След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #17

  • 68 506
  • 746
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 581
О, дано Сблъсък и Вт не почиват дълго! Че както си изгледах сериите...
Изобщо тия миски много красиви и талантливи!

# 541
  • Мнения: 12 826
О, дано Сблъсък и Вт не почиват дълго! Че както си изгледах сериите...
Изобщо тия миски много красиви и талантливи!
  Heart Eyes  Кой ли стои зад таланта им, вероятно финансово красив Mr. Green

# 542
  • Мнения: 8 442
Хелънче доколкото прочетох повечето сериали ,в това число и "Сблъсък" ще почиват около 3 седмици,.При ВТ не знам какво е положението.
В предния пост споменах Нургюл та и влезнах в инстаграма да я видя какво прави и видях рекламата на филма ,който снима в Иран и който ще има премиера януари месец явно  smile3521Много ми хареса трейлъра  smile3521

https://www.instagram.com/p/Br5TKyHBQrt/

и една предполагам новичка снимка от нея  smile3521

https://www.instagram.com/p/BsAr75FBNrk/

иииии Есма и Гарип -много ,много красиви ,мили и романтични  txtloves

https://www.instagram.com/p/Br-xW3iDNBn/

Ели за Амине Гюлше бях чела ,че има връзка с някакъв май доста известен футболист и той и бил подарил скъп пръстен ,голямо парти за годежа изобщо пръскал пари по нея човека .Но предполагам ,че за ролята и в сериала с Толгахан ,не знам други участия дали има  newsm78 е била избрана заради това ,че е мис ,но може и някой да е подтикнал избирането и с финансова инжекция кой знае  hahaha hahaha hahaha hahahaТе в Турция нали ги знаете ,че доста от актъорите им са били бивши манекени и модели-Къванч ,Чаатай сега ми идват на ума като пример.

Последна редакция: пн, 31 дек 2018, 11:46 от Eny87

# 543
  • Мнения: 4 581
Амине Гюлше се омъжи за футболиста Месут Йозил. Той е много известен, турчин роден в Германия.

Щом ще почиват толкова дълго, то наистина не ми остава друго освен да изгледам Ти разкажи, Черно море. Не съм го гледала от два дни и не ми липсва Simple Smile)).

# 544
  • София
  • Мнения: 6 287
Я, какви интересни неща научих  Simple Smile
Не знаех, че Амине Гюлше е жената на Месут Йозил.
На всяко световно викам за германците, ама до там. За футболистите нищо не знам.  Laughing

Сезги Сена Акай нищо не ми говореше, докато не разгледах няколко нейни снимки. А си мислех, че за сефте я чувам.   hahaha
Оказа се, че съм я гледала в "Кьосем", втория сезон.
Беше една от жените на Мурад, която всъщност имаше мисия да го убие.

ВТ също ще почиват три седмици.
Въобще всичко, без сериалите по държавната телевизия TRT1.

***
Във форума вече няма трибуна за Дениз Чакър, затова смятам всяка новост за нея за добре дошла тук.

Кадрите по-надолу са от новия й сериал Vurgun, който ще се излъчва по Fox... някога.
Героинята й е Рейхан, съпруга на героя на Еркан Петеккая.
Той пък ще е в ролята на мъж прекарал години в кома.




# 545
  • Мнения: 12 826
Еркан е в постоянна будна кома  Mr. Green ще се справи чудесно.   Joy  Joy Joy
Зарани, сега се сетих че и там съм я гледала тази манекенка, даже те питах за нея. Но беше по -добра  от ,,сериалната любов,, на Сечо.

Ще си изгледам ,,Песента на живота,, с  тази новогодишна почивка .

Последна редакция: нд, 30 дек 2018, 21:12 от eliNIM

# 546
  • Мнения: 8 442
 wavey wavey wavey
Хелънче Hug значи Месут Йозил е мъжът на Амине .Охооо ама той наистина е много известен  smile3521много хубаво ,браво на момичето и дано да са щастливи заедно .Сега като погледнах на три места съм и объркала името на Амине Гюлше та се връщах да се поправям ,защото като не и харесам актъорстването не означава ,че трябва да и бъркам името  smile3521
Зарани Hug мерси за инфото за Дениз Чакър .Много я харесвам  и ще ми бъде приятно да научавам новостите за кариерата и .Сега като заговорихме за Денис се сетих за Лиа ,дано при нея всичко е наред и да си дойде през новата година  smile3521
Ели Hug "Песента на живота" и аз мислех преди време да го гледам ,обаче нямаше превод на всички епизоди,сега видях че до 28 има ,а другите епизоди са на руски.Като разбрах ,че Баръш и Бурджу ще снимат заедно реших да погледна няколко клипчета от Песента  и взе ,че много ми хареса това сериалче та съм решила  да го гледам  smile3521Хубава и хармонична двойка са Бурджу и Биркан и в сериала са много сладки .Дано и с Баръш се получат така добре нещата  smile3521

Скрит текст:

На всички пишещи и четящи в нашата тема пожелавам весело посрещане на новата година и през 2019г нека здравето ,късмета и доброто настроение да бъдат ваши неизменни спътници  Hug Hug Hug love001



https://youtu.be/MQvJatOgbZI

Последна редакция: пн, 31 дек 2018, 14:09 от Eny87

# 547
  • Мнения: 4 581

***
Във форума вече няма трибуна за Дениз Чакър, затова смятам всяка новост за нея за добре дошла тук.

Кадрите по-надолу са от новия й сериал Vurgun, който ще се излъчва по Fox... някога.
Героинята й е Рейхан, съпруга на героя на Еркан Петеккая.
Той пък ще е в ролята на мъж прекарал години в кома.


Най-любимата ми с най-омразния ми!
Защо няма тема за Дениз, щото вече не е в EDHO ли?

И от мен весело посрещане на 2019г! Много здраве и спокойна, благодатна нова година! 

# 548
  • София
  • Мнения: 6 287
Не, EDHO няма общо.
Така или иначе почти никой във форума не го следеше.
Докато вървеше ЧБЛ почитателите на Ибрахим, тук във форума, се увеличиха, като след края му някои останаха да си пишат в темата. Като започна ВТ решиха да я преименуват, така сега старата им обща тема стана само негова. Затова казвам, че няма вече трибуна за Дениз. Но е нормално, когато харесващите единия са повече.

Аслъхан ще е част от новогодишното издание на "Гласът на Турция", което ще се излъчи тази вечер по TV8.




И от мен весело посрещане на 2019-та!

 Hug Hug Hug

# 549
  • Мнения: 12 826
Тази Аслъхан много е чаровна! И талантлива, феновете и се увеличиха след МУ.

Ени, много ми хареса ,,Песента на живота,, Биркан и Бурджу бяха химична двойка. Дано и се получи с Баръш, малко съм резервирана и то към него. Искам да ме зарадват като ГГ. Тя предразполага партньорите си  с играта си, емоционална, усмихната, много много я харесвам.

Алперен вече отмаря с приятели


Хубава Новогодишна вечер и от мен!

# 550
  • София
  • Мнения: 6 287
Чудесна е Аслъхан!
Прелест!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

МУ само спечели с нейното участие, както и ние като зрители.
Тя също, разбира се.

Оказа се, че Нургюл е предпочела да посрещне новата година у нас.
Не знам в кой зимен курорт е, (не че има голям избор, сигурно е в Банско) но я е настигнала българската настинка. Така всъщност разбрах, че е у нас, от сторито в ИГ профила й:
https://www.instagram.com/stories/nurgulyesilcayy/



Последна редакция: пн, 31 дек 2018, 20:38 от zarani

# 551
  • Мнения: 12 826
Оказа се, че Нургюл е предпочела да посрещне новата година у нас.
Не знам в кой зимен курорт е, (не че има голям избор, сигурно е в Банско) но я е настигнала българската настинка. Така всъщност разбрах, че е у нас, от сторито в ИГ профила й:
https://www.instagram.com/stories/nurgulyesilcayy/


Хубава новина. Може и да е в Пампорово newsm78  последните години има доста турски туристи които предпочитат курорта.




От Аслъхан
gurbuzasli En sevdiğim yerde son güneşi batırırken, uzun uzun teşekkür ettim 2018’e...
Büyüttüğü her zorluğuna, en zor sınavlarına, sabrın sonunda gelmeyen selametlerine, yaralarına-şifalarına, gözyaşlarına-kahkahalarına...
Teşekkür ederim kattıklarına, iyi hatırlayacağım seni söz 😉
Gerçekleşmeyen hayallerim için de affettim seni 🤪
Anımsadıklarımın hiçbirinde yüzümü ekşitmiycem
Ne olursa olsun iyi ve güzel ayrılmak önemlidir çünkü 🥰
Yenisinden de sadece sağlık isteyecem eğer mümkünse (akıl-beden-ruh)
Herkese sağlık getirsin 2019

# 552
  • София
  • Мнения: 6 287
Честита Нова Година!
Бъдете здрави и щастливи!
Нека 2019-та ви носи много поводи за усмивки HugHugHug

На нашите любимци пожелавам здраве, късмет и непрекъснати творчески успехи!



От Ай Япъм са решили да започнат изненадите с първият ден от новата година.
Преди малко пуснаха трейлър на филма с Бергюзар Корел и Енгин Аккюрек "Една любов, два живота", в който участва и Ипек Билгин. Може да бъде видяна за секунда в един от кадрите. Гласът зад кадър е на Нежат Ишлер, а режисьор е Али Билгин (МУ).




Другата изненада е постер на сериала Kuzgun с Бурджу Бириджик и Баръш Ардуч




Нея я харесах повече от него LaughingBlush

Аслъхан от новогодишното издание на "Гласът на Турция"

# 553
  • Мнения: 8 442
Здравейте  wavey wavey wavey
Честита Нова Година !
От сърце ви пожелавам да сте здрави ,щастливи и да имате само положителни емоции през новата 2019г! love001
А на всички наши любимци пожелавам здраве и творчески успехи. smile3521




Зарани Hug чудесни новини си ни донесла в първия ден от новата година  Hug smile3521
Много ми харесват Баръш и Бурджу на постера за новия сериал .Трейлъра на филма на Енгин и Берги също е хубав , те двамата стоят добре един до друг ,но  така като гледам ще има сериозна драма.
Лелееее Нургюл в България ли е ,супеееер  smile3521







https://youtu.be/AWO10Pcx3_A

# 554
  • Мнения: 4 581
За много години! Да сте здрави, много щастливи, да се увенчаят с успех делата ви, да има любов и уважение в семействата ви!

Много хубав трейлър на филма с Енгин и Бергюзар! Дано никой не умира и не се разболява. Май ще е с паралелни вселени... Гласът на Нежо!!!!
Дано го преведат скоро след излизането му.

Няма букви за Клуб на неудачниците 2, нали?

Общи условия

Активация на акаунт