: пн, 20 авг 2018, 16:42 от Анонимен

# 69
  • Мнения: 39 318
Ох, сега прочетох- сама може да го махне........ божей, дано не направи някоя тъпотия...

# 70
  • Мнения: 25 749
Е, сама няма как да го махне.

# 71
  • Мнения: 39 318
Да бе. Нали има лекарства, които предизвикват аборт.

# 72
  • Мнения: X
Мисля да го запазя,..., мога да го махна, но не искам.
...
Очаквам съвети, благодаря ви хора!
Не разбирам - какви съвети по-точно очаквате в "Семейни отношения"? Има отделни под-форуми за бъдещи майки, където могат да Ви посъветват за бременността, избор на АГ доктор, да си пиете фолиевата киселина (пиете, нали?) къде да родите, какво да купите за бебето и т.н. и т.н..

Относно крайно неграмотно и неразбираемо написания латино сериал - съчувствам Ви като човек, а като баща на дъщеря - 10 пъти повече съчувствам на родителите Ви за ранното и непланирано внуче, което ще легне на техните плещи заедно с наивната и незряла дъщеря.

# 73
  • Мнения: 19 014
Бъдещата евентуална баба (майката на авторката) е на 38 години - родила е авторката на 18. Едва ли чак толкова ще се шокира, че трябва да помага за внучето. На нея вероятно също са ѝ помагали. Направо си е редно да върне жеста.

# 74
  • Мнения: 1 332
Не разбирам защо се нахвърляте така срещу бременна млада жена. Не е нечувано на 20 някоя сама да си гледа детето. Може да е трудно, но си има начини, а и родителите ѝ я подкрепят. Стига с тоя негативизъм. Май по-скоро си изкарвате нервите на някой, който заслужава похвала, че иска да задържи детето и да поеме отговорността за постъпката си. Не е за вярване, но повечето от пишещите биха направили аборт без изобщо да се замислят.
Отделно има и още един в играта с 50% участие -  хубавеца, дето си го развява насам-натам. И той един ден ще трябва да си поеме отговорността.
Да, би било по-добре първо да завърши, да си намери работа, да срещне принца, да купят жилище, да си родят деца и заживеят мирно и щастливо до края на дните си, но в много малък процент се случва тоя сюжет.
Липсата на образованието не е гаранция, че ще е по-малко грижовна и всеотдайна майка от друга с еди колко си дипломи. Има чудесни майки, родили на по около 20. Така че, спрете с укорите и черногледството.

От мен- лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт