След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #17

  • 69 929
  • 746
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 6 287
Привет!

 Hug Hug Hug

Няма да мога да ги изтърпя с всичките сълзи и мъка. Но пък рейтинга показва , че  се харесват на съседите.

И аз съм така.  Peace
От "Гюлпери" се отказах точно по същата причина.
А, сега съм на път въобще да се откажа от гледане на телевизионни, подчертавам телевизионни, турски сериали. Тези, които пускат по платформите, ако нещо ми грабне окото, ще ги заглеждам.

Ени, проектът с Екин и Ийит, за който питаш е точно такъв интернет сериал, който върви по платформата BluTV. Не знам дали се е харесал на рускините, и дали са започнали да го превеждат. Нямам представа и кога излизат епизодите и как е самият сериал.

"Великолепният тандем" наистина е много приятен.
Не го харесват обаче турците, които определят рейтинга  Peace Wink Това е важно да се подчертае. Също като "Хълмът". Защото явно онези, в чиито домове са устройствата се интересуват от един тип сериали. Не обвинявам хората, обвинявам системата. Още ми е неприятно заради "Соколите". Щях да се радвам на по-малко серии, но шест ми се струват прекалено малко. А е трябвало да са 13. Гледам двойката Айбюке-Боран и ме е яд, че не можахме да им се порадваме повече. Чудесни бяха.  Heart Eyes Едни от малкото, които ме грабнаха от раз.
Не беше този сериал за АТВ. Тя е телевизия, която се гледа предимно от зрители в Тотал групата, не случайно там са им най-високите рейтинги.
Хелън писа за "Ти разкажи, Черно море". Да, и те се излъчват там, но още с първи епизод сринаха "Ертуурул" от престола и му взеха първото място. Стигали са до 15% рейтинг.

Прекалено натрупване на сериали има, което е една от причините да падат като гнили круши.

"Невестата" ще се завърне отново на екран след три седмична пауза.
Тогава явно ще е и по-ясно до кога точно ще са на екран.
Продължавам да вярвам, че няма да са до юни.







Последна редакция: сб, 29 дек 2018, 19:05 от zarani

# 526
  • Мнения: 12 835
Зарани,  Peace

По време на зимните ваканции на постоянните сериали ще започнат нови, един от тях е ,,Халка,,. Ханденце Ерчел ГГ артистка,предупредена била, че в последния  проект тя била причината за провала, сега е под строго наблюдение как се справя с ролята.  newsm78 newsm78
Ми тя толкова си може - напред- назад пред камерата, смени два-три тоалета, премигне няколко пъти, ама качествено Joy Joy Joy преметне косата и ето направила велика игра Mr. Green направо да си смениш канала hahaha hahaha Иначе често е на страниците в жълтата преса
 
Четох инфо от турски блогър, преведено от рускините, за нова програмна промяна, схема при ATV, Kanal D  и още един ТВ канал за който не съм сигурно точно кой е. Сериалите щели да  се излъчват с времетраене един час в прайм тайма. Няма да има повторения, няма да има качване на епизоди в сайтовете на ТВ. Намаляват се и субсидиите два пъти за сериалите. Директорите залагали на развлекателни програми или каквито и да са шоу програми.
 Колко е вярно ще се разбере. Често излиза инфо което не е баш истината, но няма дим без огън. Дори една от рускините беше написала, че и тя може да бъде блогър в Т-я,щото всеки си пише,, новинки,,
А може все пак да се е коментирало нещичко.


,,Сблъсък ,, ще е с 26 епизода, дали ще  продължи думата ще има ....рейтинга Laughing

Нилпери Шахинкая с нова фотосесия







Има превод на Пазителят 6 епизод.
Наистина си заслужава да се гледа.



Пазителят | The Protector | Hakan Muhafiz | S01E06


👉🏻 https://mega.nz/#!jqYTEKYD!YLgqaEEIDpmUBCJYRC..

👉🏻https://cloud.mail.ru/public/GhHR/1B7p78GV2

Сърдечни благодарности за превода bouquet bouquet

Последна редакция: сб, 29 дек 2018, 16:52 от eliNIM

# 527
  • София
  • Мнения: 6 287
Това ще започне, защото само държавната телевизия ще си излъчва сериалите.  Joy
И още един нов тръгва там, с Кадир Доуулу.

Това за времетраене по един час не вярвам да се реализира.  Laughing Stop
Чудно би било, но на тях (телевизиите) им е по-изгодно сериите да са двучасови.

За новите решения и аз го четох.

Цитат
Няма да има повторения, няма да има качване на епизоди в сайтовете на ТВ.

Но щели да се излъчват само на платена платформа.
Свободното гледане в ютюб също било под въпрос.
То и сега точно сериалите на ATV и Kanal D не се качват там. ATV например създава свой собствен канал на всеки сериал и там качва всичко, включително и целите серии. Изключение правеше "Соколите", чиито епизоди не се качваха в него. Така и не стана ясно защо.



Видео от Бурчин зад кадър от "Портрет на красотата"
https://www.instagram.com/p/Br-bkHaB_mb/


Аслъхан в кухнята на Рефика Билгюр
Скоро щяло да има видео от гостуването й


# 528
  • Мнения: 8 463
 wavey wavey wavey
Ели HugЗарани Hug мерси за всичкото споделено инфо  bouquet bouquet
Ели ми ако става въпрос за този сериал дето Ханде играеше  с Толгахан С то и той си в манекен като нея та затова  го докараха до под кривата круша  Не е  виновна само тя за слабия рейтинг и сценария си беше тъповат  ,като се добави и Толгахан и Берк Хакман ,който за пореден път играеше луд какво да се очаква освен слаб зрителски интерес.Аз една серия изгледах като го даваха у нас и до там ми беше , smile3511Сега в този новия "Халка" ще играе наш стар познайник от Сускунлар ,дето му викахме Потника, сещаш ли се оня главния гадняр,  ох как му забравих името на човека сори ,ще играе и още един наш кадър ,но от Кайъп Каан някой си и този от Черешките също ,та така че мисля ,че ще има  и хора които наистина могат да играят ,а Ханденцето пак ще си дефилира защото тя толкова може.Гледах  единия фраг на тази "Халка" и не беше зле, ще ги видим като почнат какво ще направят. Гледах и фрага на сериала на Кадир Доолу и той изглежда интересен ,но като почнат и двата ще стане ясно за какво става дума.
А АТВ и другите канали ,които са решили с тези нови правила да борят кризата амиииииии да си гледат работата просто   smile3511Значи уж заради кризата спират сериали ,а в същото време ще дават сериалите само по-един път и видиш ли зрителите ,които няма  да си направят труда  да гледат по телевизията този един път ще дадат пари да гледат по платен интернет канал  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78На мен ми се струва доста глупаво такова едно евентуално решение пък не знам .Толкова ли е трудно просто да дават сериали с по малко времетраене и брой не разбирам  newsm78 newsm78 newsm78Американците вече правят сериали от по 10 серии сезона и са си много добро ,турците по интернет платформите също правят такива сериали и са си супер обачеее тия от телевизиите не щат и не щат да се променят и това е  smile3511
Ели,Зарани и аз по принцип не гледам такива драми ,ноооо Нуришка нали е Гюлпери ,а аз много си я уважавам и заради това в началото почнах сериала ,после обаче се зарибих и взе да ми става интересна историята.Да има си много драма -бой ,затвори ,болници ,полиция абе драма та драма обаче ми е интересен и това е ,а и удоволствието да гледам Нургюл също е голямо .Отново прави роля на силна жена която е затрупана с много проблеми обаче се бори мъжки и се справя както винаги чудесно с ролята. smile3521
Много готина фотосесия на Нилпери.
На "Пазителят" съм намислила да събера всички серии от 1 сезон и тогава да си изгледам сериала с кеф  smile3521
И като стана дума за Чаатай ето го във фотосесия за ELLE



артистите ,които играят младите Есма и Гарип са  много симпатични smile3521

https://www.instagram.com/p/Br8d1ubBjCr/

Последна редакция: нд, 30 дек 2018, 10:58 от Eny87

# 529
  • Мнения: 12 835
Сега в този новия "Халка" ще играе наш стар познайник от Сускунлар ,дето му викахме Потника, сещаш ли се оня главния гадняр


 smile3521 Ирфан се казваше потника.  hahaha Артистът е добър.  Peace
В ,,Халка,, каста са го подбрали, Ахмет Мюмтаз виждам, само това Ханде newsm78 newsm78
 И на мен ми хареса фрагмана.

ето го с руски буквички
https://vk.com/video-132999259_456242130


И Бурчин и Аслъхан ми харесват. Едната работи,другата почива след сезона.

Чаатай го гледам с удоволствие в ,,Пазителя,,. Ени, ще ти хареса сериала Peace
 До сега нямах никакви впечатления от Чачо, освен участието  в ,,Див мед,,.
На   фотосесията ми стои малко латино- американо.  Simple Smile


Скрит текст:

а тук е готов да размаха червената кърпа пред бика Heart Eyes



Изгледах ,, Сблъсък,, . Онур прави невероятно добра игра. Не бях го гледала след ,,Аси,, , истински професионалист е станал.
Харесват ми всички, но бях до тук с този сериал. Peace


# 530
  • Мнения: 8 463
Ели верно бе Ирфан беше  smile3521 ама виж как се сети като написах Потника  Joy Joy Joy Joy Joy Joyартиста е много добър ,а да добре ,че написа и за Ахмет  Мюмтаз ,че аз го пропуснах него ,но и той е чудесен артист  smile3521
Фотосесията на Чачко била снимана в ЛА, харесва ми  smile3521Освен "Див мед" аз с него съм гледала "Вътре" и "Прилив и отлив". "Вътре" е много добър  и е само 39 серии ,Прилив и отлив също не е зле ,но там по едно време втория сезон стана доста шекереничък hahaha hahaha hahaha hahahaИзобщо  това момче след сериала за Фериха  се разви страшно което ме радва много и ми е кеф да му следя кариерата  smile3521

# 531
  • Мнения: 4 596
Изгледх и ВТ и Сбълъск.
Ели, кой е Онур от Сблъсък? Вели ли? На мен той ми харесва, възрастен актьор е, но не съм го гледала никъде до сега. Киво къв манекен е бил на времето? Като го гледам как ходи, много мята ръце и крака. Ще гледам Сблъсък аз. Можеше да се приключи и в 6-ти епизод, но явно ще го разтягат още.
ВТ като че ли искат да го направят втория Опасни улици. Можеха да си продължат с Демирай за лош, но не. Трябва да е нов лош на всеки 3 епизода. И от къде я измислиха тая 20 годишна извънбрачна любов на Луи Дьо Фюнес?! А дъщерята на учителя Ела за какво ще им отмъщава. Въртяла е трима на пръста си. Много морална туркиня ще излезе Simple Smile)). Баржа и МКДж, уж само жените си обичат, пък тази ще се окаже голямата им любов! 

# 532
  • София
  • Мнения: 6 287
Можеше да се приключи и в 6-ти епизод, но явно ще го разтягат още.  

Можело значи  hahaha
Ако беше по ATV 100% щеше да приключи точно на 6-ти  Mr. Green

Снимки съм поглеждала от "Сблъсък" само, Елчин ми харесва с тази по-къса коса.
Като игра, разбира се, без да съм гледала не знам как е, но се съмнявам да разочарова.
Мен ме спират трагедиите със семейството на Кадир в първи епизод, както и Мелиса Аслъ Памук. Може да не е дразнеща тук героинята й, но съм се нагледала на "лошотията й" по другите сериали и явно още време трябва да минава. Веднъж-дваж си представих Фунда в нейната роля.  Laughing Щеше да й отива нещо по-различно от това да размахва пистолет.

Това с онази Ела във ВТ много ме издразни.
Още като се появи разбрах, че няма да е просто полицайка.
Хлопа й дъската. Те толкова го обичаха този учител, толкова сега тъжат за него, тя тръгнала да им отмъщава. МКДж също ме дразни на моменти, Барджа засега печели по точки.
Не разбрах разбра ли Яамур на кой/коя са онези белезници в нощното шкафче на МКДж. Падна ми се тази част за превод, но останалото така и не можах да видя.
Синчето им е най-големия сладур от всички  Heart Eyes Heart Eyes
Луи Дьо Фюнес  Joy hahaha Joy hahaha той ми е другия любимец.

Ибрахим в началото ми беше малко не на място в ролята, но успя да влезе в нея.
Няма и помен от.... Ферхат Аслан ли беше?
В осми епизод (още не е пуснат с бг превод) много ми хареса сцената с разговора между баща и син Барджа.

Хубаво е сериалчето, ама до "Опасни улици" едва ли ще стигне  Joy
Това го пиша и с малко жал, защото на фона на цялата драма по другите сериали е готино и разтоварващо.
Най ми харесват хумора и закачките между МКДж и Барджа.



Бурчин е на корицата на януарския брой на списание BeStyle.
Корицата още не са ни я показали, но ни пуснаха кадри от фотосесията.


2019’un ilk sayısında konuğumuz Burçin Terzioğlu !

https://www.instagram.com/p/Br-eMyhBK_O/

# 533
  • Мнения: 12 835

Ели, кой е Онур от Сблъсък? Вели ли? На мен той ми харесва, възрастен актьор е, но не съм го гледала никъде до сега.

Хелънче  Peace Да,  Онур Сайлак, бившият съпруг на Туба.И той не е възрастен hahaha    
Arif Onur Saylak 12 May 1977

https://en.wikipedia.org/wiki/Onur_Saylak
Добра филмография за годините си, освен артист има и режисьорски опит.
Най -много той ми харесва,впечатляващ е



Зарани не съм стигнала още до тези моменти, но и на мен ми харесват  диалозите между двамата. А тази която се появи ми е толкова загадъчна, скалъпена история,то и за това рейтинга е паднал. Шаблон


Поздрави от екипа


https://vk.com/video-132999259_456242153

...................................................
Новогодишно настроение с новогодишни изгледи пред самия старт на Новата 2019г и финал на 2018 г

Скрит текст:
Севиля, Испания


Adelboden, Switzerland



Brugge , Belgium


Quebec , Canada


Сан Франциско



Москва


Прага


Милано



Венеция



Strasbourg


Frankfurt, Germany



Последна редакция: нд, 30 дек 2018, 13:32 от eliNIM

# 534
  • Мнения: 4 596
Това на Туба бившия ли е?!? Боже, изобщо не ми прилича на него! Под възрастен имах предвид, че не е младо момче като Алперем /Керем/ Simple Smile.

Което ме подсети, Ени, гледах реклама по БТВ, че почва сериал със Сечо някаква любов беше, та там ми се стори, че играе Алперем /Керем/.

Тази Мелиса Памук /Джерем/ никъде не съм я гледала. Само Киво и Елчинка знам. Много съм зле! Уж все сериали гледам и никой актьор не познавам!
Ааа и Хакан Куртас  /Демир/, го познавам от Пълнолуние. Там много го харесвах и тук ме кефи, нищо че е от лошите герои.

Да ви призная аз ВТ само заради Ибо го гледам. МКДж -актьора, а и образа много ме дразнят! Както казва Ибо само "вър, вър, вър"!

Зарани, Ямур разбра чии са белезниците и бельото! Това пък каква тъпа история беше...

Прекрасни снимки, Ели!

# 535
  • София
  • Мнения: 6 287
Зарани, Ямур разбра чии са белезниците и бельото! Това пък каква тъпа история беше...

Мерси  Grinning

Да, личеше си, че е тъпотия още от началото.
Как само се вайкаше пред Нилюфер, че и не поиска да й каже.
Пък как го изгони МКДж от стаята  ooooh!  "Що за човек си ти?, Как можа?" и тем подобни глупости. "Най-обичам", когато си говорят с недомлъвки.

"Горчива любов" е това, което ще почва.
Два сериала в турския ефир един след друг  Mr. Green Laughing
На някои много ще им дойде  Joy Joy

Не разбрах, че е той всъщност, понеже рекламата не я видях добре, а Сечко изобщо не го разпознах. Помислих, че е нещо ново италианско. Кратък сериал е, около 13 серии някъде.

Мелиса Памук преди "Сблъсък" е играла все лоши и дразнещи героини - Курт Сеит и Шура, Кара Севда... Още един имаше, ама не мога да се сетя за името му.
Иначе е хубаво момиче, била е "Мис Турция 2011".

Повече - Melisa Aslı Pamuk

# 536
  • Мнения: 4 596

Иначе е хубаво момиче, била е "Мис Турция 2011".

Повече - Melisa Aslı Pamuk
Чак пък Мис Турция! И тия си ги избират едни...Simple Smile))

# 537
  • София
  • Мнения: 6 287
Ха-ха, последните години са наистина едни...  Mr. Green

Опитах се да разгледам страницата на "Мис Турция" в Уикипедия, но само се обърках.
Първата от съответната година представя страната си на "Мис Свят", ама не пише нито коя е подгласничката, нито третата... Мис Вселена, Мис Интернешънъл... Мис това, Мис онова....

През 2014-та победителка е Амине Гюлше, след нея са (не знам по кой ред) са Дилан Чичек Дениз и Айбюке Пусат. И трите днес са действащи актриси, като от трите само Айбюке я бива в актьорството. Но и тя и Дилан Дениз за мен са много по-заслужаващи основната титла от Амине, да ме извиняват. Stop

Обаче, това го пиша преди да видя тези снимки  Mr. Green Joy





Дилан определено се е тунинговала след това.
Айбюке и тогава си е била сладурана.

# 538
  • Мнения: 12 835
Дилан Чичек заедно с Алперен,  брат  и сестра и Мурат Айген- /адвоката Джан от Невестата/ играят в Истанбулска приказка.Там съм ги гледала. Мурат беше техен баща. Отврат. Шевал Сам беше майката,на която мъжа и изневерява, освен че фалира и се държеше със семейството безотговорно
С тях играеше и Тимучин Есен, адвоката от Гюлпери. Леле как само ви разказах Joy Joy

Хелънче,  Peace Алперен играе в сериала със Сечо, както и в Истанбулска приказка така и в Горчива любов е съвсем младо момче. Ох, от този сериал съм гледала няколко епизода. Сечо не обича жена си, която играеше Селин Шекерджи и се влюбва в друго момиче, една от миските на снимката Сезги Сена Акай пълно дърво,нещо като маниерите на Хандето. Започва една драма, едно крещене от Селин и го зарязах. Сериалът имаше съдбата да се излъчва по времето  на ,,Любов под наем,, Рейтингът естествено го свали преждевременно, не че имаше какво да се гледа.Боза истинска,турска
hahaha

# 539
  • Мнения: 8 463
 wavey wavey wavey
Хелънче Hug Онур ,бившия мъж на Туба ,сега доста се е налял и затова може би не можеш да го познаеш .Много го харесвам и аз в ролята на Вели в "Сблъсък" -истински лош герой ,който с кеф да не харесваш  smile3521Мерси за "Горчива любов" Hugти добре ,че каза за Алперин, дааа той е ,но е по-млад и с доста различна визия от сегашната в "Сблъсък" и хубаво ,че го спомена ,че да го позная  smile3521

https://www.imdb.com/title/tt5303490/

Сечкин е също доста различен в този сериал."Горчива любов" го има  и с бг субки ,аз преди не го гледах ,защото е римейк на един руски сериал ,който бях гледала на скоро и знех какво ще се случи  ,но сега ще го изгледам  smile3521Сега като му чета резюмето в сайта на БТВ виждам ,че главната актриса и тя е била Мис Турция  smile3521

https://www.btv.bg/article/seriali/gorchiva-liubov/aktiorite/aktyorite.html

Зарани Hug мерси за миските  smile3521Ох и тая Амине Гюлше ли е била Мис Турция  newsm78 newsm78 newsm78Не че е грозна ,симпатично момиче е ама чак пък да спечели конкурс за миски  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78А за актъорстването и хич да не говорим,преди като ги даваха с Толгахан по БТВ и двамата бяха оле мале .
Другите две миски Айбюке и Дилан Чичек са красавици ,Айбюкето особено ми е фаворит на мен,а Дилан Чичек не играе ли в тоя сериал "Ямата" с Арас Булут newsm78
Ели Hug мерси за красотите в спойлера  love001
И сега какво нашия сериал ще почива 3 седмици ли  newsm78и "Сблъсък" и те щели да почиват ,сигурно и "Гюлпери" ще си вземе отпуск от мъките  smile3503Нека ,нека да си почине Нуришка ,че то там при тях много зор,емоции и драма има .

Последна редакция: пн, 31 дек 2018, 11:45 от Eny87

Общи условия

Активация на акаунт